כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

ראשון לציון, יותר מקריית גת

כאשר מדובר בשאלה של כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב מערים אחרות, הרי שהשאלה היותר חשובה הינה מתי. באופן כללי, להגיע מקרית גת לתל אביב יכול לקחת 35-50 דקות נסיעה ביום שבת בבוקר (או בלילה) כאשר הכבישים פנויים אך נתון שיכול להפתיע רבים הינו שכאשר מדובר בנסיעה ביום שגרתי מראשון לציון למרכז תל אביב, הרי שהנסיעה יכולה להימשך גם שעה כאשר אין מדובר במאורע חריג.

משפחות יוצאות מתל אביב

משפחות רבות ואפילו משפחות אשר התחילו בתל אביב, מוצאות את עצמן עוזבות את העיר על מנת שיוכלו לרכוש לעצמם דירה במחירים סבירים. הדבר כרוך עבורם בוויתורים רבים שכן במידה וחלק מחיי היום יום שלהם נשארים בתל אביב, הרי שהם יצטרכו לנסוע באופן יום יומי. משפחות רבות מעוניינות לעבור לערים כמו רמת גן או גבעתיים הקרובות ושוכנות ממש על תל אביב ומאפשרות הגעה מהירה אך ישנן עוד אלטרנטיבות בעבור מי שמעוניין להגיע למרכז תל אביב במהירות האפשרית.

חולון, בת ים ואזור

חולון, בת ים ואזור הינם מקומות מגורים הנמצאים במרחק של 15-20 דקות נסיעה מתל אביב וכמו כן מדובר בערים מתקדמות עם מערכות חינוך מפותחות ואוכלוסייה הנחשבת לאיכותית. בעקבות זאת, המחירים באזורים הללו מלבד לאזור הגיעו לשיא ולמחירים שלרוב הזוגות הצעירים קשה לעמוד בו. מהסיבה הזו אזור נחשבת היום לפתרון אטרקטיבי במיוחד עם מרחק של עשר דקות בלבד מתל אביב ואווירה כפרית בישוב קטן. אזור אטרקטיבי נוסף למי שמעוניין להישאר קרוב לתל אביב הינה יהוד מונסון. מדובר בעיר המרוחקת כ-16 קילומטרים מתל אביב כאשר זמן הנסיעה יכול להיות 20 דקות בלבד אך כמו שידוע, גם הרבה יותר.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן