מה צריך לדעת על עיצוב קליניקה לטיפולי קוסמטיקה

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

מה צריך לדעת על עיצוב קליניקה לטיפולי קוסמטיקה

כיצד לעצב קליניקה לטיפולי קוסמטיקה?

בעיצוב קליניקה לטיפולי קוסמטיקה צריך לחשוב אילו מסרים רוצים להעביר באמצעות עיצוב הפנים ובאילו נקודות להתמקד.

לא משנה אם את מקבלת את המטופלות שלך בחדר בתוך הבית או שיש לך קליניקה נפרדת, כקוסמטיקאית את בוודאי רוצה למתג את השירותים שאת מציעה כטיפולים מתקדמים וחדשניים. עיצוב חדר הטיפולים יכול לשרת בדיוק את המטרה הזו.

על תדמית ואווירה

עיצוב קליניקה לטיפולים קוסמטיים זו אינה משימה פשוטה, ויש לכך מספר סיבות. ראשית, רוב הקליניקות נראות דומות זו לזו, אותה מיטת טיפולים, אותה מנורה ואותם צבעים בהירים השולטים בעיצוב החדר. האתגר הוא לעצב קליניקה עם אמירה ייחודית, שתבליט את היתרונות של המקום הזה על פני המתחרים.

שנית, יש לדעת איך לשלב בחכמה בין המסרים השונים שרוצים להעביר באמצעות העיצוב. בקליניקה לטיפולים קוסמטיים צריכה להיות תחושה של סטריליות וניקיון, לצד חדשנות וטכנולוגיה מתקדמת אך בד בבד צריך לשמור על אווירה נעימה וחמימה, כדי שהמטופלות ירגישו בנוח.

בעיצוב פנים של קליניקה לטיפולים קוסמטיים, צריך לחשוב איזו חוויית טיפול את רוצה להעניק למטופלות שלך. טיפול קוסמטי אמור להיות מרגיע, משחרר ואולי גם מפנק ולכן כדאי לבחור בגוונים בהירים ובקווים נקיים בעיצוב החדר ובבחירת הרהיטים. הצבע הלבן שולט בעיצוב פנים של קליניקות רבות, אך אין זה אומר שכל החדר צריך להיות בצבע אחיד. ניתן לשבור מעט את הגוון הלבן עם טפטים מעניינים לקירות, מדפים מעץ, כריות נוי, תמונות, ואולי להכניס גם מעט צבע ירוק באמצעות הצבת עציצים.

נקודות חשובות בעיצוב קליניקה לטיפולים קוסמטיים

בוטוקס – מלבד החוויה שרוצים להעניק למטופלות והרצון לשדר להן שהן נמצאות בידיים מקצועיות ומנוסות, יש פן נוסף שצריך להתייחס אליו בעיצוב קליניקה וזה הצד של הקוסמטיקאית.

לאחר בחירת הציוד הטיפולי, כגון מיטה, כיסא, מנורה וכו', יש לחשוב איזו תאורה תתאים ואיך ליצור פינות אחסון בהן ניתן יהיה להניח את כל התכשירים הקוסמטיים והמכשירים השונים.

חלק מפתרונות האחסון צריכים להיות סמויים וחלק פתוחים ונגישים, כך שיהיה קל ונוח להגיע למוצרים השונים במהלך הטיפול.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן