כיצד נשמור על עצמנו מפני חומרי הקוסמטיקה

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

כיצד נשמור על עצמנו מפני חומרי הקוסמטיקה

השגרה שלנו של טיפוח יום – יומי באמצעות מוצרי קוסמטיקה או מכשירי קוסמטיקה שונים שמטפחים את עור הגוף שלנו או את עור הפנים שלנו היא ללא ספק מעשירה את העור שלנו ומעניקה לנו מראה עור חלק , זוהר ועשיר .

ישנם אנשים הבוחרים להשתמש בחומרי או מוצרי קוסמטיקה לא אורגניים במיוחד , שחברות קוסמטיקה כאלה ואחרות לא לקחו בחשבון את העובדה כי חומר או תמרוק קוסמטיקה אמורים לא רק להעניק מראה חלק וזוהר ורק לייפות את עור האדם לכמות זמן כזו או אחרת , וזאת על מנת להרוויח כמה שיותר כסף בכמה שפחות עבודה ובאמצעות כמה שפחות לקיחת משאבים טבעיים מן הטבע ואורגניים שיוכלו לא רק לטפח את עור הגוף למשך זמן קצר ומועט , אלא על מנת להבריא אותו ולהעניק לו גם שמנים טבעיים , אורגניים ואיכותיים שלא יזיקו לעור הגוף שלנו , אלא רק יעניקו לנו טוב .

את החברות הללו ניתן למצוא בכל מדינה ומדינה , אותן חברות שמעדיפות את הכסף על פני הבריאות שלנו ובריאות גוף האנשים שמשתמשים באותם מכשירים או תמרוקי קוסמטיקה שונים . זה יכול להיות תמרוקים בעבור עור הפנים בלבד – כמו איפור (עיניים , שפתיים , פנים , גבות או לחיים ) או תמרוק למריחה על עור הגוף עם ריח נעים ונעים למגע – אך לא מכיל חומרים טבעיים , ולעיתים אף מעורבב עם חומרים כימיים שיכולים להזיק לעור הגוף ולתאי העור הפנימיים ויכול להוביל לנזקים בלתי הפיכים .

מילוי קמטים – אין כל צל של ספק , שעל מנת שלא ניפול בפח ונדע בוודאות כי חברות קוסמטיקה שאנחנו בוחרים להכניס לבית שלנו , למרוח אותם , ליהנות מהם ולהיות מטופלים על ידם – נצטרך לעשות בדק בית רציני – שיתחיל בחיפוש אחר גבי המוצרים עצמם ונראה אם הם אכן מיוצרים מחומרים טבעיים או אורגניים בלבד , ואם לא – אז נוכל להבין בכמה אחוזי חומרים טבעיים ולא טבעיים מדובר , נוכל לבדוק ממה מיוצרים אותם חומרים לא טבעיים ולהחליט בעצמנו האם זה משהו טוב או פחות טוב .

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן