יתרונותיה של הבימבה החשמלית

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

יתרונותיה של הבימבה החשמלית

בשנים האחרונות אנו עדים לחיפוש המתגבר אחר כלי התחבורה אשר יציג כמה שיותר יתרונות ופתרונות למצב העגום בכבישים. ניתן לומר כי כיום ישנם אנשים רבים אשר בוחרים להשאיר את כלי הרכב הפרטי שלהם בחנייה רק בשל העובדה כי הם מודעים לזמן הרב שהם יאלצו לבזבז בדרכים על פקקים רבים וכמובן, על מציאת חנייה אשר על פי רוב בערים העמוסות תבזבז לכם עוד כמה דקות ארוכות.

האלטרנטיבה!

חשוב לומר כי גם המחיר המתייקר בהתמדה של הדלקים מהווה חיסרון משמעותי עבור ציבור הנהגים אשר אט אט מבינים כי כלי התחבורה הפרטי שלהם הופך משתלם פחות ופחות. כמובן שתחבורה ציבורית תמיד הייתה זולה יותר מאשר נסיעה על רכב פרטי אל יתרונות הרכבים הפרטיים פעמים רבות גברו על ההוצאות הנוספות. אך כיום ניתן לומר כי הנסיעות הופכות להיות דומות בזמנן מאוד לנסיעות בכלי התחבורה הציבוריים בשל פקקים רבים אשר מאריכים רבות את זמן הנסיעה מחד ונתיבי תחבורה ציבורית מאודך אשר מקצרים משמעותית את זמני הנסיעה של התחבורה הציבורית. על כן נראה כי הרכבים הפרטיים זועקים לתחליף ראוי אחר אשר ישרת נאמנה את כלל הציבור. בשנים האחרונות אנו עדים להופעתה של שחקנית חדשה בתחום התחבורה העונה על השם בימבה חשמלית. בימבה חשמלית זוהי מעין מכונית זעירה בעלת ארבע גלגלים אשר נעה על ידי חשמל בלבד. עצם הנעתה של הבימבה החשמלית כמו אופניים חשמליים על ידי חשמל בלבד מהווה יתרונות רבים אשר מסתכמים בעיקר בחוסר זיהום הסביבה וכמובן בחיסכון אדיר על הוצאות הדלקים אשר כזכור, עולים בהתמדה בשנים האחרונות. לבימבה חשמלית זו יש יתרונות רבים נוספים כמו האפשרות לנוע ללא פקקים כלל. כיצד אתם שאולים? אז הבימבה החשמלית כמו אופניים חשמליים כפי שציינו היא מעין מכונית קטנה וחשמלית אשר נעה במהירות של 12 קילומטרים לשעה פחות או יותר. עובדה זו מאפשרת לאנשים רבים לנוע על ידי הבימבה החשמלית כמו אופניים חשמליים אף ללא רישיון נהיגה כלל. על פי רוב הנסיעה על הבימבה החשמלית כמו אופניים חשמליים תשמש אנשים מבוגרים או בעלי לקויות אשר אין ביכולתם לנוע על ידי רכב פרטי.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן