חיפוש אחר זוגיות – לא פשוט ולא קל

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

למצוא בן זוג הפך להיות לדבר לא פשוט בימים אלו. כל כך הרבה אפליקציות, ובמיוחד בתרבות האינסטגרם והפייסבוק- וכל הקסם נעלם.

במקום לדבר מספר פעמים בטלפון ולקבוע להיפגש, אחת השאלות הראשונות בשיחת הטלפון או בהתכתבות בוואטצאפ, לאחר שם, גיל ומקום מגורים (לעיתים אף משקיעים ושואלים על עיסוק) הוא האם יד לך אינסטגרם או פייסבוק, כאשר על פי התמונות באפליקציות אלו יקבע הצד השני אם מעוניין לקבוע פגישה או לא, וזאת ללא כל קשר האם השיחה טלפונית הייתה נעימה או לא. קביעת הפגישה תקבע על פי התמונות ברוב המקרים.

אנחנו נמצאים בעידן בו החיצוניות היא דבר ראשון. על פיה יקום וייפול דבר.

מי שמתחזק עמוד פייסבוק פעיל או מעלה תמונות יומיומיות באינסטגרם, ודואג על תמונות חברתיות עם פלטרים רבים, כנראה יזכה לפגישה המיוחלת, בעוד זה שבקושי מתחזק העמודים, מעלה תמונות כפי שהן ללא כל פילטרים או שינויים, או זה ש-רחמנא ליצלן, כלל לא מחזיק רשת חברתית, כנראה שלא יצא לפגישה.

ישנם אנשים שיקבלו ההחלטה כי לא יבצעו שום שינוי בחייהם לטובת מציאת זוגיות, כאשר זו תגיע כאשר תגיע, וגם אם לא- אין מה לעשות.

לעומת זאת, ישנם את אלו שרוצים זוגיות בכל מחיר. גם במחיר של הליכה לקוסמטיקה רפואית על מנת לבצע שינויים לשינוי קל של החיצוניות, או לטיפולים מטפחים כמו החלקת הצלוליט.

מי שבוחר ללכת לטיפול של קוסמטיקה רפואית, יכול לבצע מילוי שפתיים, איפור קבוע או שינויי בתווי הפנים על מנת לשפר החיצוניות.

כמו כן, במסגרת טיפול בקוסמטיקה רפואית, ניתן לבצע הסרת הצלוליט, במידה וזה גורם לחוסר ביטחון.

שינוי מועט במראה החיצוני, ומעט שינוי בתסרוקת כמו גם איפור מושקע וצילום תמונות על ידי בעל מקצוע, יכולים לגרום לעמוד הפייסבוק או האינסטגרם להיות אטרקטיבים הרבה יותר, וכן למעשה תוכל או תוכלי לזכות לדייט המיוחל.

יש לשקול היטב טרם הליכה לטיפול של קוסמטיקה רפואית, שכן יש לבחור היטב המכון הקוסמטי אליו מגיעים.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן