עיצוב עצמות לחיים

3 שיטות לעיצוב עצמות לחיים ללא הרדמה, ניתוח וצלקות

איך משתמשים בתכשירי איפור כדי לעצב את עצמות הלחיים וכיצד מחזירים את הנפח באמצעות הזרקת חומרי מילוי? כל התשובות לשאלות שרצית לשאול אודות שלושת השיטות לעיצוב עצמות לחיים ללא ניתוח.

הדגשה והצללה באמצעות איפור

באמצעות ערכות איפור הזמינות לכל אחת, גם את יכולה לעצב את עצמות הלחיים בקלות. כל שעלייך לעשות הוא ללמוד את הטכניקות השונות, לרכוש את המוצרים ולהתנסות עד לקבלת התוצאה המבוקשת. שימוש בגוונים שונים, הארה והצללה, תוכלי לשוות ללחייך מראה מפוסל ומרשים ביופיו. החסרונות? מדובר בתוצאה זמנית ויש צורך בסבלנות, דיוק ויכולת למידה מהירה.

מלונות במרכז ובצפון בתי מלון אידיאליים עבור משפחות וזוגות צעירים מספקים את המענה המתאים ביותר

הזרקת חומצה היאלורונית ובוטוקס

לקבלת תוצאות עמידות יותר צריך לעבור מאיפור לטיפול קוסמטיקה. עם זאת, לא מדובר בטיפול קוסמטיקה רגיל אלא בשיטת טיפול מתקדמת בה משתמשים בחומרי מילוי כגון חומצה היאלורונית ובוטוקס. את החומרים הללו מזריקים בזוויות שונות באזור הלחיים, במטרה להשיב את הנפח ולשפר את מרקם העור. בניגוד לבוטוקס אשר מופק מרעלן, חומרים המבוססים על חומצה היאלורונית מסונתזים מחומר טבעי ולכן נחשבים בטוחים יותר לשימוש. עם זאת, כדאי לדעת שיש מטופלים המגלים אלרגיה לחומר ולכן חשוב להקפיד על שימוש בחומרי מילוי איכותיים בלבד ולקבוע תור למרפאת מומחים מומלצת. החסרונות: תוצאות הטיפול הן זמניות ונעות בין שלושה חודשים לשנה. כמו כן, בידיים לא מיומנות התוצאות עלולות לצאת לא סימטריות.

הזרקת חוטים נספגים

השיטה השלישית לעיצוב עצמות לחיים היא שיטה חדשה יחסית, אשר נחשבת לפורצת דרך בתחום הקוסמטיקה וטיפולים אסתטיים. מדובר בחומר מילוי מתקדם במרקם ג'ל חוטי, אותו מזריקים לעור באמצעות מחט מיוחדת. חוטי הג'ל מקנים גמישות בזוויות וברמת המתיחות של העור, וכך ניתן להתאים את הטיפול לכל מטופלת ומטופלת לפי התוצאות הרצויות. מלבד הוספת מילוי במקומות הרצויים ההזרקה מאפשרת גם לשפר את מרקם העור ולהחזיר לו את הברק והגמישות. תוצאות הטיפול מחזיקות מעמד זמן רב ואף שנה וחצי ומעלה.

החסרונות של עיצוב עצמות לחיים באמצעות הזרקת חוטים נוגעים בעיקר לרמת המומחיות של הגורם המטפל. ההזרקה וכיוונון החוטים מחייבים מיומנות ודיוק, ולכן חפשי המלצות ובקשי להתרשם מתוצאות של לפני ואחרי, לפני שאת קובעת תור.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן