קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קארפולינג לחיסכון בעלויות

בין אם אתם מחפשים הסעה קבועה או חד פעמית, או שאתם מעוניינים להציע את הסעתכם לאנשים בצורה זו או זו, הקארפולינג יכול לחסוך לכם בעלויות. במיוחד בנסיעות קבועות, במידה ואתם נוסעים כל יום לעבודה, היכולת לשלם על הדלק ועלויות הנסיעה השונות חצי, שליש, רבע או אפילו חמישית יכול לחסוך לכם בטווח הארוך כסף רב.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון בתי מלון אידיאליים עבור משפחות וזוגות צעירים מקצועיים עם וותק

קארפולינג לנטוורקינג

בין אם אתם מחפשים נסיעה קבועה למשרד השיתופי או מישהו שגם נוסע לאירוע חד פעמי מיוחד, היכולת להכיר אנשים שונים ובמיוחד כאלו שמגיעים מאותו תחום עיסוק או תחביב שלכם יכול להועיל לכם מאוד. למעשה, אנחנו עדים לכך שתופעת הקארפולינג תופסת תאוצה בקרב אנשי הייטק וסטארטאפיסטים רבים כאשר אלו מקבלים הזדמנות לנצל את זמן הנסיעה ליצירת קשרי עבודה ושיתופי פעולה. מדובר ביתרון של ממש מפני שזמן הנסיעה שלרוב מוקדש לשמיעת מוזיקה, מחשבות או פשוט זמן "מת" הופך לזמן פרודקטיבי שיכולים לצאת ממנו דברים טובים. מהיבט אחר, במידה ואתם נוסעים לאירוע תרבות מסוים, בחירה בדרך נסיעה זו יכולה להכיר לכם חברים חדשים ובאופן כללי להפוך את הנסיעה לחוויה בפני עצמה.

בשביל איכות הסביבה והפקקים

ככל שתופעת הקארפולינג תתפוס יותר תאוצה, כך אנו נוכל לראות פחות מכוניות על הכביש באופן קבוע. הדבר יועיל לכולם באופן יום יומי כאשר כל אחת מהמכוניות על הכביש תוכל להגיע ליעדה בזמן קצר יותר ובכך שזיהום האוויר יפחת. לסיכום, הקארפולינג הינה תופעה מבורכת אשר יכולה להועיל לאוכלוסייה כולה ולעשות זאת תוך כדי שאנחנו נהנים מחיסכון בעלויות הנסיעה ובהפיכת הנסיעות לפעולה יעילה לעבודה, ליצירת חברויות וכמו כן להנעים את זמן הנסיעה.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן