ילד נוסף זה השופוני החדש

"ילדים זה שמחה" איננה רק שורה בשיר, ישראלים אוהבים להביא ילדים וניתן למצוא משפחות רבות עם יותר מילד אחד ומסיבות ברורות, אנשים רבים רוצים שארוחות השישי בבתיהם יהיו מלאות בילדים ובעתיד בנכדים וכמו כן כיף שיש עם מי לחלוק את חוויותינו בעולם. יחד עם כל השמחה שילדים מביאים איתם, ישנם גם אתגרים העומדים בפנינו והם לא רק באים לידי ביטוי בקושי שבלחנך את הילדים אלא גם בלקיים אותם.

מינקות ועד שחרור מהצבא

מטפלת, גן, טיולים, ספרי לימוד, תחביבים, אוכל, ציוד הכרחי, ציוד נלווה ועוד לא מעט הוצאות. במידה והילד מתגייס מוקדם, סביר להניח שנחזיק אותו כלכלית לפחות עד לגיל 21. בנוסף, הורים רבים מעוניינים לעזור כלכלית לילדים שלהם גם כשאלו הגיעו לגיל בגרות, בין אם לממן בעבורם קורסים, לעזור בשכר דירה או אפילו במימון הון ראשוני למשכנתא. על פי תחקירים, למשך ה-21 שנים בהם אנו מחזיקים את הילדים באופן טוטאלי, עלות המימון לצרכים השונים של ילד יכולה לעלות יותר ממיליון שקלים ואפילו כמעט מיליון וחצי במידה ומדובר בבת.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון בתי מלון הכוללים חיבור לאינטרנט אלחוטי חכמים בחסות רשת המלונות

לא מוותרים למרות הקשיים

הורים רבים אינם מודעים לסדר גודל העלויות הכרוכות בהבאת כל אחד מהילדים לעולם. הסיבה לכך הינה שאנו מוציאים את הכספים בכל חודש וחודשו ושרבים מהציבור הישראלי לא נוהגים לערוך מעקב מסודר אחרי התקציב. הורים שמביאים יותר מילד אחד לוקחים באיזשהו מקום סיכון שבמידה ותהיה להם בעיה תעסוקתית אלו יוכלו לשרוד זמן מועט יותר עקב ההוצאות הרבות והורים אחרים בעצם מכריחים את עצמם להישאר באותה העבודה גם אם אין הם מרוצים ממנה עקב הצורך בתזרים מזומנים.

מכיוון שמשפחה מרובת ילדים מוציאה כספים רבים בגידול ילדיהם ולמעשה משפחות רבות צריכות למצוא את עצמן עובדות אפילו בכמה עבודות במקביל, גידול ילד נוסף הפך בשנים האחרונות למותרות של ממש אך יחד עם זאת, עדיין ניתן לראות שהישראלים מביאים בממוצע יותר ילדים ממדינות מערביות מקבילות וזאת אפילו שבחלק מהמדינות הללו יוקר המחייה נמוך והמשכורות במקרים רבים גבוהות יותר.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן