בימבה חשמלית- רכישה נבונה ונכונה

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

בימבה חשמלית- רכישה נבונה ונכונה

הבימבה החשמלית כמו אופניים חשמליים אזר פרצה אל חיינו בשנים האחרונות מתחילה להיראות יותר ויותר ברחובות העיר. חשוב לומר כי הבימבה החשמלית כמו אופניים חשמליים אידיאלית עבור אנשים בעלי לקויות פיזיות שונות וכמובן גם עבור בני גיל הזהב אשר אין באפשרותם לנוע על ידי כלי רכב אחר אשר מצריך רישיון נהיגה. הבימבה החשמלית כמו אופניים חשמליים לא מחייבת את נהגיה ברישיון נהיגה בשל העובדה כי היא מאוד קטנה ובטיחותית ומהירות נסיעתה לא תעלה על 12 קילומטרים לשעה. חשוב לומר כי אנשים רבים בוחרים לרכוש את הבימבה החשמלית כמו אופניים חשמליים עבור נסיעות עירוניות בעקבות הפקקים הרבים בשנים האחרונות.
כך תדעו לבחור נכון

אז כיצד תדעו איך לבחור את הבימבה החשמלית כמו אופניים חשמליים הטובה ביותר עבורכם? הנה לכם כמה נקודות חשובות ומרכזיות. על מנת לבחור את הבימבה החשמלית כמו אופניים חשמליים הטובה ביותר עבורכם אתן צריכים להתייחס לכמה נקודות חשובות: א. מרחק הנסיעה של הבימבה החשמלית כמו אופניים חשמליים – חשוב לדעת כי הבימבה החשמלית כמו אופניים חשמליים בשל העובדה כי היא נעה על ידי חשמל בלבד, לאחר תום מיצוי הסוללה שלה עד תום היא לא תוכל לנוע עד הטענה נוספת אשר תיקח כמה שעות. על כן אין לסמוך על תחנות דלק שונות אלא להתאים את גודל הסוללה של הבימבה החשמלית כמו אופניים חשמליים ומספק הקילומטרים שהיא מסוגלת לנוע בנסיעה אחת, היטב לצרכים האישיים שלכם. אז במידה והדרך היומית שאתם מיעדים לבימבה החשמלית שלכם די ארוכה ועולה על ארבעים או חמישים קילומטרים, כנראה שתאלצו לבחור את הבימבה החשמלית כמו אופניים חשמליים הגדולה והעוצמתית אשר מצוידת בסוללה גדולה ובעלת עוצמה אשר מסוגלת לנוע עד כשישים קילומטרים בטעינה אחת. ב. מהירותה של הבימבה החשמלית כמו אופניים חשמליים – חשוב לדעת כי הבימבה החשמלית כמו אופניים חשמליים נעה במהירות של לא יותר מ 12 קילומטרים לשעה. חשוב להביא זאת בחשבון כאשר אתם חושבים על הצרכים לשמם אתם מייעדים את רכישתה של הבימבה החשמלית כמו אופניים חשמליות. במידה והצרכים שלכם הם התניידויות מהירות וזריזות ממקום למקום, כנראה שהבימבה החשמלית כמו אופניים חשמליים היא לא בדיוק הפתרון עבורכם. אך לסיוג הדברים ניתן לומר כי הבימבה החשמליות מורשת על פי חוק לנוע על מדרכות הרחוב מה שיכול לחסוך לכם זמן רב בשעות העומס של עמידה בפקקים ארוכים אשר יכלו לכם דקות ארוכות מידי יום.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן