הקוסמטיקההטבעית – יתרונות וחסרונות

הקוסמטיקה הטבעית - יתרונות וחסרונות

קוסמטיקה טבעית יתרונות וחסרונות

דווקא כיום, כאשר מוצרי קוסמטיקה זמינים לכל אחד ברשתות הפארם והמחירים מתאימים לכל כיס, עולה הביקוש לקוסמטיקה טבעית.

סופרנו – מהי קוסמטיקה טבעית? קוסמטיקה טבעית מציעה אלטרנטיבה למוצרי הקוסמטיקה המיוצרים במעבדות ומכילים רכיבים כימיים וחומרים שונים. נשים רבות בוחרות כיום לרכוש מוצרים טבעיים, שהן יודעות בדיוק מה הם מכילים, על פני מוצרים תעשייתיים. מלבד הנקודה הזו, לקוסמטיקה טבעית יש יתרונות נוספים.

היתרונות של קוסמטיקה טבעית

שיער – היתרון הראשון של קוסמטיקה טבעית, הוא שאפשר ללמוד את הנושא ולאחר מכן גם להכין לבד תכשירי קוסמטיקה בבית. באופן זה גם יודעים בדיוק מה התכשיר מכיל וגם חוסכים כסף רב.

היתרון השני הוא, כפי שצוין קודם, שבתכשירי קוסמטיקה טבעיים אין רכיבים כימיים פעילים ולכן תכשירים אלו נחשבים ידידותיים לעור הפנים וגם לסביבה.

היתרון השלישי הוא שבניגוד לתעשייה הקוסמטיקאית הכימית, בקוסמטיקה טבעית יש אפשרות להכין תכשירים בהתאמה אישית לכל אישה, תוך כדי התחשבות בנתונים שונים כמו מצב העור, רמת היובש, גיל, גוון וכן הלאה.

למרות היתרונות הרבים, לקוסמטיקה טבעית יש גם חסרונות וחשוב להכיר אותם.

החסרונות של קוסמטיקה טבעית

אחד החסרונות הבולטים של תכשירי קוסמטיקה טבעית, זה תאריך התפוגה הקצר. מכיוון שתערובת החומרים מבוססת על צמחים ושמנים ממקור טבעי, ללא חומרים משמרים, התוקף של המוצרים קצר טווח.

בנוסף, אי אפשר להתעלם מנושא הבטיחות. מוצרי קוסמטיקה המכילים חומרים כימיים, מיוצרים במעבדות על ידי פרמקולוגים, רוקחים וכימאים, אשר למדו שנים רבות והתנסו בתחום, וכל תכשיר חייב לעמוד בדרישות משרד הבריאות ולעבור בדיקות, כדי לקבל אישור הפצה ומכירה. בקוסמטיקה טבעית התחום פחות או יותר פרוץ וכל אחד יכול לייצר בבית תכשירים קוסמטיים ולנסות למכור אותם. למה זה חיסרון? מכיוון שהעובדה שמדובר בחומרים ממקור טבעי אינה הופכת אותם לבטוחים. יש שמנים שמתאימים לסוג עור מסוים ולאחר הם יכולים לגרום לאדמומיות ופריחה, יש חומרים מסוימים שאם מערבבים אותם יחד עלולים לגרום לכוויה בעור, ורשימת הנזקים האפשריים עוד ארוכה.

genesis – שימי לב שלא כל תכשיר שמתיימר להיות טבעי, הוא אכן כזה וזה יכול לבלבל. לכן, כשאת קונה תכשיר, בדקי היטב אילו רכיבים הוא מכיל ונסי אותו קודם על אזור נקודתי בעור, כדי לראות שאין תגובה אלרגית, גרד או אדמומיות.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון צוות נותני השירותים במלונות מיומנים ומקצועיים עם הדירוג וההמלצות הגבוהים
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן