אנרגיות ממלאות את הגוף וזה משדר החוצה

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

רבות מדברים ברפואה בשני העשורים האחרונים על כך שהגוף והנפש מחוברים. אדם שיש לו איזו שהיא מחלה קשה, אך יש לו אנרגיות לקום בבוקר, לנהל את היום שלו, להמשיך לעסוק בתחביבים ולמלא את היום שלו במה שעושה לו טוב, והוא מרבה לצחוק ולחייך במקביל לטיפול במחלה, ישרוד זמן רב יותר מאדם שחי אך ורק סביב המחלה שלו, ומרבה לעסוק בה ואף להיות מדוכדך ממנה.

הגוף משדר את מה שהנפש מרגישה, אך גם הגוף משפיע על הנפש.

מה משפיע על מה יותר? זו שאלה שנשאלת כבר שנים רבות, ועדיין נמצאת ללא תשובה.

אך אם אתה או את מחפשים זוגיות, הנה המלצה שאתם יכולים לקחת עמכם- חברו את הגוף לנפש.

למה הכוונה?

כל מי שמחפש זוגיות ולא מצליח, מתחיל לבקר את עצמו. אני לא נראה מספיק טוב, אני לא מספיק מושכת, השיער שלי דליל מידיי… ועוד ועוד תרוצים וסיבות.

רוצים למצוא זוגיות? תתחילו להעריך את עצמכם. איך?

תתחילו לתת לעצמכם תגובות חיוביות, כמו גם תשפרו בעצמכם דברים שאתם רואים לנכון לשפר.

יש דבר מה בגוף שלכם שמפריע לכם? הוא משפיע לכם על המצב רוח ועל הביטחון העצמי? תשפרו אותו.

מפריע לכם עודפי שומן בגוף? יש באפשרותכם לקבוע תור למכון לקוסמטיקה רפואית, כאשר המכון ייסיע לכם בהמסת שומן.

עם זאת יש לזכור כי המסת שומן הינה תחום שיש להמשיך לתחזק גם לאחר הטיפול בקוסמטיקה רפואית, כך שמומלץ להמשיך את הטיפול באמצעות פעילות ספורטיבית.

סיימתם עם בעיית המסת השומן? מפריעים לכם דברים אחרים שמורידים לכם הביטחון העצמי? תמיד ניתן לפתור את הבעיות הללו.

לא אוהבים להיות עם משקפיים- תעברו לעדשות או תעברו ניתן לייזר.

השיער לא מסתדר? אפשר לצבוע, לעשות החלקה, להסתפר.

יש דברים בפנים שמפריעים לכם? אקנה? קמטים? גם באלו תצליח הקוסמטיקה הרפואית לסייע לכם.

טפלו בעצמכם, טפלו במה שמפריע לכם בעצמכם. תעלו את הביטחון העצמי, זה ישדר החוצה והדרך לזוגיות תהיה פשוטה יותר.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן