קוסמטיקה לעצירת ההזדקנות

טיפולים קוסמטיים לעצירת הזדקנות העור, מבוססים על 3 יסודות: תכשירים קוסמטיים, מכשור מתקדם וידיים מקצועיות.

עור הפנים מושפע מגורמים שונים, כמו חשיפה לשמש, עישון, תזונה לקויה ועוד, אך אין ספק שאחד הגורמים המשפיעים ביותר זה הגיל. ככל שאנו מתבגרים, הולך ופוחת תהליך ייצור חלבוני אלסטין וקולגן, האחראים על גמישות העור ומיצוקו, ותהליכים פיזיולוגיים נוספים משפיעים על מידת הלחות בעור וקצב בניית תאים חדשים. בעבר, עור פנים דק, רפוי ומלא קמטים היה סימן ההיכר של אנשים מבוגרים, אולם כיום יש מודעות גבוהה לאסתטיקה ותוחלת החיים עלתה, כך שנוצר ביקוש לפתרון איכותי ויעיל.

טיפולי אנטי אייג'ינג

טיפולי קוסמטיקה לעצירת הזדקנות העור, מוכרים בשם "טיפולי אנטי אייג'ינג". מדובר בתחום חדש יחסית בקוסמטיקה, המשלב בין ידע קליני לפיתוח תכשירים קוסמטיים ומכשור מתקדם. קהל היעד פונה בעיקר לנשים לקראת גיל המעבר, אם כי מומלץ לאמץ שגרת טיפוח בריאה באופן קבוע כבר מגיל צעיר. טיפולים אלו מבוססים על 3 יסודות מרכזיים.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון הזמנת מגוון סוויטות מפוארות וחדרים במלונות בעלי ניסיון רב בתחום

תכשירים קוסמטיים

התכשירים הקוסמטיים המשמשים לטיפולי אנטי אייג'ינג, הם תכשירים שפותחו במעבדות לאחר מחקר ארוך ובהתבסס על ידע קליני. חומרים אלו מכילים רכיבים פעילים והם משמשים למגוון מטרות: העלמת קמטים, טשטוש כתמי פיגמנטציה, מיצוק העור וגם העלאת מידת הלחות וזירוז בניית תאי עור חדשים.

מכשור מתקדם

לצד התכשירים הקוסמטיים, ישנו שגשוג רב גם בפיתוח מכשירים שונים. בין היתר ניתן למנות מכשירים המבוססים על לייזר, גלי אולטרה-סאונד וגלי רדיו וגם מכשירים שמטרתם לחמם או לקרר אזור נקודתי בעור.

קוסמטיקאית פרה רפואית

קוסמטיקאית פרה רפואית, היא אשת מקצוע שלמדה ועברה הכשרה מקיפה, לצד התנסות והכרות עם מצבי עור שונים. ביכולתה לתת מענה למגוון בעיות עור גם ללא קשר לגיל, כמו אקנה או נשירת שיער, אך היא הכתובת גם במקרים של טיפולי אנטיאייג'ינג.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן