קלנועית חסכונית ומשתלמת מאוד בדומה לאופניים חשמליות

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

קלנועית חסכונית ומשתלמת מאוד בדומה לאופניים חשמליות

הקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות הופיעה בחיינו לראשנה לפני שנים רבות והציגה קידמה טכנולוגית גדולה כאשר היא נעה על ידי חשמל בלבד. לפני שנים רבות לא היו רכבים כלל אשר היו נעים על ידי חשמל מה שגרם לקלנועיות להפוך לכלי תחבורה יחיד מסוגו אשר נע על ידי חשמל. עובדה זו משמשת יתרון משמעותי לקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות על פני כל שאר כלי התחבורה השונים בשוק בשל העובדה כי הקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות היא כלי תחבורה ירוק וידידותי מאוד לסביבה. בניגוד לכל שאר הרכבים השונים אשר נעים על ידי דלקים, הקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות לא זקוקה למילוי שוטף של דלקים על מנת להצליח לנוע קילומטרים ארוכים. חשוב לומר כי הרכבים אשר נעים על ידי דלקים שורפים את הדלק על מנת לנוע ופולטים אותו בתור פיח ורעלים רבים מאגזוזי הרכבים.
ללא פיח ורעלים

כפי שציינו לעיל הרכבים אשר נעים על ידי דלקים פולטים אותן החוצה על בצורת פיח ורעלים רבים לרחבי האוויר. בשל העובדה כי קיימים כיום מליוני רכבים אשר פולטים פיח ורעלים רבים מידי יום על הכבישים, הדבר הצטבר לכדי זיהום אוויר משמעותי מאוד אשר יכול להיחסך במידה ותבחרו בכלי תחבורה אשר נע על ידי חשמל בלבד, קלנועית. נוסף על כך ניתן לומר כי הקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות חסכונית מאוד עבר הבעלים שלה בשל העובדה הפשוטה כי היא אינה מחייבת מילוי דלקים באופן תדיר על מנת להצליח לנוע. הקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות נעה על ידי הטענת סוללות חשמליות מספר שעות אשר מאפשרות תנועה לקילומטרים ארוכים. עובדה זו תחסוך לכם הוצאות שוטפות על מילוי דלקים בהיקף של מאות עד אלפי שקלים מידי חודש. על כן ניתן לומר כי הקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות היא כלי תחבורה אידיאלי לכלל הציבור אשר מעוניין לנוע בכל רחבי העיר. על פי רוב הקלנועית בדומה ל אופניים חשמליים מתאימה יותר עבור נסיעות עירוניות בלבד בשל העובדה כי היא מוגבלת במהירות נסיעה ובעיקר בטווחי נסיעה.

העתיד הטוב

ניתן לומר כי הקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות וכל משפחתה של כלי התחבורה אשר נעים על ידי החשמל הם העתיד הטוב יותר עבור כולנו, עבור איכות הסביבה, עבור איכות האוויר אותו אנו ובני משפחתנו נושמים מיד יום וכן עבור הכיס שלנו.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן