חיפוש אחר זוגיות – לא פשוט ולא קל

למצוא בן זוג הפך להיות לדבר לא פשוט בימים אלו. כל כך הרבה אפליקציות, ובמיוחד בתרבות האינסטגרם והפייסבוק- וכל הקסם נעלם.

במקום לדבר מספר פעמים בטלפון ולקבוע להיפגש, אחת השאלות הראשונות בשיחת הטלפון או בהתכתבות בוואטצאפ, לאחר שם, גיל ומקום מגורים (לעיתים אף משקיעים ושואלים על עיסוק) הוא האם יד לך אינסטגרם או פייסבוק, כאשר על פי התמונות באפליקציות אלו יקבע הצד השני אם מעוניין לקבוע פגישה או לא, וזאת ללא כל קשר האם השיחה טלפונית הייתה נעימה או לא. קביעת הפגישה תקבע על פי התמונות ברוב המקרים.

אנחנו נמצאים בעידן בו החיצוניות היא דבר ראשון. על פיה יקום וייפול דבר.

מי שמתחזק עמוד פייסבוק פעיל או מעלה תמונות יומיומיות באינסטגרם, ודואג על תמונות חברתיות עם פלטרים רבים, כנראה יזכה לפגישה המיוחלת, בעוד זה שבקושי מתחזק העמודים, מעלה תמונות כפי שהן ללא כל פילטרים או שינויים, או זה ש-רחמנא ליצלן, כלל לא מחזיק רשת חברתית, כנראה שלא יצא לפגישה.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון בריכות שחייה פרטיות עם נוף במלונות בעלי ניסיון רב בתחום

ישנם אנשים שיקבלו ההחלטה כי לא יבצעו שום שינוי בחייהם לטובת מציאת זוגיות, כאשר זו תגיע כאשר תגיע, וגם אם לא- אין מה לעשות.

לעומת זאת, ישנם את אלו שרוצים זוגיות בכל מחיר. גם במחיר של הליכה לקוסמטיקה רפואית על מנת לבצע שינויים לשינוי קל של החיצוניות, או לטיפולים מטפחים כמו החלקת הצלוליט.

מי שבוחר ללכת לטיפול של קוסמטיקה רפואית, יכול לבצע מילוי שפתיים, איפור קבוע או שינויי בתווי הפנים על מנת לשפר החיצוניות.

כמו כן, במסגרת טיפול בקוסמטיקה רפואית, ניתן לבצע הסרת הצלוליט, במידה וזה גורם לחוסר ביטחון.

שינוי מועט במראה החיצוני, ומעט שינוי בתסרוקת כמו גם איפור מושקע וצילום תמונות על ידי בעל מקצוע, יכולים לגרום לעמוד הפייסבוק או האינסטגרם להיות אטרקטיבים הרבה יותר, וכן למעשה תוכל או תוכלי לזכות לדייט המיוחל.

יש לשקול היטב טרם הליכה לטיפול של קוסמטיקה רפואית, שכן יש לבחור היטב המכון הקוסמטי אליו מגיעים.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן