מה צריך לדעת על עיצוב קליניקה לטיפולי קוסמטיקה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

מה צריך לדעת על עיצוב קליניקה לטיפולי קוסמטיקה

כיצד לעצב קליניקה לטיפולי קוסמטיקה?

בעיצוב קליניקה לטיפולי קוסמטיקה צריך לחשוב אילו מסרים רוצים להעביר באמצעות עיצוב הפנים ובאילו נקודות להתמקד.

לא משנה אם את מקבלת את המטופלות שלך בחדר בתוך הבית או שיש לך קליניקה נפרדת, כקוסמטיקאית את בוודאי רוצה למתג את השירותים שאת מציעה כטיפולים מתקדמים וחדשניים. עיצוב חדר הטיפולים יכול לשרת בדיוק את המטרה הזו.

על תדמית ואווירה

עיצוב קליניקה לטיפולים קוסמטיים זו אינה משימה פשוטה, ויש לכך מספר סיבות. ראשית, רוב הקליניקות נראות דומות זו לזו, אותה מיטת טיפולים, אותה מנורה ואותם צבעים בהירים השולטים בעיצוב החדר. האתגר הוא לעצב קליניקה עם אמירה ייחודית, שתבליט את היתרונות של המקום הזה על פני המתחרים.

שנית, יש לדעת איך לשלב בחכמה בין המסרים השונים שרוצים להעביר באמצעות העיצוב. בקליניקה לטיפולים קוסמטיים צריכה להיות תחושה של סטריליות וניקיון, לצד חדשנות וטכנולוגיה מתקדמת אך בד בבד צריך לשמור על אווירה נעימה וחמימה, כדי שהמטופלות ירגישו בנוח.

בעיצוב פנים של קליניקה לטיפולים קוסמטיים, צריך לחשוב איזו חוויית טיפול את רוצה להעניק למטופלות שלך. טיפול קוסמטי אמור להיות מרגיע, משחרר ואולי גם מפנק ולכן כדאי לבחור בגוונים בהירים ובקווים נקיים בעיצוב החדר ובבחירת הרהיטים. הצבע הלבן שולט בעיצוב פנים של קליניקות רבות, אך אין זה אומר שכל החדר צריך להיות בצבע אחיד. ניתן לשבור מעט את הגוון הלבן עם טפטים מעניינים לקירות, מדפים מעץ, כריות נוי, תמונות, ואולי להכניס גם מעט צבע ירוק באמצעות הצבת עציצים.

נקודות חשובות בעיצוב קליניקה לטיפולים קוסמטיים

בוטוקס – מלבד החוויה שרוצים להעניק למטופלות והרצון לשדר להן שהן נמצאות בידיים מקצועיות ומנוסות, יש פן נוסף שצריך להתייחס אליו בעיצוב קליניקה וזה הצד של הקוסמטיקאית.

לאחר בחירת הציוד הטיפולי, כגון מיטה, כיסא, מנורה וכו', יש לחשוב איזו תאורה תתאים ואיך ליצור פינות אחסון בהן ניתן יהיה להניח את כל התכשירים הקוסמטיים והמכשירים השונים.

חלק מפתרונות האחסון צריכים להיות סמויים וחלק פתוחים ונגישים, כך שיהיה קל ונוח להגיע למוצרים השונים במהלך הטיפול.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן