אז החלטת לנסוע לחו"ל ואתה מתלבט כיצד תנוע בתוך העיירות הקטנות

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

אם החלטת לנסוע לחו"ל ואתה מתלבט כיצד תנוע בתוך העיירות הקטנות- מכונית חשמלית עשויה להיות הפיתרון המיטבי בשבילך לאנשים רבים הנוסעים לחו"ל, ישנו פחד מכיצד ינועו בתוך המקומות השונים. הרבה אנשים מפחדים להסתמך על התחבורה הציבורית, שכן אינם מכירים היטב את השפה או שמפחדים שלא יבדקו היטב את מסלול הנסיעה וימצאו עצמם במקום שלא אמורים להיות בו.

על כן, מסתמכים רבות על מוניות, מה שגוזל כסף רב מתקציב הטיול.

גם השכרת רכב פרטי איננו תמיד נלקח בחשבון.

לנהוג במדינה זרה ולא מוכרת איננו תמיד דבר נעים, שכן ישנן מדינות עם חוקים שונים והתנהלות שונה על הכביש.

למשל, למי שרגיל לנסוע בישראל, לנהוג פתאום באנגליה שם הנהגים יושבים בצד השני וכך גם כל התנהלות התנועה וזכויות הקדימה וכו', כנראה שלא יסתדר במיוחד בנהיגה באנגליה ואף יחשוש רבות מתאונות דרכים, שכן רגיל לחוקים אחרים.

אם נסעת לאיזו עיירה קטנה או כפר, או אף לעיר גדולה וסואנת- יש עבורך פיתרון אחר.

אתה יכול להשכיר מכונית חשמלית, ובאמצעותה להתנהל ברחבי העיר בה בחרת לטייל.

מדוע מכונית חשמלית הינה פיתרון טוב?

ראשית, כיוון שהתפעול שנה שונה ממכונית רגילה. מכונית חשמלית הינה נוחה ביותר לתפעול, וחוקי התנועה התקפים על הכביש פחות רלוונטים אליה. כמובן שיש להקפיד על זכויות קדימה והולכי רגל וכד', אך ההתנהלות בה היא נוחה יותר.

כמו כן, בניגוד לרכב רגיל, המהירות במכונית חשמלית איננה גבוהה ואין באפשרותה להגיע למהירות גבוהה. הנסיעה על כן איטית, מה שמאפשר לבחון השטח היטב בזמן הנהיגה ולא להלחץ.

שלישית, בשל הגודל הקטן שלה, היא מאפשרת חניה במקומות רבים. כך שגם אם אתם בעיר גדולה, יש באפשרותכם לזוז ולהתנהל בכך מקום, ללא גל חשש ממקומות החניה.

המכונית החשמלית, כיוון שהיא מכונית פתוחה כמעט לחלוטין בחלק מהדגמים שלה, מאפשרת התמצאות טובה יותר במרחב. כיוון שרואים את כל הסביבה פתוחה, ניתן להתנהל טוב יותר, ואם מסתבכים מעט בדרך, יש אפשרות לעצור בכל עת, לבדוק ולשאול אנשים בסביבה.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן