הקפאת שומן בקור

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

הצרת היקפים ללא סכין ניתוחים, ללא כאבים וללא צורך בתקופת התאוששות. נשמע לך טוב מדי?

הקפאת שומן בקור הוא טיפול המוכר גם בשם "המסת שומן בקור" או "קריוליפוליזיס". זוהי אחת השיטות המתקדמות והחדישות ביותר להצרת היקפים וחיטוב הגוף והיא מתאימה למי שמעוניינת להיפטר ממצבורי שומן נקודתיים.

כיצד זה עובד?

בדומה לטיפול קוסמטיקה, גם כאן תתבקשי להגיע לקליניקה סטרילית במרפאת מומחים ולשכב על מיטה. אין צורך בהרדמה או אלחוש, מכיוון שהמכשיר פועל באמצעות ידיות המקררות את אזור הטיפול. את צפויה לחוש אי נעימות קלה כתוצאה מהטמפרטורה הנמוכה, אך אל דאגה: כאשר הולכים למרפאה מקצועית ומומלצת, הקירור נעשה באופן מבוקר והוא מותאם לנתונים האישיים של המטופלת ולתוצאות שרוצים להשיג.

רקמות השומן רגישות לקור ומתחת לטמפרטורה מסוימת, התאים מתפרקים ויוצאים מהגוף דרך מערכות ההפרשה הטבעיות. הרגישות לקור היא ייחודית לתאי השומן ולכן שאר הרקמות אינן נפגעות כתוצאה מהטיפול.

הטיפול עצמו קצר יחסית, אך ברוב המקרים יהיה צורך בסדרה של שניים-שלושה מפגשים כדי להגיע לתוצאות מרשימות. במידה ורוצים להצר היקפים במספר אזורים בגוף, יש להתייעץ עם המומחה לגבי מספר הטיפולים הנדרש.

יתרונות הטיפול

הקפאת שומן בקור היא שיטת טיפול חדשנית, מתקדמת ומהירה להצרת היקפים וחיטוב הגוף. הטיפול נחשב לבטוח וההתאוששות עצמה קלה, בשל העובדה שאין צורך בהרדמה, חתכים או תפרים. מלבד המסת תאי שומן, הקור מעודד יצירת תאים חדשים וחלבוני אלסטין וקולגן. המשמעות היא, שבדומה לטיפול קוסמטיקה בסיומו עור הפנים מתוח, זוהר ומלא ברק, כך גם מראה העור באזור הטיפול צפוי להשתפר.

רגע, מה לגבי חסרונות?

החסרונות קיימים וחשוב להיות מודעים אליהם, כדי לא להתאכזב. החיסרון הראשון הוא שכמו בכל טיפול הקשור לקוסמטיקה, אסתטיקה או פלסטיקה, גם כאן צריך לדעת למי לפנות. רק ידיים מקצועיות ומיומנות יוכלו להעניק לך טיפול בטוח ותוצאות טובות.

החיסרון השני הוא שהטיפול אינו מתאים למי שמעוניינת להצר יותר ממספר קטן של סנטימטרים. הקפאת שומן אינה מחליפה ניתוח קיצור קיבה או שאיבת שומן, אלא רק מסייעת להיפטר ממצבורי שומן נקודתיים.

החיסרון השלישי הוא שללא שמירה על תזונה בריאה וכושר גופני, תוצאות הטיפול לא יחזיקו מעמד לאורך זמן.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן