כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

ראשון לציון, יותר מקריית גת

כאשר מדובר בשאלה של כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב מערים אחרות, הרי שהשאלה היותר חשובה הינה מתי. באופן כללי, להגיע מקרית גת לתל אביב יכול לקחת 35-50 דקות נסיעה ביום שבת בבוקר (או בלילה) כאשר הכבישים פנויים אך נתון שיכול להפתיע רבים הינו שכאשר מדובר בנסיעה ביום שגרתי מראשון לציון למרכז תל אביב, הרי שהנסיעה יכולה להימשך גם שעה כאשר אין מדובר במאורע חריג.

משפחות יוצאות מתל אביב

משפחות רבות ואפילו משפחות אשר התחילו בתל אביב, מוצאות את עצמן עוזבות את העיר על מנת שיוכלו לרכוש לעצמם דירה במחירים סבירים. הדבר כרוך עבורם בוויתורים רבים שכן במידה וחלק מחיי היום יום שלהם נשארים בתל אביב, הרי שהם יצטרכו לנסוע באופן יום יומי. משפחות רבות מעוניינות לעבור לערים כמו רמת גן או גבעתיים הקרובות ושוכנות ממש על תל אביב ומאפשרות הגעה מהירה אך ישנן עוד אלטרנטיבות בעבור מי שמעוניין להגיע למרכז תל אביב במהירות האפשרית.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון בתי מלון המובילים עם הביקורות והדירוגים הגבוהים באתרים שונים לחוויית אירוח אקסלוסיבית

חולון, בת ים ואזור

חולון, בת ים ואזור הינם מקומות מגורים הנמצאים במרחק של 15-20 דקות נסיעה מתל אביב וכמו כן מדובר בערים מתקדמות עם מערכות חינוך מפותחות ואוכלוסייה הנחשבת לאיכותית. בעקבות זאת, המחירים באזורים הללו מלבד לאזור הגיעו לשיא ולמחירים שלרוב הזוגות הצעירים קשה לעמוד בו. מהסיבה הזו אזור נחשבת היום לפתרון אטרקטיבי במיוחד עם מרחק של עשר דקות בלבד מתל אביב ואווירה כפרית בישוב קטן. אזור אטרקטיבי נוסף למי שמעוניין להישאר קרוב לתל אביב הינה יהוד מונסון. מדובר בעיר המרוחקת כ-16 קילומטרים מתל אביב כאשר זמן הנסיעה יכול להיות 20 דקות בלבד אך כמו שידוע, גם הרבה יותר.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן