האם קוסמטיקה מתאימה גם לילדות?

כשחושבים על קוסמטיקה- חושבים ישר על נשים. אך האם קוסמטיקה מתאימה גם לילדות? נשים רבות משתמשות במוצרי קוסמטיקה שונים לצורך טיפול והרגשה טובה. בין אם מדובר במוצרי האיפור השונים- מייקאפ, איילינר, אודם וכד', בין אם מדובר בסבונים שונים להרגעת העור וטיפוחו, קרמים לעור, לעיניים, ליום וללילה ואף ביקורים אצל קוסמטיקאיות לצורך שיפור ושדרוג ובעיקר- לצורך ההרגשה.

ילדות, הנוטות לחקות את אמהותיהן או אחיותיהן הגדולות, רואות את הטיפוח העצמי ורוצות גם לעצמן. בשוק, ניתן למצוא מוצרי קוסמטיקה לילדות שהינן למעשה ערכות משחק לטיפוח העצמי, כאשר הערכות הללו כוללות אודמים, צלליות ובשמים. ילדות יכולות בכך להביא את החיקוי של המבוגרת מהן לידי ביטוי- ולהרגיש כמו גדולות.

מוצרי קוסמטיקה רבים המשמשים נשים או נערות, לא מיועדים לילדות קטנות, שכן אלו הם מוצרים החזקים מדיי לעור פניהן או גופן של הילדות, על כן יש לשים לב היטב שאינן מבצעות שימוש בחומרים הללו בעצמן, שכן שימוש בחומרים אלו עשוי לפגוע בעור או אף לגרום לכוויה.

יש לשים לב שילדות משתמשות בחומרים עדינים, המיועדים לעור העדין שלהן. כמו כן, מוצרי קוסמטיקה אחרים, כמו לק או אציטון לצורך הסרתו, צריכים להיות בשימוש תחת השגחת מבוגר.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מנות גורמה ותפריטי דיאטה מיוחדים מהים התיכון ומרחבי העולם זמינים 24 שעות

ומה קורה במצב בו לילדה יש עור פנים בעייתי עוד טרם החלה גיל ההתבגרות?

במקרים אלו, יש מספר פתרונות.

ניתן ללכת לרופאת עור על מנת שזו תתאים את מוצרי קוסמטיקה לילדות, על מנת שהטיפול יהיה אפקטיבי מצד אחד ועדין מצד שני.

ניתן ללכת לקוסמטיקאית מומחית שתדע כיצד לטפל בעורה העדין של הילדה, תדע באילו תכשירי קוסמטיקה להשתמש וכן תדע להתאים את הטיפול הקוסמטי הן לבעיה והן לסוג העור.

או שניתן לרכוש מוצרי קוסמטיקה לילדות, לאחר כמובן ווידוי כי המוצר מתאים לילדות ואיננו חזק מדיי באופן כזה שיפגע לה בעור.

אין מנוס מרצונן של ילדות לחכות את המבוגרות מהן, במיוחד אם אלו מבוגרות אותן הן מעריצות ואוהבות. באמצעות החיקוי הן לומדות, אך עם זאת, יש לוודא כי המוצרים עדינים ויעילים עבורן.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן