כל מה שרציתם לגעת על הקלנועית בדומה לאופניים חשמליות

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

כל מה שרציתם לגעת על הקלנועית בדומה לאופניים חשמליות

הקלנועית בדומה לאופניים חשמליות היא כלי תחבורה קטן וחשמלי אשר נע במהירות מוגבלת מאוד של עד 15 קילומטרים לשעה ככה היותר. חשוב לומר כי הקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות נעה על ידי חשמל בלבד. עובדה זו מקנה לו יתרונות רבים על פני כל שאר כלי התחבורה השונים הקיימים בשוק הן מבחינה כלכלית והן מבחינת איכות הסביבה. הטענת הקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות על ידי שקע חשמל פשוט הקיים בכל בית מאפשרת לכם לחסוך מאות עד אלפי שקלים מידי חודש על תדלוק הרכב.

התניידות עירונית

כמו כן נסיעה על הקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות תחסוך מהסביבה שלנו הרבה מאוד רעלים ופיח אשר נפלטים מאגזוזי הרכבים לאחר שריפת הדלק. על כן אנשים רבים כיום בוחרים להתנייד על ידי הקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות החשמלית בכל רחבי העיר. חשוב לציין כי בשל אי צריכת הדלק הקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות יכולה לחסוך לכם מאוד עד אלפי שקלים מידי חודש.

יש לשים לב למספר נקודות חשובות מאוד אשר יעזרו לכם להחליט בין שלל האפשרויות השונות של הקלנועית. ראשית גודל הקלנועית, דבר ראשון ואולי החשוב ביותר אליו יש לשים לב הוא גודלה של הקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות וכמות האנשים שהיא מסוגלת להכיל.

מספר נקודות חשובות שיעזרו לכם לבחור נכון

במידה ואתם מתכוונים לנוע לבד על הקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות חשוב מאוד שתבחרו בקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות בודדת בשל פערי מחירים משמעותיים מאוד בין הדגמים הבודדים לבין אלה אשר מכילים מקומות לכמה אנשים. כמו כן במידה ואתם יודעים שלפעמים תצטרכו להסיע אדם או שניים על הקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות שלכם, מומלץ שתבחרו בדגמים הגדולים יותר אשר יכולים לשאת שני בני אדם לכל הפחות. חשוב לציין כי על פי רוב בקלנועיות כמעט ולא תהיה אפשרות לשאת שני אנשים על קלנועית בדומה ל אופניים חשמליות בודדת בשל עיצוב המושבים התואם באופן מדויק לכמות האנשים על מנת להקנות נוחות ובטיחות מרבית בנסיעה. לאחר מכן טווחי הנסיעה. חשוב מאוד שתבדקו את טווחי הנסיעה של הקלנועית בדומה ל אופניים חשמליות שלכם ותבחרו בטווחים הקרובים ביותר עבור הצרכים היומיומיים שלכם. במידה ותבחרו בקלנועית בדומה ל אופניים חשמליים בעלת טווח נסיעה קטן יותר מהצרכים שלכם, כנראה שתתקעו לעיתים קרובות באמצע הדרך ללא אפשרות להמשיך בנסיעה. כמו כן במידה ותבחרו בטווח נסיעה גדול בהרבה מהטווח אותו אתם נוסעים בדרך כלל ביומיום, כנראה שתאלצו לשלם הרבה יותר על מוצר שאינו נצרך כלל עבור הצרכים שלכם.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן