חשוב להימנע מחשיפה בלתי מבוקרת לקרני השמש!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

אנשים רבים כלל לא מודעים לעובדה כי במידה והם יחשפו את עורם לקרני השמש ללא כל אמצעי הגנה הם עלולים לפגוע בבריאות עורם קשות. כתמי פיגמנטציה פעמים רבות מופיעים על עור שהיה חשוף זמן ממושך לקרני השמש החמה. על כן במידה ואתם רוצים להימנע מהופעתם של כתמים משונים ובלתי מזוהים על עורכם, חשוב להקפיד למרוח משחה ברמת האיכות הגבוהה ביותר על מנת להגן על עורכם מפני נזקי השמש.

הימנעו מחשיפה בלתי מבוקרת לקרני השמש

השמש היא אחד הגורמים העיקריים לשלל בעיות עור שונות. קמטי הבעה אשר מופיעים מוקדם מהמצופה וכן כתמי שמש שונים נגרמים כתוצאה ישירה של חשיפת העור זמן ממושך לקרני השמש ללא אמצעי מקדם הגנה כלל.

בגופנו קיים חומר הנקרא מלנין. חומר זה אחראי על פיגמנט העור שלנו ובמידה וחל שינוי בכמות החומר לאורך כל הגוף, האזור בו חל שינוי יראה כמוכתם. כתמים אלה על פי רוב יהיה בהירים יותר מצבע כל שאר עור גופכם פעמים בודדות שכתמים אלה עלולים להיות גם כהים יותר.

כך תוכלו להתמודד עם הכתמים המשונים על עורכם

טיפולי פיגמנטציה במשמר העמק יכולים לסייע לכם להתמודד בצורה הטובה ביותר עם הכתמים המשונים אשר על פי רוב מופיעים דווקא באזורים הגלויים ביותר.

כתמי העור שלכם על פי רוב יופיעו באזורי הפנים, הידיים או הצוואר בשל העובדה הפשוטה כי אזורים אלה חשופים הכי הרבה לשמש. על כן במידה ואתם מעוניינים להתמודד עם הבעיה חשוב להכיר את שלל טיפולי פיגמנטציה במשמר העמק.

הטיפולים השכיחים ביותר לפתרון הבעיה על פי רוב יהיו טיפולי פילינג עמוק אשר יסייעו לכם להתמודד עם שכבות העור החיצוניות. שכבות עור חיצוניות אחה יוסרו על ידי חומצה מיוחדת ויוחלפו על ידי שכבות עור חדשות ובריאות הרבה יותר שגופכם ייצר.

חשוב להקפיד להימנע לחלוטין מחשיפה בלתי מבוקרת לקרני השמש החמה על מנת לשמור על בריאות העור שלכם. במידה וכתמי פיגמנטציה הופיעו על עורכם, טיפולי פיגמנטציה במשמר העמק יוכלו לסייע לכם להתמודדות עם הבעיה.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן