5 דברים שצריך לשים לב אליהם כשבוחרים קלנועית

התבגרתם קצת והגעתם לגיל שקלנועית יכולה להיות לכם לעזר רב? בוודאי אתם מחפשים כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור קלנועית בצורה הטובה ביותר. להלן מספר טיפים שיגרמו לכם לבחור נכון יותר את הקלנועית האידיאלית.

טיפ 1 – גודל מתאים

אם אתם זוג או אדם מבוגר המצב שונה. חשוב להתאים את גודל הקלנועית לצורת השימוש הצפויה. יש כאלה זוגות שירצו דווקא קלנועית שתתאים לזוג, לעומת זאת יש כאלה שיעדיפו דווקא שתי קלנועיות שונות, כל אחת תתאים לאחד. כמובן שיש הרבה רומנטיקה ונוחות כשאפשר לנסוע בזוג, זה הרבה יותר יעיל ונוח. אך צריך לשים לב שלא הכל טוב בקלנועית שמיועדת לזוגות. אם כלי רכב זה מיועד לזוג הרי שהגודל שלו גם גדול פי שתיים מאשר כלי רכב קטן ליחיד, ולמה? הסיבה ברורה כיוון שצריך מקום כפול במושב, כמו כן, ברגע שמדובר על שני אנשים די ברור שצריך גם בסיס רחב יותר והמבנה באופן כללי לא כל כך קומפקטי, לכן די ברור שבחירה בכלי רכב שמתאים לזוג גורר אחריו השלכה מעשית קשה של גודל.  מה שקשה בגודל הוא כמובן קושי לעבור בין מקומות שונים, כשהם צרים וכן כשהכלי רכב קטן, לפעמים הוא גם מתקפל.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המתאימים לצעירים מבוגרים ולמשפחות בעלי ניסיון רב עם נכונות

טיפ 2 – מהירות נסיעה

אם אתם אוהבים לנסוע בקצב מהיר ויש לכם מרחב מתאים, בדקו לאיזה מהירות מגיע הקלנועית.

טיפ 3 – סוללה

כדי שהנסיעה שלכם תהיה חלקה וכמה שפחות תקלות, חשוב שחיי הסוללה שלכם תהיה ארוכה, כך תוכלו לנסוע לאורך זמן מבלי לעצור לצורך מילוי חשמל בסוללה, וכן לא תצטרכו להסתבך כל פעם מחדש עם הטעינה. כשהסוללה עם חיים ארוכים תוכלו לעשות זאת רק כשצריך ולעיתים רחוקות יותר.

טיפ 4 – צבעים

אפשר למצוא צבעים שיתאימו לכם, זה אולי נראה שולי, אך יש משהו מגניב בלנסוע בסטייל שאתם רוצים, ברכב קל בצבע וורוד מגניב או שחור בוהק שמרגש. אז למה לא להתפנק?

טיפ 5  – אחריות

חשוב לבחור רק חברה שמספקת אחריות ארוכה על כלי הרכב שלכם, בטח כשמדובר על קלנועית.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן