הישראלית היפה בעולם

החל מתחילת שנות התשעים, בכל שנה מפרסם TC Calndler רשימה שמדרגת את 100 הנשים היפות בכל העולם. מדובר למעשה, ברשימה של מבקרים עצמאיים מטעם עצמם שבמשך השנים הפכה לאחת מהרשימות המובילות בעולם.

לעומת רשימות מקבילות שעורכיכם בכל שנה מגזיני אופנה ובידור מובילים הכוללים שמות של מפורסמות שרובנו כבר מכירים, ברשימה הזו תמצאו בעיקר שמות אנונימיים. באתר שלו, מוסבר שהמטרה שלו היא להרחיב את דעת הקהל ולא לשקף אותה ומסיבה זו הוא מעוניין באיתור וחשיפה של שמות חדשים וגם להציג מגוון רחב ובין לאומי. הרשימה שלו נבנית לאחר שמתבצע חיפוש מעמיק ואיתור של פנים חדשות וזה נעשה על ידי שיטוט מעמיק באינטרנט ומיון של מאות אלפי תמונות (וגם פניות אשר מגיעות מכל העולם).

מלונות במרכז ובצפון צוות הקבלה במלונות מנוסים עם ידע וניסיון שמקרינים מקצוענות שיודעים

הרשימה מכילה עשרות מדינות

ברשימה המכילה 100 נשים בלבד, תוכלו למצוא נציגויות מכמעט 40 מדינות שונות. בתחילת דרכה של הרשימה היא הכילה בעיקר כוכבות אמריקאיות, אוסטרליות ובריטיות אך עם השנים היא החלה להכיל יותר ויותר פנים חדשות ומדינות חדשות. אחד מהאלמנטים שעזרו לרשימה להפוך כזו מגוונת היה העלייה של הרשתות החברתיות והאינסטגרם בפרט. במהלך השנים האחרונות התווספה גם רשימה של 100 הגברים הנאים בגלובוס.

ברשימה האחרונה שפורסמה, נכנסו אליה 2 ישראליות. את גל גדות שכולם מכירים (ואף גאים בה) הם הכניסו למקום 22 ברשימה שנחשב מכובד לכל הדעות. חמישה מקומות מעל לגל גדות, תוכלו למצוא את הישראלית הנוספת, יעל שלביה הצעירה שסביר להניח שבשמה אתם נתקלים בפעם הראשונה.

נערה שהספיקה הרבה

שלביה הינו "שם הבמה" של יעל בת ה-16. שלביה הינה תלמידת אולפנה מנהריה שבזמן האחרון כובשת את עולם האופנה. למעשה, היא כבר הספיקה להשתתף בקמפיינים של חברות כמו קסטרו ופיקס, היא חתמה חוזה עם 4 סוכנויות מרחבי העולם וכיכבה על גבי שער של מגזין רוסי. מכיוון ששלביה הינה נערה דתיה, היא לא מצטלמת בפוזות מפתות, הלבשה תחתונה ובגדי ים ובגדים חשופים אחרים והדבר מקובל על כל המעסיקים. הפריצה של שלביה החלה באינסטגרם על ידי הצלמת הישראלית מרינה מוסקוביץ.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן