קידום אתרים מהיר האם זה אפשרי ? ואם כן מתי ?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

קידום אתרים מהיר האם זה אפשרי ? ואם כן מתי ?

הרבה פעמים בעלי עסקים מצפים לקבל תמורה מהירה לכספם ומצפים שתהליך קידום האתר יקרה במהרה כמו שמפרסמים שלט חוצות לא מצפים לקבל פניות חדשות לאחר שנה אלה באותו הזה שהשלט באוויר.
בוא נתחיל בזה שלא משנה מה קידום אורגני לא עובד, לא עבד ולא יעבוד ככה זהו תהליך ארוך ומפרך שדורש עבודה קשה, התמדה וזמן רב ואין מה לעשות אבל עם אתם מחפשים דרך פרסום מהירה באינטרנט תמיד יש את האפשרות של מודעות הפרסום של גוגל שנמצאות בחיפוש, במודעות קופצות, בשיווק מחדש וכו', וכן פרסום במודעות שמספקות לנו הרשתות החברתיות.
תמיד חייב לזכור שגוגל הינה בסך הכל מכונה, כן מכונה משומנת שעובדת היטב ללא מנוח אך עדיין מכונה, ואנו יכולים לנצל את המכונה הזאת לשימוש באינטרסים הפרטיים שלנו ולקדם כל ביוטי אפשרי אפילו עם הוא של תחום תחרותי אך התהליך הזה בקידום אורגני אין מה לעשות יקח מספר חודשים ואף יותר ובשביל לקדם במהירות מקדם האתרים צריך לעבוד בשיטת מניפולציה וקידום נורא אגרסיבי על המכונה אשר נקראת גוגל.
ישנם כמה אפשרויות לקידום מהיר :

קידום אתרי שלילי – זו היא שיטת קידום שגוגל מגנה ואף אוסרת עליה מפורשת ובה עושים בדיוק ההפך מהדרישות וההמלצות של גוגל ומשתמשים בכל הטכניקות הפסולות שגוגל מגנה על מנת להשיג מיקום גבוה בזמן מהיר ביותר בחיפוש בגוגל אך זה לא נשאר לנצח ואחרי זמן מסויים גוגל תסיר את האתר שלכם ותחזיר אותו למיקום שהיא חושבת שרואי לו וגבוה הוא לא יהיה.
ישנם עוד המון טכניקות לקידום שלילי למשל השתלת קבצי קוקיס או לקיחת וחיקוי דומיינים וכו'.

ניתן להיעלם מתחת לרדאר של גוגל בשיטת הקידום השלילית ולברוח מענישה ובשביל זה צריך ניסיון וידע נרחב ביותר בשיטת הקידום השלילית שבא המקדם צריך לשלב בין השיטה השלילית לבין השיטה הרגילה בכמה פרמטרים ובכך לא להתגלות ברדאר של גוגל בעדכונים שהיא מבצעת.
שיטות הקידום השליליות לרוב נמצאות התחומים היותר מפוקפקים בעולם האינטרנט כגון אתרי הימורים, הלוואות והשוק האינטרנטי השחור.
אני יותר ממגנה את שיטת הקידום השלילית ומאמין שיש איסור חמור להשתמש בה.

אהבתם את המאמר, רוצים לקרוא עוד מאמרים בתחום שירותי קידום אתרים seo של חברות קידום אתרים בגוגל ?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן