תקציב חודשי נכון למשפחה

כולם רוצים שההכנסות שלהם יהיו גדולות יותר מההוצאות. הדבר מאפשר לנו לטוס יותר לחו"ל, לקנות יותר מותרות וכמו כן לשמור קצת כסף בשביל ימים מאתגרים. על מנת שנוכל לשמור על מאזן שבו ההוצאות קטנות יותר מההכנסות, יש לחשב באופן אקטיבי את התקציב החודשי של המשפחה.

הדרך לקביעת התקציב מתחילה בהכנסות

יש לחשב את ההכנסות שלכם כמשפחה באופן מלא. את החישוב יש לעשות באופן שנתי ואז לחלק ל-12 חודשים. בחישוב השנתי תדאגו להוסיף את כל הבונוסים הקבועים שאתם מקבלים במהלך השנה ואת כל ההכנסות הצפויות. אנשים רבים מבקשים להותיר חלק מההכנסות מחוץ לחישוב ולהשאיר את ההכנסות הללו כתקציב מותרות. יחד עם זאת, מומלץ להכניסן לחישוב ולחשב את תקציב המותרות באופן מלא. במידה ואתם עצמאים, ההכנסה הסופית שלכם תהיה החלק מהרווחים שאותם אתם לא משקיעים בחזרה בעסק.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון חדרי כושר מושקעים ומאובזרים במיטב מכשירי האימון העדכניים מקצוענים עם

חישוב ההוצאות החודשיות

בעבור רוב האנשים, השלב הזה נחשב למסובך יותר שכן לרובנו יש הכנסה ממקור אחד או שניים אך הוצאות מרובות. על מנת לחשב את זה באופן מדויק ניתן להסתפק בחישוב של ארבעה חודשים אחורנית. הוציאו את כל תדפיסי כרטיסי האשראי שיש לכם לתקופה אותה אתם בודקים וכמו כן את תדפיסי חשבונות הבנק. מומלץ לבצע את החישוב עם טבלת אקסל.

הכניסו את כל ההוצאות מהתקופה הנבדקת אל טבלת האקסל והימנעו מעיגול המספרים. לאחר שהכנסתם מספר לטבלה סמנו את הנתון המתאים בוי בתדפיסים על מנת שלא תתבלבלו. יש להכניס לטבלה את כל הנתונים בין אם מדובר בדמי כרטיס האשראי, עמלות משיכה מהכספומט, עמלות בנק ועוד. כמו כן הכניסו לכל חודש עמודה שמיועדת למזומן ללא מעקב והכניסו לעמודה זו כל משיכה עם הסכום שנמשך וההפרש בינה לבין המשיכה הבאה של המזומן על ידי אחד מבני הזוג. בסוף החישוב, הוסיפו הוצאות שנתיות וחלקו אותן ל-12 חודשים. הוסיפו לכל חודש את החלק היחסי שלו בחישוב וכעת יש בידכם את ההוצאה החודשית הממוצעת שלכם.

מאזנים הוצאות והכנסות

כעת אתם יכולים לבדוק האם יש צורך בצמצום מקיף של ההוצאות השונות אשר ניתן לעשות במגוון דרכים. זכרו, גם הפעולות הקטנות הינן אפקטיביות בטווח הארוך.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן