כל מה שרציתם לדעת על כתמי השמש שלכם!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

לא מעט אנשים מגיעים כיום אל עבר מכוני הקוסמטיקה הרפואית במטרה להתמודד עם כתמים משונים אשר הופיעו לפתע על עורם. כתמים משונים אלה על פי רוב יהיו בהירים יותר מצבע עורם בכל שאר הגוף ולעיתים אף כהים יותר. חשוב לציין כי כתמים אלה נגרמים כתוצאה ישירה משינוי בחומר האחראי על פיגמנט עורנו.

חומר זה קרוי מלנין ומצוי בצורה שווה בכל חלקי גופנו. במידה וחל שינוי בכמות חומר זה באזור מסוים הפיגמנט של אותו אזור משתנה נראה ככתם מדונה על עורנו.

עליה או ירידה בכמות המלנין

במידה ותחול עלייה בכמות המלנין באזור מסוים בגופנו הוא יראה ככהה יותר מכל שאר צבע עור גופנו ולעומת זאת במידה ותחול ירידה בכמות המלנין, מקום זה יראה בהיר יותר. על מנת להצליח להימנע ככל הניתן מהופעתם של כתמי עור על גופנו חשוב להיזהר מחשיפה בלתי מבוקרת לקרני השמש החמה.

כך תצליחו למנוע את הופעת כתמי הפיגמנטציה על עורכם

אחד הגורמים העיקריים להופעתם של כתמי עור על עורכם היא העובדה כי אתם נחשפים בצורה מסוכנת לרני השמש החמה. בארצנו יש לא מעט ימי שמש חזקה ומסוכנת ולכן חשוב מאוד להקפיד למנוע על עורכם משחות מקדמות הגנה ברמת האיכות הגבוהה ביותר. במידה ותקפידו על כך תוכלו להימנע מהופעתם של כתמים משונים אלה על עורכם.

הטיפולים השונים אשר יכולים לסייע

כיום ישנם לא מעט טיפולי פיגמנטציה בנווה-ים. הטיפולים השונים יסייעו לכם לטשטש את הכתמים או להעבירם מעל עורכם לחלוטין. הטיפולים השונים נעשים בצורה קלה ויעילה ללא כל צורך בהתמודדות קשה עם כאבים עזים כלל. על כן אם עד היום חששתם להגיע אל עבר מכוני הקוסמטיקה הרפואית בשל חשש מכאבים עזים או תקופות החלמה ארוכות חשוב לדעת כי כיום המצב שונה לחלוטין.

טיפולי פיגמנטציה בנווה-ים יבטיחו לכם התמודדות קלה ויעילה עם כתמי פיגמנטציה שלכם ללא כל צורך בלקיחת ימי חופש ממקום העבודה. על כן אנו רואים אנשים רבים אשר מגיעים למכון קוסמטיקה לקבל את טיפולי פיגמנטציה בנווה-ים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן