לסובלים מהזעה מוגברת – כך תצליחו להתגבר

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

לסובלים מהזעה מוגברת - כך תצליחו להתגבר

תחילה חשוב להקדים ולומר כי ישנה בעיה רפואית הנקראת הזעת יתר. בעיה זו הפכה שכיחה השנים האחרונות ומופיעה על פי רוב באזורים קבועים בגוף. האזורים השכיחים ביותר הם: כפות הידיים, כפות הרגליים, המצח וכן הגב. על כן במידה ואתם מרגישים כי אתם סובלים מבעיה מוגברת באזורים שונים קיים סיכוי סביר כי אתם כלל לא סובלים מהבעיה הרפואית של הזעה מוגברת.

טיפול פנים – חשוב לציין כי ישנם לא מעט אנשים אשר סבורים כי הם סובלים מבעיה זו בשל העובדה גי הם כלל לא מבינים את הגדרתה. על כן חשוב להבהיר כי בעיית הזעת יתר על פי הגדרתה הרפואית פירושה הזעה מוגברת ללא כל קשר לגורם כלשהו. כלומר הזעה תמידית גם ללא פעילות ספורטיבית, לחצים או מתחים נפשיים.

הגורמים השונים להזעה מוגברת

המסת שומן בקור – כפי שציינו לעיל הזעה מוגברת מבחינה רפואית היא הזעה תמידית אשר כלל לא קשורה לגורם נושף או לפעילות פיזית כלל על כן במידה ואתם מבחינים כי אתם מזיעים הרבה יותר מאשר כלל החברים שלכם אשר עושים את אותה פעילות בדיוק כלל לא ניתן לומר שאתם סובלים מבעיה רפואית של הזעה מוגברת.

מצבים בהם יתכן שתחוו הזעה מוגברת ודרכי הטיפול בבעיה הרפואית

הקפאת שומן – חשוב לעמוד על מגוון מצבים בהם יתכן שתחוו הזעה מוגברת זמנית שאינה בעיה רפואית: תחילה כמובן שמצבים נפשיים משפיעים רבות על כמויות ההזעה שלכם. במידה ואתם מבחינים בהזעה מוגברת כאשר אתם מאוד לחוצים או מתוחים סביר להניח כי כלל לא מדובר בבעיה רפואית אלא להיפך, תופעה טבעית ובריאה. כמו כן פעילות ספורטיבית עלולה לגרום לאנשים שונים להזיע בכמויות שונות בשל גורמים משתנים כמו רמת כושר גופני או כמות אחוזי שומן בגוף.

חשוב לומר כי לפתרון בעיית הזעת יתר ישנם כמה טיפולים. טיפולים זמניים בלבד אשר על ידי מריחת משחה על מקום ההזעה ישמרו על האזור יבש למספר ימים. טיפולים לתקופות ממושכות אשר על ידי הזרקות בוטוקס יסייעו לכם לשמור על אזורי ההזעה יבשים לכמה חודשים וכן טיפולים לצמיתות אשר יסייעו לכם להתגבר על הבעיה אחת ולתמיד על ידי ניתוח קצר.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן