קידום בגוגל למטרת שיווק ומיתוג העסק

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

קידום בגוגל למטרת שיווק ומיתוג העסק


בימינו ימי העידן הדיגיטלי העולם שלנו הוא עולם משוכלל ומתקדם, ובו קימות דרכי פרסום ושיווק רבות, אך הדרך החשוב ביותר היא שיווק ומיתוג בעסק באמצעות מנוע החיפוש גוגל אשר דרכו נערכים כתשעים אחוזים מכלל החיפושים אשר מתבצעים ברחבי הרשת.
כיום , גוגל דואגת להכתיב לנו כל דבר כמעט אפילו את קצב הגלישה באינטרנט והתנהגות הגולשים ברשת ואפילו מכתיב את מבנה אתרי האינטרנט וצורת ההתנהגות ברשת ולכן אנחנו צריכים לעמוד בקצב ובדרישות שגוגל דורשת ומצפה מאתנו לא משנה מה גוגל ממליצה לקידום האתר מקדמי האתרים חייבים לעשות את זה ולעמוד בדרישות לא משנה כמה התהליך, ארוך, קשה או מסובך. מקדמי האתרים מספקים את שיטת הקידום האורגני בגוגל שבעצם המקדם משנה דברים באתר לפי רצונותיה ודרישותיה של גוגל ובכך מעלה את הדירוג של האתר ועקב כך יביא את האתר שלנו להיות במיקום גבוה ורלוונטי בשאיפה לעמוד הראשון בגוגל למקום הגבוה ביותר שיספק לנו חשיפה בין מיליארדי גולשים אשר יכולים להקיש את מילות המפתח שאנו נבחר שיציגו את האתר שלנו. גוגל בנוסף מציעה תהליך פשוט וקצר יותר מתהליך הקידום האורגני ששמו בעצם הוא תהליך קידום אתרים בגוגל ממומן שבעצם כרוך בתשלום לגוגל עצמו ובו גוגל מספקת לך של מודעות ובאנרים שאתה יכול להחליט ככל העולם על רוחך מבין האפשרויות הרבות והמגוונות היכן ברצונך לפרסם את אתרך. אך תהליך קידום האתרים כיום שונה ממה שהיה כלפני עשור ובו רק הייתה צריך לדאוג למעט תוכן איכותי ומיד האתר שלך היה קופץ למיקום מאד גבוה בחיפוש בגוגל, כיום גוגל דורשים ממך למעלה ממתאים פרמטרים שונים ומגוונים לקידום אתר שדרך אגב יכולים להשתנות ולהתחלף בכל רגע נתון לפי הרצונות והאינטרסים של גוגל, ומקדם האתרים צריך להישאר לעקוב אחרי כל זה ובנוסף גם לדאוג לתוכן איכותי ועשיר באתר שלך, לדאוג לסנן תמונות בעלי משקל גבוה שיאטו את זמן עליית האתר והעברת העמודים, לדאוג לעיצוב מרהיב ומיוחד, לדאוג לקשר את האתר שלכם לאתרים איכותיים גם כן ולהישאר ערני בכל רגע נתון לכל משתנה ומשתנה בעולם קידום האתרים.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן