חשוב להימנע מחשיפה בלתי מבוקרת לקרני השמש!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אנשים רבים כלל לא מודעים לעובדה כי במידה והם יחשפו את עורם לקרני השמש ללא כל אמצעי הגנה הם עלולים לפגוע בבריאות עורם קשות. כתמי פיגמנטציה פעמים רבות מופיעים על עור שהיה חשוף זמן ממושך לקרני השמש החמה. על כן במידה ואתם רוצים להימנע מהופעתם של כתמים משונים ובלתי מזוהים על עורכם, חשוב להקפיד למרוח משחה ברמת האיכות הגבוהה ביותר על מנת להגן על עורכם מפני נזקי השמש.

הימנעו מחשיפה בלתי מבוקרת לקרני השמש

השמש היא אחד הגורמים העיקריים לשלל בעיות עור שונות. קמטי הבעה אשר מופיעים מוקדם מהמצופה וכן כתמי שמש שונים נגרמים כתוצאה ישירה של חשיפת העור זמן ממושך לקרני השמש ללא אמצעי מקדם הגנה כלל.

בגופנו קיים חומר הנקרא מלנין. חומר זה אחראי על פיגמנט העור שלנו ובמידה וחל שינוי בכמות החומר לאורך כל הגוף, האזור בו חל שינוי יראה כמוכתם. כתמים אלה על פי רוב יהיה בהירים יותר מצבע כל שאר עור גופכם פעמים בודדות שכתמים אלה עלולים להיות גם כהים יותר.

כך תוכלו להתמודד עם הכתמים המשונים על עורכם

טיפולי פיגמנטציה במשמר העמק יכולים לסייע לכם להתמודד בצורה הטובה ביותר עם הכתמים המשונים אשר על פי רוב מופיעים דווקא באזורים הגלויים ביותר.

כתמי העור שלכם על פי רוב יופיעו באזורי הפנים, הידיים או הצוואר בשל העובדה הפשוטה כי אזורים אלה חשופים הכי הרבה לשמש. על כן במידה ואתם מעוניינים להתמודד עם הבעיה חשוב להכיר את שלל טיפולי פיגמנטציה במשמר העמק.

הטיפולים השכיחים ביותר לפתרון הבעיה על פי רוב יהיו טיפולי פילינג עמוק אשר יסייעו לכם להתמודד עם שכבות העור החיצוניות. שכבות עור חיצוניות אחה יוסרו על ידי חומצה מיוחדת ויוחלפו על ידי שכבות עור חדשות ובריאות הרבה יותר שגופכם ייצר.

חשוב להקפיד להימנע לחלוטין מחשיפה בלתי מבוקרת לקרני השמש החמה על מנת לשמור על בריאות העור שלכם. במידה וכתמי פיגמנטציה הופיעו על עורכם, טיפולי פיגמנטציה במשמר העמק יוכלו לסייע לכם להתמודדות עם הבעיה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן