עיצוב גבות בשיטת השערה – כל מה שרצית לדעת על השיטה

עיצוב גבות בשיטת השערה – כל מה שרצית לדעת על השיטה


שיטה חדשה לעיצוב גבות שתגרום לך להשאיר את הפינצטה במגירה.

מילוי והדגשת גבות בשיטת השערה, היא שיטה חדשה שהפכה בשנים האחרונות למבוקשת בתחום הקוסמטיקה. מדובר בטכניקה בה מתחקים אחר מבנה הגבות ומעצבים אותן באמצעות קעקוע פיגמנט לשכבת העור. הטיפול מבוצע לרוב תחת אלחוש מקומי ולכן לא אמור להיות כואב, אך כן כדאי שתצפי לתחושת אי נוחות או עקצוץ. נשים שרגישות לכך אינן יכולות לעבור את הטיפול ובמקרה כזה כדאי לחשוב על שיטה אחרת לעיצוב הגבות.

למי זה מיועד?

עיצוב גבות בשיטת השערה הוא טיפול המתאים בכל אחד מן המקרים הבאים:

● נשים אשר מחפשות פתרון קבוע לעיצוב הגבות במקום למרוט אותן באמצעות פינצטה או שעווה.

● נשים בעלות גבות לא סימטריות שמעוניינות בגבות מעוצבות.

● נשים בעלות רגישות לתכשירי איפור כולל עיפרון לעיבוי ושרטוט גבות.

● נשים עם גבות דלילות.

הסרת שיער בלייזר – כדי שלא תתאכזבי, חשוב לדעת שהשיטה אינה מתאימה לכולן, ולכן יש לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי לפני שמתחילים את הטיפול.

טיפול אחד וזהו?

לעתים יהיה צורך ביותר מטיפול אחד כדי להגיע לתוצאה הרצויה וגם לאחר מכן יש לחזור לטיפולי תחזוקה תקופתיים, מכיוון שהפיגמנט דוהה עם הזמן. כמו כן כדאי שתיערכי לכך שהטיפול נמשך מספר שעות.

כמה זה עולה?

ממאות ועד אלפי שקלים, מחירי הטיפול של עיצוב גבות בשיטת השערה משתנים ממקום למקום ותלויים גם ברמה המקצועית של הקוסמטיקאית ובשמה, וגם במספר הטיפולים הנדרש כדי להגיע לתוצאה מושלמת.

אצל מי כדאי לעבור את הטיפול?

עלות הטיפול אינה צריכה להיות השיקול היחיד, אלא הרמה המקצועית, הניסיון וההמלצות של מטופלות קודמות.

לצערנו, יש לא מעט חובבנים בתחום ויעידו על כך נשים רבות שעברו עיצוב גבות בשיטת השערה ויצאו לא מרוצות במקרה הטוב, ובמקרה הפחות טוב עם נזק בלתי הפיך. עיצוב גבות בשיטת השערה מחייב לימוד, התנסות, הכשרה והתמקצעות לצד סבלנות רבה ויכולת דיוק.

למראה גבות יפות, סימטריות ועדינות, חשוב לברר היטב מיהם אנשי המקצוע המומלצים בתחום ולבקש לראות תיק עבודות כדי שתוכלו להתרשם מהתוצאות.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון בתי מלון הכוללים חיבור לאינטרנט אלחוטי מקצועיים עם מתן מענה
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן