אז החלטת לנסוע לחו"ל ואתה מתלבט כיצד תנוע בתוך העיירות הקטנות

אם החלטת לנסוע לחו"ל ואתה מתלבט כיצד תנוע בתוך העיירות הקטנות- מכונית חשמלית עשויה להיות הפיתרון המיטבי בשבילך לאנשים רבים הנוסעים לחו"ל, ישנו פחד מכיצד ינועו בתוך המקומות השונים. הרבה אנשים מפחדים להסתמך על התחבורה הציבורית, שכן אינם מכירים היטב את השפה או שמפחדים שלא יבדקו היטב את מסלול הנסיעה וימצאו עצמם במקום שלא אמורים להיות בו.

על כן, מסתמכים רבות על מוניות, מה שגוזל כסף רב מתקציב הטיול.

גם השכרת רכב פרטי איננו תמיד נלקח בחשבון.

לנהוג במדינה זרה ולא מוכרת איננו תמיד דבר נעים, שכן ישנן מדינות עם חוקים שונים והתנהלות שונה על הכביש.

למשל, למי שרגיל לנסוע בישראל, לנהוג פתאום באנגליה שם הנהגים יושבים בצד השני וכך גם כל התנהלות התנועה וזכויות הקדימה וכו', כנראה שלא יסתדר במיוחד בנהיגה באנגליה ואף יחשוש רבות מתאונות דרכים, שכן רגיל לחוקים אחרים.

אם נסעת לאיזו עיירה קטנה או כפר, או אף לעיר גדולה וסואנת- יש עבורך פיתרון אחר.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המספקים שירותי כרטיסים וארגון סיורים חכמים עם ניסיון רב

אתה יכול להשכיר מכונית חשמלית, ובאמצעותה להתנהל ברחבי העיר בה בחרת לטייל.

מדוע מכונית חשמלית הינה פיתרון טוב?

ראשית, כיוון שהתפעול שנה שונה ממכונית רגילה. מכונית חשמלית הינה נוחה ביותר לתפעול, וחוקי התנועה התקפים על הכביש פחות רלוונטים אליה. כמובן שיש להקפיד על זכויות קדימה והולכי רגל וכד', אך ההתנהלות בה היא נוחה יותר.

כמו כן, בניגוד לרכב רגיל, המהירות במכונית חשמלית איננה גבוהה ואין באפשרותה להגיע למהירות גבוהה. הנסיעה על כן איטית, מה שמאפשר לבחון השטח היטב בזמן הנהיגה ולא להלחץ.

שלישית, בשל הגודל הקטן שלה, היא מאפשרת חניה במקומות רבים. כך שגם אם אתם בעיר גדולה, יש באפשרותכם לזוז ולהתנהל בכך מקום, ללא גל חשש ממקומות החניה.

המכונית החשמלית, כיוון שהיא מכונית פתוחה כמעט לחלוטין בחלק מהדגמים שלה, מאפשרת התמצאות טובה יותר במרחב. כיוון שרואים את כל הסביבה פתוחה, ניתן להתנהל טוב יותר, ואם מסתבכים מעט בדרך, יש אפשרות לעצור בכל עת, לבדוק ולשאול אנשים בסביבה.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן