טיפול פנים באמצעות טכנולוגיה

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

טיפול פנים- האם ללכת על הטיפול המסורתי או לבצע טיפול פנים באמצעות טכנולוגיה?

טיפול פנים נהיה כבר חלק מהתנהלות החיים.

יותר נשים ואף גברים מקפידים לבצע טיפול פנים באופן תדיר, אחת למספר חודשים, וזאת על מנת לתחזק את עור הפנים.

במדינה שלנו, עור הפנים דורש תחזוקה תמידית, שכן הלחות משפיע עליו רבות, ולא לטובה. הלחות גורמת לעור שומני, מה שגורם להופעת פצעוני אקנה.

טיפולי פנים אצל קוסמטיקאיות מתבצעים באופן המסורתי- קוסמטיקאית מורחת קרמים שונים על עור הפנים, מסירה אותם ואז מתחילה בטיפול שכולל ניקוי הפנים מפצעי האקנה, וכן טיפול בחומרים שחודרים לעור, כמו סוגי הפילינג השונים.

בסוף הטיפול, ברוב המקרים, הקוסמטיקאית מעניקה מסאג' לעור הפנים. על הטיפול, כאמור, מומלץ לחזור אחת למספר חודשים, על מנת שתהיה האפשרות לשמר על עור פנים נקי ונעים.

סוג טיפול נוסף שהתפתח בשנים האחרונות, הוא טיפול פנים באמצעות טכנולוגיה.

הטכנולוגיה בעצם מאפשרת חדירה עמוקה יותר לעור הפנים, וכך הטיפול הינו אינטנסיבי יותר ונותר לאורך זמן. טיפול פנים באמצעות טכנולוגיה הינו לרוב טיפול מהיר יותר, המחזיק מעמד לזמן ארוך יותר, כך שחידוש טיפול פנים באמצעות טכנולוגיה צריך להתקיים אחת לשנה וחצי- שנתיים, בניגוד לטיפול המסורתי אצל הקוסמטיקאית, אשר אותו יש צורך לחדש אחת למספר חודשים, ובמקרים קשים של עור פנים בעייתי, אף אחד לחודש.

נדבך נוסף עליו ניתן לשים את הדגש הוא אורך זמן הטיפול.

טיפול פנים באמצעות טכנולוגיה הינו קצר, כלומר לרוב נמשך מספר מועט של דקות, לעומת טיפול אצל הקוסמטיקאית המסורתית, שיכול להמשך בין שעה וחצי לשעתיים, אולי לעיתים אף יותר זמן.

ברוב המקרים, טיפול פנים באמצעות טכנולוגיה מתבצע על ידי טיפול בלייזר, למרות זאת, לטיפול פנים באמצעות טכנולוגיה אין צורך בהחלמה לאחר הטיפול, כאשר המטופל יכול ללכת להמשיך מיד לאחר הטיפול בשגרת חייו.

עם זאת, חשוב לבדוק את המכון בו הולכים לבצע טיפול פנים באמצעות טכנולוגיה, שכן שימוש בטכנולוגיה על עור הפנים העדין צריך להתבצע ע"י אנשי מקצוע, כדי למנוע פגיעה.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן