קוסמטיקה לפיסול הפנים בשיטת הקונטורינג

קוסמטיקה לפיסול הפנים בשיטת הקונטורינג

קוסמטיקה – במשך השנים העור שלנו עובר שינויים רבים עקב גורמים שונים, בין אם זה גורם הזמן ובין אם זה גורם הגנטיקה ועוד. אנשים רבים ובעיקר נשים מעידות על שינוי משמעותי בעור הפנים אשר מקנה להם מראה מבוגר, עייף וחסר חיוניות. עצמות הלחיים מאבדות מנפחן, השפתיים מתכווצות ומקבלות מראה דק, העפעפיים הופכים לפולים ועוד מספר תופעות לא נעימות כאלה ואחרות.

כיצד שיטת פיסול פנים- קונטורינג מתבצעת?

אסתטיקה – היתרון המשמעותי ביותר בשיטה זו זהו האופן שבו השיטה מתבצעת. השיטה נעשית על ידי הזרקת חומרי מילוי טבעיים כאלה ואחרים, ההזרקה מתבצעת על ידי מחט עגולה הנקראת "קנולה", מחט הקנולה העגולה מונעת את הופעת שטפי הדם הרבים לאחר ההזרקה, זאת בניגוד לשיטות השונות ובעיקר לאלה שנעשו בעבר על ידי הזרקות במחט רגילה אשר גרמה להופעתם של שטפי דם רבים. שטפי הדם גרמו לאנשים רבים להתבייש ולא לצאת מהבית בימים הראשונים לאחר הטיפול.

הטיפולים השונים שמציעה שיטת פיסול פנים

כאמור, שיטת פיסול פנים מציעה טיפולים שונים המסוגלים לעצב ולפסל את פניכם ובכך להעניק לכם את המראה הצעיר והמתוח עליו חלמתם, לפניכם מספר טיפולים אפשריים:

1. הרמת הגבות והעפעפיים- הגבות והעפעפיים הנפולים מקנים מראה מבוגר ותשוש, רק על ידי הזרקה פשוטה של חומרי מילוי ניתן להרים את הגבות ובכך להביא למתיחת העפעפיים. הטיפול אינו אורך זמן רב ואינו כרוך בכאבים.
2. מילוי עצמות לחיים והדגשתן- עצמות לחיים שאיבדו מנפחן בשל השנים שעברו, מקנות מראה נפול ועייף, אך אל דאגה! ניתן לשנות זאת באמצעות מילוי עצמות הלחיים והחזרת הרקמות למקומן הטבעי, המילוי מקנה פיסול של עצמות הלחיים ומראה נשי, זוהר ומושך.
3. עיבוי שפתיים ועיצובן- השפתיים הן איבר חשוב מאוד בפניה של האישה, שפתיים עבות ובשרניות נחשבות לנשיות וחושניות. עם השנים נוצרים קמטוטים בין השפתיים לאף, קמטוטים אלה מקנים לשפתיים מראה מכווץ ודק. ניתן לשפר את מראה השפתיים ולהעניק להן נפח באמצעות הזרקת בוטוקס או חומצה היאלורונית.

אם גם לך נמאס מפגמי הזמן שצצו על עור פנייך, שיטת פיסול פנים- קונטורינג תגשים לך חלום ותצעיר את עורך.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות יוקרה המתמחים באירוח אישי יודעים לאבחן במקצועיות עם
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן