כל מה שצריך לדעת על הבימבה החשמלית והאופניים החשמליים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

כל מה שצריך לדעת על הבימבה החשמלית והאופניים החשמליים

הבימבה החשמלית כמו אופניים חשמליים הגיחה אל חיינו בתקופה האחרונה עם חידושים ויתרונות רבים על כלי תחבורה רבים אשר מצויים בשוק התחבורה מזה שנים רבות. חשוב לומר כי אנשים רבים נרתעים כאשר הם שומעים את השם הזה אשר מעלה להם מכוניות קטנות אשר משמשות ילדים קטנים על פי רוב בשל זיכרונות הילדות מהבימבה בגן. אז חשוב להבהיר, הבימבה החשמלית כמו אופניים חשמליים היא מעין כלי רכב קטן אשר נע במהירות של 12 קילומטרים לשעה לכל היותר.
התניידות עירונית מושלמת

חשוב לומר כי על אף החסרונות הרבים הקיימים בנסיעה במהירות כה נמוכה, קיימים גם יתרונות רבים אשר יכולים לשרת אתכם נאמנה במידה ומרחקי הנסיעה שלכם די קצרים. חשוב לומר כי על פי רוב הבעיה העיקרית ברוב ערי ישראל זה העומס בכבישים. אנשים רבים מדווחים כי הם עומדים דקות ארוכות מידי יום בפקקים בעת היציאה מהבית אל עבר העבודה או בחזור מהעבודה אח עבר הבית. ניתן לומר כי בעיית הפקקים היא הבעיה העיקרית איתה מתמודדים על פי רוב אנשי המרכז מידי יום. בעיה זו יכולה להיפטר כליל על ידי הנסיעה בבימבה החשמלית. כפי שאמרנו, למהירותה של הבימבה החשמלית כמו אופניים חשמליים יש גם יתרונות משמעותיים ואחד מהם הוא העובדה כי היא מורשה על פי חוק לנסוע על מדרכות הרחוב. עובדה זו תעזור לכם לקפץ בקלילות רבה על פני כל הפקקים באזור המגורים שלכם בשעות הבוקר או לחלופין בשעות הערב כאשר אתם בדרך חזור מהעבודה הביתה. כמו כן חשוב לומר כי עצן העובדה כי הבימבה החשמלית כמו אופניים חשמליים לא נעה במהירויות גבוהות הופכת את כלי תחבורה זה לבטיחותי הרבה יותר. על כן אנשים רבים בעלי לקויות שונות אשר אין ביכולתם לנןע על ידי כלי תחבורה רגיל, יכולים למצוא את עצמם משתלבים בתנועה על ידי הבימבה החשמלית כמו אופניים חשמליים החדשה. חשוב לומר כי במידה ואתם מחפשים פיתרון יעיל ואיכותי לבעיית ההתניידות בדרכים עירוניות, הבימבה החשמליות יכולה לגמרי להיות הפתרון המושלם עבורכם, וזה עוד לפני שהבאתם בחשבון את עצם היותה חשמלית אשר נעה על ידי חשמל בלבד, כלומר ללא דלקים ואף חשוב יותר, ללא הוצאות הדלקים.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן