מתיחת פנים עם חוטים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

כולנו מכירים מתיחת פנים באמצעות ניתוח פלסטי, או באמצעות בוטוקס. אך מה הוא מתיחת פנים באמצעות חוטים? האם יעיל? ומה קורה עם החוטים??

טיפולי מתיחת פנים הם טיפולים הקיימים מזה שנים רבות.

בחברה שאנו חיים בה כיום, קיים הצורך להראות צעירים ויפים, למרות שהפנים מזדקנות ומתקמטות.

הטיפול האדיאלי עד כה למתיחת פנים היה ניתוח פלסטי, כאשר המנתח מותח את עור הפנים על ידי החדרת ידיו מתחת לעור, מסיר העודפים ותופר.

כניתוח, כמו כל ניתוח, מדובר בהרדמה מלאה, כמו גם זמן ריפוי. כמו כן, תמיד ייתכן שהניתוח לא יצליח או שמשהו לא יסתדר.

כיום, קיימת שיטה חדשה. מתיחת פנים עם חוטים.

נשמע אולי מגוחך או מפחיד, אבל בעצם מדובר בטיפול פשוט יחסית.

מה עושים?

למעשה, בעל מקצוע- ברוב המקרים רופא, מחדיר את החוטים מתחת לפני העור, ומותח אותם על מנת שימתחו את העור.

החוטים מבצעים את המתיחה, ולמעשה מתמוססים עד כדי העלמותם המוחלטת, כך שלא נותרים מתחת לעור.

הטיפול איננו דורש הרדמה, כאשר התוצאות נראות באופן מיידי.

הטיפול יכול לסייע למספר מקומות בפנים, כמו שפתיים, גבות, צוואר, קו הלסת ומצח.

יש לזכור כי את הטיפול יש לבצע על ידי רופא המתמחה בתחום, שכן על הטיפול להיות עדין, אסטטי ומקצועי.

רופא לא מקצועי לא יוציא את התוצאות המיטביות שניתן לקבל ממתיחת פנים עם חוטים.

על כן, מומלץ לבצע סקר שוק בתחום, כמו גם לבדוק תוצאות נוספות שבוצעו על אנשים ביצעו את הטיפול, לבדוק מולם האם הם מרוצים מהמקום והרופא שביצע.

לאחר הטיפול, יש להקפיד על ההנחיות שנותן הרופא, על מנת שהטיפול יחזיק מעמד לאורך זמן, ולא יהרס או יאלץ חידושים מיותרים.

יש להקפיד על המכשור הרפואי המוענק על ידי הרופא לאחר הטיפול, כמו משחה או קרם, וכן יש לבצע את הוראות הרופא לאחר הטיפול.

מתיחת פנים באמצעות חוטים הינו טיפול הדורש חידוש אחת לכמה זמן, יש להקפיד על תזמון החידוש על מנת שהטיפול יהיה יעיל ופרקטי ויחזיק מעמד לאורך זמן.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן