קידום אתרים מהיר האם זה אפשרי ? ואם כן מתי ?

קידום אתרים מהיר האם זה אפשרי ? ואם כן מתי ?

הרבה פעמים בעלי עסקים מצפים לקבל תמורה מהירה לכספם ומצפים שתהליך קידום האתר יקרה במהרה כמו שמפרסמים שלט חוצות לא מצפים לקבל פניות חדשות לאחר שנה אלה באותו הזה שהשלט באוויר.
בוא נתחיל בזה שלא משנה מה קידום אורגני לא עובד, לא עבד ולא יעבוד ככה זהו תהליך ארוך ומפרך שדורש עבודה קשה, התמדה וזמן רב ואין מה לעשות אבל עם אתם מחפשים דרך פרסום מהירה באינטרנט תמיד יש את האפשרות של מודעות הפרסום של גוגל שנמצאות בחיפוש, במודעות קופצות, בשיווק מחדש וכו', וכן פרסום במודעות שמספקות לנו הרשתות החברתיות.
תמיד חייב לזכור שגוגל הינה בסך הכל מכונה, כן מכונה משומנת שעובדת היטב ללא מנוח אך עדיין מכונה, ואנו יכולים לנצל את המכונה הזאת לשימוש באינטרסים הפרטיים שלנו ולקדם כל ביוטי אפשרי אפילו עם הוא של תחום תחרותי אך התהליך הזה בקידום אורגני אין מה לעשות יקח מספר חודשים ואף יותר ובשביל לקדם במהירות מקדם האתרים צריך לעבוד בשיטת מניפולציה וקידום נורא אגרסיבי על המכונה אשר נקראת גוגל.
ישנם כמה אפשרויות לקידום מהיר :

קידום אתרי שלילי – זו היא שיטת קידום שגוגל מגנה ואף אוסרת עליה מפורשת ובה עושים בדיוק ההפך מהדרישות וההמלצות של גוגל ומשתמשים בכל הטכניקות הפסולות שגוגל מגנה על מנת להשיג מיקום גבוה בזמן מהיר ביותר בחיפוש בגוגל אך זה לא נשאר לנצח ואחרי זמן מסויים גוגל תסיר את האתר שלכם ותחזיר אותו למיקום שהיא חושבת שרואי לו וגבוה הוא לא יהיה.
ישנם עוד המון טכניקות לקידום שלילי למשל השתלת קבצי קוקיס או לקיחת וחיקוי דומיינים וכו'.

ניתן להיעלם מתחת לרדאר של גוגל בשיטת הקידום השלילית ולברוח מענישה ובשביל זה צריך ניסיון וידע נרחב ביותר בשיטת הקידום השלילית שבא המקדם צריך לשלב בין השיטה השלילית לבין השיטה הרגילה בכמה פרמטרים ובכך לא להתגלות ברדאר של גוגל בעדכונים שהיא מבצעת.
שיטות הקידום השליליות לרוב נמצאות התחומים היותר מפוקפקים בעולם האינטרנט כגון אתרי הימורים, הלוואות והשוק האינטרנטי השחור.
אני יותר ממגנה את שיטת הקידום השלילית ומאמין שיש איסור חמור להשתמש בה.

אהבתם את המאמר, רוצים לקרוא עוד מאמרים בתחום שירותי קידום אתרים seo של חברות קידום אתרים בגוגל ?

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מגוון רב של טיפולי גוף בריאות ויופי במלונות מבינים עם
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן