עברתם למושב? הקלנועיות הם בוודאי חלק מהנוף שלכם כרגע

אין כמו החיים במושב. שקט ורגוע, בית פרטי, אפשרות לגדל כמעט כל בעל חיים בעל גודל סטנדרטי. הילדים יכולים לחיות בחופשיות ללא כל חשש כי ירוצו לכביש או יבלעו בתוך העומס של העיר. ישנו מרכול קטן שאת בעל המרכול מכירים היכרות אישית והוא כבר יודע איזו תבנית ביצים לשמור לנו, ויש את סניף הדואר המנוהל על ידי דודה בת 90.

מצד שני, חיי החברה במושב הינן תוססים, כאשר קיימות קבוצות לרוב- קבוצה של אמהות מבשלות, קבוצה של אבות כדורגל, קבוצה של  אוהבי ספורט אקסטרים וכד'.

הילדים יכולים להתאגד בקבוצת נוער כזו או אחרת הקיימת במושב, ולפתח חיי קהילה וחברויות קרובות מאוד.

חלק מההתנהלות במושב, היא ההתנהלות באמצעות קלנועיות.

ההתנהלות בקלנועית משתלבת היטב עם השקט שמעניק המושב, כמו גם שמירה על איכות הסביבה, שכן רכב פולט בנזין, בניגוד לקלנועית המתניידת באמצעות בטרייה בלבד, כך שלמעשה איננה פולטת לאוויר דבר מה רעיל. כך משתמר האוויר הנקי במושב.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון בתי מלון למשפחות ולזוגות צעירים מיומנים ומקצועיים עם ידע וניסיון

ההתנהלות בקלנועית היא פשוטה למדיי. הקלנועית יכולה להגיע עם מושב אחד בלבד ולשמש אדם אחד, והיא יכולה להגיע עם  מושבים או מעט יותר, וכך לשמש משפחה שלמה או קבוצה של אנשים שצריכים להגיע למקום אחד.

באמצעותה קלנועית ניתן לבצע את כלל הסידורים במושב- כמו קניות בסופר המקומי- אותם ניתן לאחסן בתא האחסון הייעודי לכך, או כל סידור אחר הנדרש, כאשר הנסיעה היא פשוטה ואין צורך להשתגע על מנת למצוא מקום חניה.

כמו כן ניתן להגיע מקצה אחד של המושב לקצהו השני.

הקלנועית לא דורשת רישיון מיוחד, כך שכל נער מגיל 16 ומעלה יכול להתנייד באמצעות הקלנועית, ולנסוע ברחבי המושב על מנת להיפגש עם חברים או בני משפחה.

הקלנועית איננה דורשת תחזוקה מיוחדת חוץ ממילוי הבטריה שלה, בהטענה שמתבצעת בדיוק כפי שמטעינים את הטלפון הנייד.

השמירה על הקלנועית היא פשוטה ואיננה דורשת הרבה, חוץ משמירה פשוטה וחנייתה במקום מוצלל בסוף השימוש.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן