כיצד ניתן לשפר את עור הפנים?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

את עור הפנים תמיד ניתן לשפר. בין אם מדובר בטיפול בקרמים שונים אותם רוכשים ברשתות הפארם, בין אם מדובר בטיפולי פנים אצל קוסמטיקאית מסורתית אחת למספר חודשים או בין אם מדובר בטיפולי אסתטיקה לצורך שיפור נראות הפנים.

כתמי פיגמנטציה, למשל, הם כתמים טורדניים ביותר. הם מופיעים על עור הפנים כתוצאה מניסיונו להגן על הפנים מפני עור השמש, הם נראים כמו לכלוך ומטרידים ביותר.

נכון שניתן להתגבר עליהם באמצעות איפור- אך זה המצב אם את אישה. ואם את מישהי שאין לה סבלנות להתכסות במייק אפ באופן יומיומי? בעיקר בחודשי הקיץ, בהם מייק אפ עשוי להיות דבר טורדני ביותר.

 בפנים ובגוף מ- א' ועד ת'.

אתה יכול הגיע לטפל בפצעי האקנה המטרידים אותך וכן בצלקות המופיעות בעקבות פצעים אלו. את יכולה לבצע טיפולי בוטוקס למניהם או לבצע טיפולים לצורך מתיחת עור הפנים ומניעת קמטים.

אז מה בעצם ניתן לעשות?

טיפול להעלמת כתמי פיגמנטציה נהיה נפוץ ביותר, במיוחד במדינה חמה כמו שלנו, בה אנשים אוהבים להסתובב חשופים לשמש בימיה החמים.

כיום מרפאות האסתטיקה השונות מחזיקות טיפולים שונים לצורך טיפול להעלמת כתמי הפיגמנטציה, כאשר יש כמובן להתאים את הטיפול הטוב ביותר לעור הפנים שלכם. עור פנים בהיר דורש טיפול מסוים, ועור פנים כהה דורש טיפול אחר.

על מנת להתאים את הטיפול הטוב ביותר עבורכם, יש להגיע למרפאות האסתטיקה הטובות ביותר, מומלץ אף בעלות מומחיות בהעלמת כתמי פיגמנטציה, על מנת להעריך ולקבל את אפשרויות הטיפול המומלצות ביותר עבורכם.

המרפאה תקבע את הטיפול או סדרת הטיפולים, וכן תקבע גם המשכיות הטיפול כמו גם הקרמים שעליכם למרוח לאחר הטיפול.

במידה ותבצעו את הטיפול באופן המיטבי ביותר, תקבלו את התוצאות באופן מיידי, שכן כתם הפיגמנטציה כנראה יעלם מיד לאחר הטיפול.

תוכלו לסיים את הטיפול בהרגשה טובה כאשר הביטחון העצמי ישוב עליכם, שלא נדבר על הזמן שתקבלו בחזרה, אותו ביליתם בהסתרת הכתם על ידי איפור או כל אפשרות אחרת.

יש לזכור כי כתמי הפיגמנטציה עשויים להופיע שוב, גם לאחר הטיפול, על כן, ישר עם הופעתם, מומלץ ללכת יש לטפל באופן נקודתי בבעיה, כדי להימנע מטיפול ממושך וארוך, ללא כל סיבה לכך.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן