הידעתם כי קיימים סוגים שונים של רכבי ביובית?

הידעתם כי קיימים סוגים שונים של רכבי ביובית?

בוודאי שמעתם רבות על פעולת הקסם של רכב הביובית. אולם, האם ראיתם פעם רכב ביובית בפעולה. במאמר זה, נכיר לכם סוגים שונים של ביוביות. אפשר לחלק את המשאיות לפי סוג המיכל ואורך הצינור, ולפי גובה המשאית. נסביר לאיזה שימוש מתאים כל סוג של רכב.

צפו להגעת משאית גדולה:

הזמנתם ביובית לבניין שלכם? אל תצפו לרכב קטן, ואף לא לרכב מסחרי. צפו להגעת משאית. הביבית, הינה רכב עבודה לכל דבר. המשאית תכיל מיכל, וצינור שאיבה.

משאיות עם מיכל ארוך:

אלו משאיות ביובית, אשר עליה מונח מיכל צר וארוך. משאיות אלו מתאימות לחצרות וחניות בהן כל הרחבה מוצפת במי ביוב.

משאית עם מיכל קטן וצינור ארוך:

ישנן משאיות ביובית שהמיכל הנמצא עליהן קטן, אך הצינור ארוך. משאיות אלו, מתאימות למיקומים בהן אין הרבה נוזל ביוב לשאוב, אך הגישה מהמשאית אל בור הביוב קשה, ונדרש צינור ארוך במיוחד לצורך השאיבה.

משאיות לשאיבת מי ביוב, בעלות גובה נמוך:

ישנן משאיות לשאיבת מי ביוב, אשר להן גובה נמוך. משאיות אלו נועדו לריקון בורות ביוב הממוקמים בתוך חניות נמוכות. חברות המספקות שירותי שאיבת מי ביוב, יוכלו בדרך כלל לשלוח רק משאיות אלו לבניינים בהם בור הביוב נמצא במיקום נמוך, אשר הגישה אליו קשה במיוחד.

משאיות לשאיבת מי ביוב- גבוהות:

לעומת המשאיות הנמוכות לשאיבת מי ביוב, ישנן משאיות גבוהות יותר. משאיות אלו נועדו לחצרות בניינים או בתים. במשאיות אלו, יהיו פעמים רבות משאבות בעלות עוצמות שאיבה גדולות במיוחד.

מה הלחץ של המשאבה?

אפשר לחלק את משאבות מי הביוב, לפי הלחץ. החברה, תזמין משאית עם משאבה לפי הצורך. יש משאבות בעלות לחץ של 700 אטמוספירות לדקה, ויש משאבות בעלות לחץ גבוה של 1000 אטמוספירות לדקה.

האם מחיר השירות אמור להיות מושפע מסוג המשאית?

חברה מקצועית המספקת שירות שאיבת מי ביוב באמצעות רכב ביובית, לא תתן פערי מחירים על סוג המשאית. פערי המחירים ייגזרו לרוב מכמות הליטרים אותה יש צורך בשאיבה, משך זמן השאיבה, ושירותים נלווים נוספים לאחר השאיבה.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מנות גורמה ותפריטי דיאטה מיוחדים מהים התיכון ומרחבי העולם חכמים
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן