טיפול פנים באמצעות טכנולוגיה

טיפול פנים- האם ללכת על הטיפול המסורתי או לבצע טיפול פנים באמצעות טכנולוגיה?

טיפול פנים נהיה כבר חלק מהתנהלות החיים.

יותר נשים ואף גברים מקפידים לבצע טיפול פנים באופן תדיר, אחת למספר חודשים, וזאת על מנת לתחזק את עור הפנים.

במדינה שלנו, עור הפנים דורש תחזוקה תמידית, שכן הלחות משפיע עליו רבות, ולא לטובה. הלחות גורמת לעור שומני, מה שגורם להופעת פצעוני אקנה.

טיפולי פנים אצל קוסמטיקאיות מתבצעים באופן המסורתי- קוסמטיקאית מורחת קרמים שונים על עור הפנים, מסירה אותם ואז מתחילה בטיפול שכולל ניקוי הפנים מפצעי האקנה, וכן טיפול בחומרים שחודרים לעור, כמו סוגי הפילינג השונים.

בסוף הטיפול, ברוב המקרים, הקוסמטיקאית מעניקה מסאג' לעור הפנים. על הטיפול, כאמור, מומלץ לחזור אחת למספר חודשים, על מנת שתהיה האפשרות לשמר על עור פנים נקי ונעים.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון השכרת אולמות כנסים ואירועים במלונות מתמידים עם ארגון מגוון סיורים

סוג טיפול נוסף שהתפתח בשנים האחרונות, הוא טיפול פנים באמצעות טכנולוגיה.

הטכנולוגיה בעצם מאפשרת חדירה עמוקה יותר לעור הפנים, וכך הטיפול הינו אינטנסיבי יותר ונותר לאורך זמן. טיפול פנים באמצעות טכנולוגיה הינו לרוב טיפול מהיר יותר, המחזיק מעמד לזמן ארוך יותר, כך שחידוש טיפול פנים באמצעות טכנולוגיה צריך להתקיים אחת לשנה וחצי- שנתיים, בניגוד לטיפול המסורתי אצל הקוסמטיקאית, אשר אותו יש צורך לחדש אחת למספר חודשים, ובמקרים קשים של עור פנים בעייתי, אף אחד לחודש.

נדבך נוסף עליו ניתן לשים את הדגש הוא אורך זמן הטיפול.

טיפול פנים באמצעות טכנולוגיה הינו קצר, כלומר לרוב נמשך מספר מועט של דקות, לעומת טיפול אצל הקוסמטיקאית המסורתית, שיכול להמשך בין שעה וחצי לשעתיים, אולי לעיתים אף יותר זמן.

ברוב המקרים, טיפול פנים באמצעות טכנולוגיה מתבצע על ידי טיפול בלייזר, למרות זאת, לטיפול פנים באמצעות טכנולוגיה אין צורך בהחלמה לאחר הטיפול, כאשר המטופל יכול ללכת להמשיך מיד לאחר הטיפול בשגרת חייו.

עם זאת, חשוב לבדוק את המכון בו הולכים לבצע טיפול פנים באמצעות טכנולוגיה, שכן שימוש בטכנולוגיה על עור הפנים העדין צריך להתבצע ע"י אנשי מקצוע, כדי למנוע פגיעה.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן