הישראלית היפה בעולם

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

החל מתחילת שנות התשעים, בכל שנה מפרסם TC Calndler רשימה שמדרגת את 100 הנשים היפות בכל העולם. מדובר למעשה, ברשימה של מבקרים עצמאיים מטעם עצמם שבמשך השנים הפכה לאחת מהרשימות המובילות בעולם.

לעומת רשימות מקבילות שעורכיכם בכל שנה מגזיני אופנה ובידור מובילים הכוללים שמות של מפורסמות שרובנו כבר מכירים, ברשימה הזו תמצאו בעיקר שמות אנונימיים. באתר שלו, מוסבר שהמטרה שלו היא להרחיב את דעת הקהל ולא לשקף אותה ומסיבה זו הוא מעוניין באיתור וחשיפה של שמות חדשים וגם להציג מגוון רחב ובין לאומי. הרשימה שלו נבנית לאחר שמתבצע חיפוש מעמיק ואיתור של פנים חדשות וזה נעשה על ידי שיטוט מעמיק באינטרנט ומיון של מאות אלפי תמונות (וגם פניות אשר מגיעות מכל העולם).

הרשימה מכילה עשרות מדינות

ברשימה המכילה 100 נשים בלבד, תוכלו למצוא נציגויות מכמעט 40 מדינות שונות. בתחילת דרכה של הרשימה היא הכילה בעיקר כוכבות אמריקאיות, אוסטרליות ובריטיות אך עם השנים היא החלה להכיל יותר ויותר פנים חדשות ומדינות חדשות. אחד מהאלמנטים שעזרו לרשימה להפוך כזו מגוונת היה העלייה של הרשתות החברתיות והאינסטגרם בפרט. במהלך השנים האחרונות התווספה גם רשימה של 100 הגברים הנאים בגלובוס.

ברשימה האחרונה שפורסמה, נכנסו אליה 2 ישראליות. את גל גדות שכולם מכירים (ואף גאים בה) הם הכניסו למקום 22 ברשימה שנחשב מכובד לכל הדעות. חמישה מקומות מעל לגל גדות, תוכלו למצוא את הישראלית הנוספת, יעל שלביה הצעירה שסביר להניח שבשמה אתם נתקלים בפעם הראשונה.

נערה שהספיקה הרבה

שלביה הינו "שם הבמה" של יעל בת ה-16. שלביה הינה תלמידת אולפנה מנהריה שבזמן האחרון כובשת את עולם האופנה. למעשה, היא כבר הספיקה להשתתף בקמפיינים של חברות כמו קסטרו ופיקס, היא חתמה חוזה עם 4 סוכנויות מרחבי העולם וכיכבה על גבי שער של מגזין רוסי. מכיוון ששלביה הינה נערה דתיה, היא לא מצטלמת בפוזות מפתות, הלבשה תחתונה ובגדי ים ובגדים חשופים אחרים והדבר מקובל על כל המעסיקים. הפריצה של שלביה החלה באינסטגרם על ידי הצלמת הישראלית מרינה מוסקוביץ.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן