הסרת שיער בלייזר סופרנו SHR

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

הסרת שיער היא התעסקות לא קטנה. ישנן המתעסקות עם הסרת שיער באופן יומיומי, באופן שבועי או באופן חודשי. לא היית רוצה להיפטר מהשיער לתמיד?

שיטות רבות יש להסרת שיער- בין אם מדובר בגילוח, קרמים שונים להסרת שיער, שעווה צהובה, שעווה כחולה, שעווה חמה, שעווה קרה, חוט ועוד שיטות רבות אחרות.

נשים מתעסקות רבות עם הסרת שיער, בעיקר בחודשי הקיץ אז הגוף יותר חשוף. נשים ישראליות אוהבות להראות אסטטיות,  כאשר בשנים האחרונות מצטרפים למגמה גם הגברים, שהחלו להסיר שיער מעור הפנים, מהגב או מהחזה.

על מנת למנוע את ההתעסקות היומיומית של הסרת השיער, יש אפשרויות אחרות, כשאחת מהן היא הסרת שיער בלייזר סופרנו SHR.

הסרת שיער בלייזר סופרנו SHR היא שיטת הסרת לייזר חדשנית ומתקדמת, כאשר היא מיועדת להסרת השיער המיותר, הן אצל גברים והן אצל נשים, הן שיער בהיר והן שיער כהה, כאשר שיטת הסרת שיער זו מסירה את השיער במהירות וללא כאב, בניגוד לטיפולי לייזר אחרים.

הסרת שיער בלייזר סופרנו SHR הינו תהליך פשוט, יחסית, בו ניתן למעשה להסיר כמויות גדולות של שיער בזמן קצר, כאשר העבודה היא באמצעות פוליסים קצרים של הבזקי לייזר.

שיטה זו נחשבת להכי פחות כואבת ועל כן המומלצת ביותר.

איפה מבצעים את טיפול הסרת שיער בלייזר סופרנו SHR?

את הטיפול מבצעים במכונים שהתמקצעו בתחום, ועברו את ההכשרות הרלוונטיות על מנת לבצע סוג טיפול זה.

טרם ההגעה לטיפול, מומלץ לבקר במספר מכונים ולבצע סקר שוק, על מנת לבחור את המכון הקוסמטי המתאים ביותר עבורך.

לאחר בחירת המכון, יש לבצע מספר פגישות על מנת לוודא כי הטיפול אכן מתאים לסוג העור, כדי להמנע מקבלת כוויות מיותרות או מטיפול לא מתאים שעשוי לפגוע בעור הגוף.

חשוב כי סוג העור ייבחן, על מנת לבחון את עוצמת הלייזר הרלוונטית שתבצע את הטיפול. עוצמה חלשה מדיי כנראה שלא תועיל, לעומת עוצמה חזקה מידיי שעשויה לפגוע.

כמו כן, מומלץ לבדוק תעודות המטפל או המטפלת, לווידוי מקצועיות.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן