בר רפאלי בדרך להסדר טיעון?

כידוע, בר רפאלי ביחד עם שני הוריה חשודה בהעלמות מס של כ- 30 מיליון ₪. עורכי דינה של בר מנהלים במהלך הזמן האחרון מגעים שקטים עם פרקליטות מיסוי וכלכלה על המקורות. נראה שהמטרה של המגעים היא להגיע להסדר טיעון שיקל וימנע אפשרות שבה רפאלי תשב בכלא. החששות הגדולים הינם שאם באמת יוגש כתב אישום כבר לא תהיה דרך להגיע להסדר טיעון והתביעה עלולה לדרוש מאסר בפועל מעבר לקנס גדול (בדומה למקרה של קובי פרץ).

גורם בפרקליטות טוען שאם בר רפאלי תתעקש על ניהול הוכחות בתהליך בבית המשפט, כל האופציות פתוחות וזה גם כולל דרישה אפשרית למאסר בפועל. עוד הוא טוען שבתי המשפט מייחסים חומרה רבה להעלמת מיסים.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המתאימים לצעירים מבוגרים ולמשפחות חכמים עם הרבה וותק שיודעים

על פי החשדות, במהלך השנים 2006 ו- 2007 בר רפאלי הגישה דו"חות לפקיד השומה בה טענה כי איננה תושבת ישראל ולא ציינה את כל הכנסותיה מעבודות מחוץ לישראל. בנוסף נטען כנגד רפאלי כי היא פתחה כמה חשבונות בנק ברחבי העולם ופתחה חברות מעבר לים על מנת להעלים כספים. אמנם אימה של רפאלי ובר הצהירו כי רפאלי הינה תושבת חוץ אך פקיד השומה גילה שהשתיים מסרו מידע כוזב וגם הסתירו מידע בדבר זיקתה של בר לישראל. לצורך הדוגמא גילו ברשות המיסים שרפאלי הצהירה בפני רשויות המס של ארצות הברית שהיא מתגוררת בישראל ולא תושבת ארצות הברית. בשנים 2009-20012 חשודות רפאלי ואמה כי העלימו מס בסכום הגבוה מ-20 מיליון ₪.

כמו כן כתב החשדות מייחס לציפי ורפי רפאלי, הוריה של בר חשדות בדבר עבירות של הלבנת הון מכיוון שהם הצהירו שהם הנהנים מהחשבונות אך הכל הועבר לבר. הפרקליטות הודיעה להוריה ולבר כי כתב האישום יוגש בכפוף לשימוע וזה אמור להיערך בקרוב. בשונה מהמקרה של פרץ בו האמרגן שלו שימש כעד מדינה נגדו, במקרה של בר נראה שלרשויות יש מספיק עדויות ומסמכים על מנת להפליל אותה. במידה והמגעים של בר עם הרשויות יובילו להסדר טיעון, בר והוריה צפויים לשלם מיליוני שקלים למדינה.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן