עיצוב גבות בשיטת השערה – כל מה שרצית לדעת על השיטה

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

עיצוב גבות בשיטת השערה – כל מה שרצית לדעת על השיטה


שיטה חדשה לעיצוב גבות שתגרום לך להשאיר את הפינצטה במגירה.

מילוי והדגשת גבות בשיטת השערה, היא שיטה חדשה שהפכה בשנים האחרונות למבוקשת בתחום הקוסמטיקה. מדובר בטכניקה בה מתחקים אחר מבנה הגבות ומעצבים אותן באמצעות קעקוע פיגמנט לשכבת העור. הטיפול מבוצע לרוב תחת אלחוש מקומי ולכן לא אמור להיות כואב, אך כן כדאי שתצפי לתחושת אי נוחות או עקצוץ. נשים שרגישות לכך אינן יכולות לעבור את הטיפול ובמקרה כזה כדאי לחשוב על שיטה אחרת לעיצוב הגבות.

למי זה מיועד?

עיצוב גבות בשיטת השערה הוא טיפול המתאים בכל אחד מן המקרים הבאים:

● נשים אשר מחפשות פתרון קבוע לעיצוב הגבות במקום למרוט אותן באמצעות פינצטה או שעווה.

● נשים בעלות גבות לא סימטריות שמעוניינות בגבות מעוצבות.

● נשים בעלות רגישות לתכשירי איפור כולל עיפרון לעיבוי ושרטוט גבות.

● נשים עם גבות דלילות.

הסרת שיער בלייזר – כדי שלא תתאכזבי, חשוב לדעת שהשיטה אינה מתאימה לכולן, ולכן יש לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי לפני שמתחילים את הטיפול.

טיפול אחד וזהו?

לעתים יהיה צורך ביותר מטיפול אחד כדי להגיע לתוצאה הרצויה וגם לאחר מכן יש לחזור לטיפולי תחזוקה תקופתיים, מכיוון שהפיגמנט דוהה עם הזמן. כמו כן כדאי שתיערכי לכך שהטיפול נמשך מספר שעות.

כמה זה עולה?

ממאות ועד אלפי שקלים, מחירי הטיפול של עיצוב גבות בשיטת השערה משתנים ממקום למקום ותלויים גם ברמה המקצועית של הקוסמטיקאית ובשמה, וגם במספר הטיפולים הנדרש כדי להגיע לתוצאה מושלמת.

אצל מי כדאי לעבור את הטיפול?

עלות הטיפול אינה צריכה להיות השיקול היחיד, אלא הרמה המקצועית, הניסיון וההמלצות של מטופלות קודמות.

לצערנו, יש לא מעט חובבנים בתחום ויעידו על כך נשים רבות שעברו עיצוב גבות בשיטת השערה ויצאו לא מרוצות במקרה הטוב, ובמקרה הפחות טוב עם נזק בלתי הפיך. עיצוב גבות בשיטת השערה מחייב לימוד, התנסות, הכשרה והתמקצעות לצד סבלנות רבה ויכולת דיוק.

למראה גבות יפות, סימטריות ועדינות, חשוב לברר היטב מיהם אנשי המקצוע המומלצים בתחום ולבקש לראות תיק עבודות כדי שתוכלו להתרשם מהתוצאות.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן