הסרת שיער בלייזר סופרנו SHR

הסרת שיער היא התעסקות לא קטנה. ישנן המתעסקות עם הסרת שיער באופן יומיומי, באופן שבועי או באופן חודשי. לא היית רוצה להיפטר מהשיער לתמיד?

שיטות רבות יש להסרת שיער- בין אם מדובר בגילוח, קרמים שונים להסרת שיער, שעווה צהובה, שעווה כחולה, שעווה חמה, שעווה קרה, חוט ועוד שיטות רבות אחרות.

נשים מתעסקות רבות עם הסרת שיער, בעיקר בחודשי הקיץ אז הגוף יותר חשוף. נשים ישראליות אוהבות להראות אסטטיות,  כאשר בשנים האחרונות מצטרפים למגמה גם הגברים, שהחלו להסיר שיער מעור הפנים, מהגב או מהחזה.

על מנת למנוע את ההתעסקות היומיומית של הסרת השיער, יש אפשרויות אחרות, כשאחת מהן היא הסרת שיער בלייזר סופרנו SHR.

הסרת שיער בלייזר סופרנו SHR היא שיטת הסרת לייזר חדשנית ומתקדמת, כאשר היא מיועדת להסרת השיער המיותר, הן אצל גברים והן אצל נשים, הן שיער בהיר והן שיער כהה, כאשר שיטת הסרת שיער זו מסירה את השיער במהירות וללא כאב, בניגוד לטיפולי לייזר אחרים.

הסרת שיער בלייזר סופרנו SHR הינו תהליך פשוט, יחסית, בו ניתן למעשה להסיר כמויות גדולות של שיער בזמן קצר, כאשר העבודה היא באמצעות פוליסים קצרים של הבזקי לייזר.

שיטה זו נחשבת להכי פחות כואבת ועל כן המומלצת ביותר.

מלונות במרכז ובצפון מלונות יוקרה עם שירות חדרים מעולה בעלי ניסיון רב בתחום

איפה מבצעים את טיפול הסרת שיער בלייזר סופרנו SHR?

את הטיפול מבצעים במכונים שהתמקצעו בתחום, ועברו את ההכשרות הרלוונטיות על מנת לבצע סוג טיפול זה.

טרם ההגעה לטיפול, מומלץ לבקר במספר מכונים ולבצע סקר שוק, על מנת לבחור את המכון הקוסמטי המתאים ביותר עבורך.

לאחר בחירת המכון, יש לבצע מספר פגישות על מנת לוודא כי הטיפול אכן מתאים לסוג העור, כדי להמנע מקבלת כוויות מיותרות או מטיפול לא מתאים שעשוי לפגוע בעור הגוף.

חשוב כי סוג העור ייבחן, על מנת לבחון את עוצמת הלייזר הרלוונטית שתבצע את הטיפול. עוצמה חלשה מדיי כנראה שלא תועיל, לעומת עוצמה חזקה מידיי שעשויה לפגוע.

כמו כן, מומלץ לבדוק תעודות המטפל או המטפלת, לווידוי מקצועיות.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן