מכונית חשמלית – לנסיעות בסטייל בכל רחבי הארץ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

מחפשים דרך לרכוש רכב שייתן לכם סטייל אמיתי? מכונית חשמלית מגניב תעשה את השואו שאתם מחפשים!

בימים אלו כל אחד מנסה להפגיז בדרך משלו, להראות שיש לו את הכי הרבה סטייל, כמה קשה זה להיות יצירתי ובאמת לבלוט מעל האחרים. בין אם אתם מנסים לבלוט מבחינה עסקית ובין אם אתם מנסים לבלוט ברמה החברתית, הרי שנסיעה עם מכונית חשמלית תהיה הדרך המגניבה ביותר לעשות זאת.

מכונית חשמלית  – שונה מכולן

בניגוד לרכבים אחרים שיכולים להיות שונים בצורה או באיכויות השונות, כל ההבדלים האלו הם רק הבדלים בכמות אך אין הבדל אמתי באמת. לעומת זאת, ההבדל של מכונית חשמלית לבין מכונית מכנית רגילה שעובדת על דלק זה הבדל באמת שונה לגמרי. מנוע חשמלי נראה אחרת, נשמע אחרת ומתפקד אחרת לגמרי.

מכונית חשמלית ממותגת

אם יש לכם חברה או עסק ויש לכם מכונית חשמלית, אתם יכולים כמובן לשנות באופן משמעותי את הנראות שלכם על פני כל המתחרים. מכונית חשמלית אפשר למתג בצורה משמעותית. מה זה אומר למתג מכונית חשמלית? זאת שאלה מעולה, כיוון שיש הרבה דרכים לבטא את המיתוג הזה, החל ממיתוג באמצעות הדפסה על מכוניות, הדפסת לוגו קטן בפינה של הרכב זה דבר קטן מאוד, כיום יש דרכים הרבה יותר יצירתיות למתג רכב, כמו לדוגמא הדפסה על כל הרכב, הדבקת מכונית שמכסה את כל הרכב למעט השמש הקדמית. באמצעות כיסוי ממותג לרכב הרכב ישמש כלוח פרסום מגניב לאורך כל נסיעותיו בדרכים, ובכל מקום שהוא לא יהיה הוא תמיד יפרסם.

מכונית חשמלית לבנות

אם את אוהבת להבליט את נשיות שלך את יכולה לעצב את המכונית שלך בהזמנה אישית ולצבוע אותה בוורוד. וורוד הוא צבע נשי בולט, צבע שאם האישה עושה בה שימוש הוא יכול להיות גם צבע נשי חזק וגם צבע דומיננטי שמבליט את החוסן והחוזק של האישה.

מכונית ספורט

תוכלו לבחור גם מכונית חשמלית מדגם ספורט כך זה גם ישדרג אתכם לתנועה מהירה בכבישים וגם מראה צעיר וססגוני יותר.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן