קוסמטיקה לעצירת ההזדקנות

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

טיפולים קוסמטיים לעצירת הזדקנות העור, מבוססים על 3 יסודות: תכשירים קוסמטיים, מכשור מתקדם וידיים מקצועיות.

עור הפנים מושפע מגורמים שונים, כמו חשיפה לשמש, עישון, תזונה לקויה ועוד, אך אין ספק שאחד הגורמים המשפיעים ביותר זה הגיל. ככל שאנו מתבגרים, הולך ופוחת תהליך ייצור חלבוני אלסטין וקולגן, האחראים על גמישות העור ומיצוקו, ותהליכים פיזיולוגיים נוספים משפיעים על מידת הלחות בעור וקצב בניית תאים חדשים. בעבר, עור פנים דק, רפוי ומלא קמטים היה סימן ההיכר של אנשים מבוגרים, אולם כיום יש מודעות גבוהה לאסתטיקה ותוחלת החיים עלתה, כך שנוצר ביקוש לפתרון איכותי ויעיל.

טיפולי אנטי אייג'ינג

טיפולי קוסמטיקה לעצירת הזדקנות העור, מוכרים בשם "טיפולי אנטי אייג'ינג". מדובר בתחום חדש יחסית בקוסמטיקה, המשלב בין ידע קליני לפיתוח תכשירים קוסמטיים ומכשור מתקדם. קהל היעד פונה בעיקר לנשים לקראת גיל המעבר, אם כי מומלץ לאמץ שגרת טיפוח בריאה באופן קבוע כבר מגיל צעיר. טיפולים אלו מבוססים על 3 יסודות מרכזיים.

תכשירים קוסמטיים

התכשירים הקוסמטיים המשמשים לטיפולי אנטי אייג'ינג, הם תכשירים שפותחו במעבדות לאחר מחקר ארוך ובהתבסס על ידע קליני. חומרים אלו מכילים רכיבים פעילים והם משמשים למגוון מטרות: העלמת קמטים, טשטוש כתמי פיגמנטציה, מיצוק העור וגם העלאת מידת הלחות וזירוז בניית תאי עור חדשים.

מכשור מתקדם

לצד התכשירים הקוסמטיים, ישנו שגשוג רב גם בפיתוח מכשירים שונים. בין היתר ניתן למנות מכשירים המבוססים על לייזר, גלי אולטרה-סאונד וגלי רדיו וגם מכשירים שמטרתם לחמם או לקרר אזור נקודתי בעור.

קוסמטיקאית פרה רפואית

קוסמטיקאית פרה רפואית, היא אשת מקצוע שלמדה ועברה הכשרה מקיפה, לצד התנסות והכרות עם מצבי עור שונים. ביכולתה לתת מענה למגוון בעיות עור גם ללא קשר לגיל, כמו אקנה או נשירת שיער, אך היא הכתובת גם במקרים של טיפולי אנטיאייג'ינג.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן