5 דברים שצריך לשים לב אליהם כשבוחרים קלנועית

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

התבגרתם קצת והגעתם לגיל שקלנועית יכולה להיות לכם לעזר רב? בוודאי אתם מחפשים כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור קלנועית בצורה הטובה ביותר. להלן מספר טיפים שיגרמו לכם לבחור נכון יותר את הקלנועית האידיאלית.

טיפ 1 – גודל מתאים

אם אתם זוג או אדם מבוגר המצב שונה. חשוב להתאים את גודל הקלנועית לצורת השימוש הצפויה. יש כאלה זוגות שירצו דווקא קלנועית שתתאים לזוג, לעומת זאת יש כאלה שיעדיפו דווקא שתי קלנועיות שונות, כל אחת תתאים לאחד. כמובן שיש הרבה רומנטיקה ונוחות כשאפשר לנסוע בזוג, זה הרבה יותר יעיל ונוח. אך צריך לשים לב שלא הכל טוב בקלנועית שמיועדת לזוגות. אם כלי רכב זה מיועד לזוג הרי שהגודל שלו גם גדול פי שתיים מאשר כלי רכב קטן ליחיד, ולמה? הסיבה ברורה כיוון שצריך מקום כפול במושב, כמו כן, ברגע שמדובר על שני אנשים די ברור שצריך גם בסיס רחב יותר והמבנה באופן כללי לא כל כך קומפקטי, לכן די ברור שבחירה בכלי רכב שמתאים לזוג גורר אחריו השלכה מעשית קשה של גודל.  מה שקשה בגודל הוא כמובן קושי לעבור בין מקומות שונים, כשהם צרים וכן כשהכלי רכב קטן, לפעמים הוא גם מתקפל.

טיפ 2 – מהירות נסיעה

אם אתם אוהבים לנסוע בקצב מהיר ויש לכם מרחב מתאים, בדקו לאיזה מהירות מגיע הקלנועית.

טיפ 3 – סוללה

כדי שהנסיעה שלכם תהיה חלקה וכמה שפחות תקלות, חשוב שחיי הסוללה שלכם תהיה ארוכה, כך תוכלו לנסוע לאורך זמן מבלי לעצור לצורך מילוי חשמל בסוללה, וכן לא תצטרכו להסתבך כל פעם מחדש עם הטעינה. כשהסוללה עם חיים ארוכים תוכלו לעשות זאת רק כשצריך ולעיתים רחוקות יותר.

טיפ 4 – צבעים

אפשר למצוא צבעים שיתאימו לכם, זה אולי נראה שולי, אך יש משהו מגניב בלנסוע בסטייל שאתם רוצים, ברכב קל בצבע וורוד מגניב או שחור בוהק שמרגש. אז למה לא להתפנק?

טיפ 5  – אחריות

חשוב לבחור רק חברה שמספקת אחריות ארוכה על כלי הרכב שלכם, בטח כשמדובר על קלנועית.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן