לסובלים מהזעה מוגברת – כך תצליחו להתגבר

לסובלים מהזעה מוגברת - כך תצליחו להתגבר

תחילה חשוב להקדים ולומר כי ישנה בעיה רפואית הנקראת הזעת יתר. בעיה זו הפכה שכיחה השנים האחרונות ומופיעה על פי רוב באזורים קבועים בגוף. האזורים השכיחים ביותר הם: כפות הידיים, כפות הרגליים, המצח וכן הגב. על כן במידה ואתם מרגישים כי אתם סובלים מבעיה מוגברת באזורים שונים קיים סיכוי סביר כי אתם כלל לא סובלים מהבעיה הרפואית של הזעה מוגברת.

טיפול פנים – חשוב לציין כי ישנם לא מעט אנשים אשר סבורים כי הם סובלים מבעיה זו בשל העובדה גי הם כלל לא מבינים את הגדרתה. על כן חשוב להבהיר כי בעיית הזעת יתר על פי הגדרתה הרפואית פירושה הזעה מוגברת ללא כל קשר לגורם כלשהו. כלומר הזעה תמידית גם ללא פעילות ספורטיבית, לחצים או מתחים נפשיים.

הגורמים השונים להזעה מוגברת

המסת שומן בקור – כפי שציינו לעיל הזעה מוגברת מבחינה רפואית היא הזעה תמידית אשר כלל לא קשורה לגורם נושף או לפעילות פיזית כלל על כן במידה ואתם מבחינים כי אתם מזיעים הרבה יותר מאשר כלל החברים שלכם אשר עושים את אותה פעילות בדיוק כלל לא ניתן לומר שאתם סובלים מבעיה רפואית של הזעה מוגברת.

מצבים בהם יתכן שתחוו הזעה מוגברת ודרכי הטיפול בבעיה הרפואית

הקפאת שומן – חשוב לעמוד על מגוון מצבים בהם יתכן שתחוו הזעה מוגברת זמנית שאינה בעיה רפואית: תחילה כמובן שמצבים נפשיים משפיעים רבות על כמויות ההזעה שלכם. במידה ואתם מבחינים בהזעה מוגברת כאשר אתם מאוד לחוצים או מתוחים סביר להניח כי כלל לא מדובר בבעיה רפואית אלא להיפך, תופעה טבעית ובריאה. כמו כן פעילות ספורטיבית עלולה לגרום לאנשים שונים להזיע בכמויות שונות בשל גורמים משתנים כמו רמת כושר גופני או כמות אחוזי שומן בגוף.

חשוב לומר כי לפתרון בעיית הזעת יתר ישנם כמה טיפולים. טיפולים זמניים בלבד אשר על ידי מריחת משחה על מקום ההזעה ישמרו על האזור יבש למספר ימים. טיפולים לתקופות ממושכות אשר על ידי הזרקות בוטוקס יסייעו לכם לשמור על אזורי ההזעה יבשים לכמה חודשים וכן טיפולים לצמיתות אשר יסייעו לכם להתגבר על הבעיה אחת ולתמיד על ידי ניתוח קצר.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות יוקרה המתמחים באירוח אישי שמומחים בתחומם עם ניסיון
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן