5 מקומות מגניבים לטיול עם קלנועית

לא מפסיקים לחיות בגיל השלישי, להלן 5 מקומות מגניבים בהם תוכלו לבלות בטיול קלנועיות מהנה.

המקום הראשון והשמרני ביותר: טיול בקניון

אם אתם טיפוסים מעט שמרנים, ייתכן ותחששו בהתחלה לטייל יותר מידי רחוק מהבית ולצאת להרפתקאות. לכן בשלב הראשון שקניתם קלנועית, כדאי קודם כל לבנות את הביטחון ולצאת לטייל במקומות בטוחים מבחינתכם, מקום כמו קניון או אזור מכירות אחר יכול להוות מקום נפלא עבורכם, שכן הוא פתוח לנסיעה בקלנועית, המעבר בין קומות הוא באמצעות מעלית והדרכים רחבות ונוחות.

קצת רומנטיקה באוויר: טיול על הטיילת

אחרי שצברתם מעט ביטחון בנהיגה על קלנועית, תוכלו לקחת אותה גם לסיבוב מרתק בים, זה יכול להיות בתל אביב או בכל מקום אחר. הטיילת ליד הים בחופים רבים מסודרת ומונגשת, כך שתוכלו ליהנות מהאוויר הנעים, הנוף המשגע, ומהאנשים מסביב.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המונגשים לאורחים בעלי מוגבלויות שמומחים בתחומם עם הנכונות והרצון

להתחבר לשורשים: טיול בירושלים

העיר העתיקה בירושלים אמנם לא מוגדרת כמקום נגיש באמת, מלבד הכותל רוב המקומות אינם נגישים ברובע היהודי, אך ניתן לשלב בקלות טיול בכותל עצמו יחד עם סיור בשכונות היפות הסמוכות ליד, השכונות הסמוכות כמו ימין משה, וכן שוק מחנה יהודה נגישים ומזמינים מאוד לבילוי בכל שעות היום.

תן לנוח: ללכת לסרט טוב

בא לכם להתפנק קצת, אין לכם כוח לטייל יותר מידי, תמיד תוכלו לנצל את ההטבה של "שלישי בשלייקס" סרטים טובים מכובדים שיעשו לכם קצת שמח על הלב. תוכלו לבחור סרטים מצחיקים או דרמה רומנטית כמו שתמיד אהבתם, רק שהפעם תוכלו להיכנס עם הקלנועית שלכם ולהתיישב בכיסאות המתאימים לצרכים אלו בבית הקולנוע. ניתן ליידע את הקופאית במידה ואתם זקוקים לעזרה והם בוודאי שמחו לסייע במה שיוכלו.

להרגיש צעיר ללילה אחד: ללכת לסיבוב לילי ברחובות הצעירים

אם בכל זאת אתם באווירה צעירה ובא לכם להרגיש את החיים הטובים, אתם מוזמנים לעשות סיבוב קלנועית לילי בעיר תל אביב, בין ברים ובתי קפה הפתוחים לכל הציבור, גם אם אתם לא מרגישים הכי בעניינים, סיבוב כיפי בין האורות והצבעים, האנשים והמוזיקה מסביב יאיר לכם את הלב ויכניס גם לכם קצת ריגוש לחיים.

קדימה תיהנו!

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן