הקפאת שומן בקור

הצרת היקפים ללא סכין ניתוחים, ללא כאבים וללא צורך בתקופת התאוששות. נשמע לך טוב מדי?

הקפאת שומן בקור הוא טיפול המוכר גם בשם "המסת שומן בקור" או "קריוליפוליזיס". זוהי אחת השיטות המתקדמות והחדישות ביותר להצרת היקפים וחיטוב הגוף והיא מתאימה למי שמעוניינת להיפטר ממצבורי שומן נקודתיים.

כיצד זה עובד?

בדומה לטיפול קוסמטיקה, גם כאן תתבקשי להגיע לקליניקה סטרילית במרפאת מומחים ולשכב על מיטה. אין צורך בהרדמה או אלחוש, מכיוון שהמכשיר פועל באמצעות ידיות המקררות את אזור הטיפול. את צפויה לחוש אי נעימות קלה כתוצאה מהטמפרטורה הנמוכה, אך אל דאגה: כאשר הולכים למרפאה מקצועית ומומלצת, הקירור נעשה באופן מבוקר והוא מותאם לנתונים האישיים של המטופלת ולתוצאות שרוצים להשיג.

רקמות השומן רגישות לקור ומתחת לטמפרטורה מסוימת, התאים מתפרקים ויוצאים מהגוף דרך מערכות ההפרשה הטבעיות. הרגישות לקור היא ייחודית לתאי השומן ולכן שאר הרקמות אינן נפגעות כתוצאה מהטיפול.

הטיפול עצמו קצר יחסית, אך ברוב המקרים יהיה צורך בסדרה של שניים-שלושה מפגשים כדי להגיע לתוצאות מרשימות. במידה ורוצים להצר היקפים במספר אזורים בגוף, יש להתייעץ עם המומחה לגבי מספר הטיפולים הנדרש.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון בתי מלון הכוללים חיבור לאינטרנט אלחוטי מתמחים עם ניסיון רב

יתרונות הטיפול

הקפאת שומן בקור היא שיטת טיפול חדשנית, מתקדמת ומהירה להצרת היקפים וחיטוב הגוף. הטיפול נחשב לבטוח וההתאוששות עצמה קלה, בשל העובדה שאין צורך בהרדמה, חתכים או תפרים. מלבד המסת תאי שומן, הקור מעודד יצירת תאים חדשים וחלבוני אלסטין וקולגן. המשמעות היא, שבדומה לטיפול קוסמטיקה בסיומו עור הפנים מתוח, זוהר ומלא ברק, כך גם מראה העור באזור הטיפול צפוי להשתפר.

רגע, מה לגבי חסרונות?

החסרונות קיימים וחשוב להיות מודעים אליהם, כדי לא להתאכזב. החיסרון הראשון הוא שכמו בכל טיפול הקשור לקוסמטיקה, אסתטיקה או פלסטיקה, גם כאן צריך לדעת למי לפנות. רק ידיים מקצועיות ומיומנות יוכלו להעניק לך טיפול בטוח ותוצאות טובות.

החיסרון השני הוא שהטיפול אינו מתאים למי שמעוניינת להצר יותר ממספר קטן של סנטימטרים. הקפאת שומן אינה מחליפה ניתוח קיצור קיבה או שאיבת שומן, אלא רק מסייעת להיפטר ממצבורי שומן נקודתיים.

החיסרון השלישי הוא שללא שמירה על תזונה בריאה וכושר גופני, תוצאות הטיפול לא יחזיקו מעמד לאורך זמן.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן