המסת שומן בקור – כל מה שצריך לדעת

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

המסת שומן בקור - כל מה שצריך לדעת

קרום הבתולין – כיום אחוזי השומן הסוררים שלנו אשר פשוט מסרבים לרדת מעל גופנו ניתנים ביתר קלות להשלה על ידי טכנולוגיות חדשניות. טכנולוגיות אלה על פי רוב לא יכללו כלל כאבים, ניתוחים או תקופות החלמה ארוכות אלא להיפך על פי רוב טיפולי המסת זומן בקור יהיו מאוד קצרים ואף נעימים. חשוב לומר כי לאחרונה אנו נחשפים לאחוזים גדולים מאוד מכלל האוכלוסייה אשר סובלים מבעיה של שומן יתר.

בריאות הגוף

סימני מתיחה – אנשים רבים כיום מודעים לבעיה זו ולהשפעותיה על בריאות גופם ועל כן ישנם לא מעט אנשים אשר מקפידים על ביקורים תדירים במכוני הכושר על מנת לנסות ולשפר את מצבם הבריאותי והאסתטי.

עד לפני מספר שנים בודדות כל נושא זה של תזונה לא היה במודעות של כל הציבור כפי שהוא כיום. ניתן לומר כי כיום קיימים אחוזים רבים של ילדים ומתבגרים אשר סובלים בעיית שומן יתר בשל גורמים רבים, העיקרי שבהם הוא התזונה הלקויה אליה הורגלנו בשנים האחרונות.

השמנת יתר

חיטוב הגוף – התזונה שלנו כיום מאוד תעשייתית ולא בריאה. ניתן לומר כי בודדות הפעמים שאנו אוכלים אוכל טוב, מזין ובריא במידה ואנחנו לא בעיצומו של תהליך הדיאטה שלנו. מוכרי המזון המהיר לא תמיד חושבים על בריאותו של הלקוח אלא, על שביעות רצונו אשר כמובן תגיע במידה ויהיה לו טעים, וכידוע לצערנו, מאכלים טעימים פעמים רבות כלל אינם בריאים בשל צורת הבישול שלהם בשמן או הרכיבים אשר הם מכילים.

שריפת אחוזי שומן ללא מאמץ?!

צלוליטיס – כמו כן קיימים כיום גם חומרי טעם וריח רבים אשר מוחדרים למזוננו על מנת שיראה לנו יפה וטעים יותר. אך אל דאגה, גם אם ניסיתם הכול אך ללא הצלחה, קיימים כיום מספר טיפולים חדשניים אשר מסוגלים לסייע לכם רבות לשרוף את אחוזי השומן העודפים שלכם על ידי קור בלבד. חשוב להדגיש ולומר כי הטיפולים החדשניים יכולים ביתר קלות לשרוף את מצבורי השומן הרבים בגופכם אך לא למנוע את השמנתכם לאחר הטיפול. על כן חשוב מאוד לעבוד על הרגלי התזונה שלנו ולאכול בריא ומאוזן על מנת שתוצאות הטיפול ישמרו לאורך זמן. כמו כן במידה ותצליחו להקפיד על תזונה מאוזנת ונכונה גם מצבכם הבריאותי ישתפר.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן