קוסמטיקה לפיסול הפנים בשיטת הקונטורינג

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

קוסמטיקה לפיסול הפנים בשיטת הקונטורינג

קוסמטיקה – במשך השנים העור שלנו עובר שינויים רבים עקב גורמים שונים, בין אם זה גורם הזמן ובין אם זה גורם הגנטיקה ועוד. אנשים רבים ובעיקר נשים מעידות על שינוי משמעותי בעור הפנים אשר מקנה להם מראה מבוגר, עייף וחסר חיוניות. עצמות הלחיים מאבדות מנפחן, השפתיים מתכווצות ומקבלות מראה דק, העפעפיים הופכים לפולים ועוד מספר תופעות לא נעימות כאלה ואחרות.

כיצד שיטת פיסול פנים- קונטורינג מתבצעת?

אסתטיקה – היתרון המשמעותי ביותר בשיטה זו זהו האופן שבו השיטה מתבצעת. השיטה נעשית על ידי הזרקת חומרי מילוי טבעיים כאלה ואחרים, ההזרקה מתבצעת על ידי מחט עגולה הנקראת "קנולה", מחט הקנולה העגולה מונעת את הופעת שטפי הדם הרבים לאחר ההזרקה, זאת בניגוד לשיטות השונות ובעיקר לאלה שנעשו בעבר על ידי הזרקות במחט רגילה אשר גרמה להופעתם של שטפי דם רבים. שטפי הדם גרמו לאנשים רבים להתבייש ולא לצאת מהבית בימים הראשונים לאחר הטיפול.

הטיפולים השונים שמציעה שיטת פיסול פנים

כאמור, שיטת פיסול פנים מציעה טיפולים שונים המסוגלים לעצב ולפסל את פניכם ובכך להעניק לכם את המראה הצעיר והמתוח עליו חלמתם, לפניכם מספר טיפולים אפשריים:

1. הרמת הגבות והעפעפיים- הגבות והעפעפיים הנפולים מקנים מראה מבוגר ותשוש, רק על ידי הזרקה פשוטה של חומרי מילוי ניתן להרים את הגבות ובכך להביא למתיחת העפעפיים. הטיפול אינו אורך זמן רב ואינו כרוך בכאבים.
2. מילוי עצמות לחיים והדגשתן- עצמות לחיים שאיבדו מנפחן בשל השנים שעברו, מקנות מראה נפול ועייף, אך אל דאגה! ניתן לשנות זאת באמצעות מילוי עצמות הלחיים והחזרת הרקמות למקומן הטבעי, המילוי מקנה פיסול של עצמות הלחיים ומראה נשי, זוהר ומושך.
3. עיבוי שפתיים ועיצובן- השפתיים הן איבר חשוב מאוד בפניה של האישה, שפתיים עבות ובשרניות נחשבות לנשיות וחושניות. עם השנים נוצרים קמטוטים בין השפתיים לאף, קמטוטים אלה מקנים לשפתיים מראה מכווץ ודק. ניתן לשפר את מראה השפתיים ולהעניק להן נפח באמצעות הזרקת בוטוקס או חומצה היאלורונית.

אם גם לך נמאס מפגמי הזמן שצצו על עור פנייך, שיטת פיסול פנים- קונטורינג תגשים לך חלום ותצעיר את עורך.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן