האם קוסמטיקה מתאימה גם לילדות?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

כשחושבים על קוסמטיקה- חושבים ישר על נשים. אך האם קוסמטיקה מתאימה גם לילדות? נשים רבות משתמשות במוצרי קוסמטיקה שונים לצורך טיפול והרגשה טובה. בין אם מדובר במוצרי האיפור השונים- מייקאפ, איילינר, אודם וכד', בין אם מדובר בסבונים שונים להרגעת העור וטיפוחו, קרמים לעור, לעיניים, ליום וללילה ואף ביקורים אצל קוסמטיקאיות לצורך שיפור ושדרוג ובעיקר- לצורך ההרגשה.

ילדות, הנוטות לחקות את אמהותיהן או אחיותיהן הגדולות, רואות את הטיפוח העצמי ורוצות גם לעצמן. בשוק, ניתן למצוא מוצרי קוסמטיקה לילדות שהינן למעשה ערכות משחק לטיפוח העצמי, כאשר הערכות הללו כוללות אודמים, צלליות ובשמים. ילדות יכולות בכך להביא את החיקוי של המבוגרת מהן לידי ביטוי- ולהרגיש כמו גדולות.

מוצרי קוסמטיקה רבים המשמשים נשים או נערות, לא מיועדים לילדות קטנות, שכן אלו הם מוצרים החזקים מדיי לעור פניהן או גופן של הילדות, על כן יש לשים לב היטב שאינן מבצעות שימוש בחומרים הללו בעצמן, שכן שימוש בחומרים אלו עשוי לפגוע בעור או אף לגרום לכוויה.

יש לשים לב שילדות משתמשות בחומרים עדינים, המיועדים לעור העדין שלהן. כמו כן, מוצרי קוסמטיקה אחרים, כמו לק או אציטון לצורך הסרתו, צריכים להיות בשימוש תחת השגחת מבוגר.

ומה קורה במצב בו לילדה יש עור פנים בעייתי עוד טרם החלה גיל ההתבגרות?

במקרים אלו, יש מספר פתרונות.

ניתן ללכת לרופאת עור על מנת שזו תתאים את מוצרי קוסמטיקה לילדות, על מנת שהטיפול יהיה אפקטיבי מצד אחד ועדין מצד שני.

ניתן ללכת לקוסמטיקאית מומחית שתדע כיצד לטפל בעורה העדין של הילדה, תדע באילו תכשירי קוסמטיקה להשתמש וכן תדע להתאים את הטיפול הקוסמטי הן לבעיה והן לסוג העור.

או שניתן לרכוש מוצרי קוסמטיקה לילדות, לאחר כמובן ווידוי כי המוצר מתאים לילדות ואיננו חזק מדיי באופן כזה שיפגע לה בעור.

אין מנוס מרצונן של ילדות לחכות את המבוגרות מהן, במיוחד אם אלו מבוגרות אותן הן מעריצות ואוהבות. באמצעות החיקוי הן לומדות, אך עם זאת, יש לוודא כי המוצרים עדינים ויעילים עבורן.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן