עיצוב עצמות לחיים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

3 שיטות לעיצוב עצמות לחיים ללא הרדמה, ניתוח וצלקות

איך משתמשים בתכשירי איפור כדי לעצב את עצמות הלחיים וכיצד מחזירים את הנפח באמצעות הזרקת חומרי מילוי? כל התשובות לשאלות שרצית לשאול אודות שלושת השיטות לעיצוב עצמות לחיים ללא ניתוח.

הדגשה והצללה באמצעות איפור

באמצעות ערכות איפור הזמינות לכל אחת, גם את יכולה לעצב את עצמות הלחיים בקלות. כל שעלייך לעשות הוא ללמוד את הטכניקות השונות, לרכוש את המוצרים ולהתנסות עד לקבלת התוצאה המבוקשת. שימוש בגוונים שונים, הארה והצללה, תוכלי לשוות ללחייך מראה מפוסל ומרשים ביופיו. החסרונות? מדובר בתוצאה זמנית ויש צורך בסבלנות, דיוק ויכולת למידה מהירה.

הזרקת חומצה היאלורונית ובוטוקס

לקבלת תוצאות עמידות יותר צריך לעבור מאיפור לטיפול קוסמטיקה. עם זאת, לא מדובר בטיפול קוסמטיקה רגיל אלא בשיטת טיפול מתקדמת בה משתמשים בחומרי מילוי כגון חומצה היאלורונית ובוטוקס. את החומרים הללו מזריקים בזוויות שונות באזור הלחיים, במטרה להשיב את הנפח ולשפר את מרקם העור. בניגוד לבוטוקס אשר מופק מרעלן, חומרים המבוססים על חומצה היאלורונית מסונתזים מחומר טבעי ולכן נחשבים בטוחים יותר לשימוש. עם זאת, כדאי לדעת שיש מטופלים המגלים אלרגיה לחומר ולכן חשוב להקפיד על שימוש בחומרי מילוי איכותיים בלבד ולקבוע תור למרפאת מומחים מומלצת. החסרונות: תוצאות הטיפול הן זמניות ונעות בין שלושה חודשים לשנה. כמו כן, בידיים לא מיומנות התוצאות עלולות לצאת לא סימטריות.

הזרקת חוטים נספגים

השיטה השלישית לעיצוב עצמות לחיים היא שיטה חדשה יחסית, אשר נחשבת לפורצת דרך בתחום הקוסמטיקה וטיפולים אסתטיים. מדובר בחומר מילוי מתקדם במרקם ג'ל חוטי, אותו מזריקים לעור באמצעות מחט מיוחדת. חוטי הג'ל מקנים גמישות בזוויות וברמת המתיחות של העור, וכך ניתן להתאים את הטיפול לכל מטופלת ומטופלת לפי התוצאות הרצויות. מלבד הוספת מילוי במקומות הרצויים ההזרקה מאפשרת גם לשפר את מרקם העור ולהחזיר לו את הברק והגמישות. תוצאות הטיפול מחזיקות מעמד זמן רב ואף שנה וחצי ומעלה.

החסרונות של עיצוב עצמות לחיים באמצעות הזרקת חוטים נוגעים בעיקר לרמת המומחיות של הגורם המטפל. ההזרקה וכיוונון החוטים מחייבים מיומנות ודיוק, ולכן חפשי המלצות ובקשי להתרשם מתוצאות של לפני ואחרי, לפני שאת קובעת תור.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן