כל מה שרציתם לדעת על כתמי השמש שלכם!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

לא מעט אנשים מגיעים כיום אל עבר מכוני הקוסמטיקה הרפואית במטרה להתמודד עם כתמים משונים אשר הופיעו לפתע על עורם. כתמים משונים אלה על פי רוב יהיו בהירים יותר מצבע עורם בכל שאר הגוף ולעיתים אף כהים יותר. חשוב לציין כי כתמים אלה נגרמים כתוצאה ישירה משינוי בחומר האחראי על פיגמנט עורנו.

חומר זה קרוי מלנין ומצוי בצורה שווה בכל חלקי גופנו. במידה וחל שינוי בכמות חומר זה באזור מסוים הפיגמנט של אותו אזור משתנה נראה ככתם מדונה על עורנו.

עליה או ירידה בכמות המלנין

במידה ותחול עלייה בכמות המלנין באזור מסוים בגופנו הוא יראה ככהה יותר מכל שאר צבע עור גופנו ולעומת זאת במידה ותחול ירידה בכמות המלנין, מקום זה יראה בהיר יותר. על מנת להצליח להימנע ככל הניתן מהופעתם של כתמי עור על גופנו חשוב להיזהר מחשיפה בלתי מבוקרת לקרני השמש החמה.

כך תצליחו למנוע את הופעת כתמי הפיגמנטציה על עורכם

אחד הגורמים העיקריים להופעתם של כתמי עור על עורכם היא העובדה כי אתם נחשפים בצורה מסוכנת לרני השמש החמה. בארצנו יש לא מעט ימי שמש חזקה ומסוכנת ולכן חשוב מאוד להקפיד למנוע על עורכם משחות מקדמות הגנה ברמת האיכות הגבוהה ביותר. במידה ותקפידו על כך תוכלו להימנע מהופעתם של כתמים משונים אלה על עורכם.

הטיפולים השונים אשר יכולים לסייע

כיום ישנם לא מעט טיפולי פיגמנטציה בנווה-ים. הטיפולים השונים יסייעו לכם לטשטש את הכתמים או להעבירם מעל עורכם לחלוטין. הטיפולים השונים נעשים בצורה קלה ויעילה ללא כל צורך בהתמודדות קשה עם כאבים עזים כלל. על כן אם עד היום חששתם להגיע אל עבר מכוני הקוסמטיקה הרפואית בשל חשש מכאבים עזים או תקופות החלמה ארוכות חשוב לדעת כי כיום המצב שונה לחלוטין.

טיפולי פיגמנטציה בנווה-ים יבטיחו לכם התמודדות קלה ויעילה עם כתמי פיגמנטציה שלכם ללא כל צורך בלקיחת ימי חופש ממקום העבודה. על כן אנו רואים אנשים רבים אשר מגיעים למכון קוסמטיקה לקבל את טיפולי פיגמנטציה בנווה-ים.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן