הזעה מוגברת באופן קבוע ודרכי הטיפול

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

הזעה מוגברת באופן קבוע ודרכי הטיפול

קוסמטיקה – חשוב לומר כי ישנם אנשים רבים אשר סבורים כי הם סובלים מבעיה רפואית הנקראת הזעת יתר אך כאשר הם מגיעים להיבדק אצל רופא עור הם מגלים כי ההזעה שלהם טבעית לחלוטין ואף בריאה וטובה. על כן חשוב לדעת כי לא כל הזעה מוגברת היא מוגדרת כבעיה רפואית אותה יש לפתור. במידה ורתם מבחינים כי אתם מזיעים בתדירות גבוהה הרבה יותר מכל שא הסובבים אתכם נית7 לשער כי ישנן עוד לא מעט סיבות צדדיות אשר גורמות לכם להזיע הרבה יותר לפני האפשרות כי אתם סובלים מבעיה רפואית. חשוב לומר כי בעיה רפואית הנקראת הזעת יתר הינה תופעה מאוד מסוימת ונקודתית בלבד.

כיצד ניתן לזהות בעיה רפואית?

הסרת שיער – כפי שציינו לעיל רוב כגל האנשים אשר סובלים מהזעה מוגברת כלל לא סובלים מבעיה רפואית. חשוב לומר כי במידה ואתם חושבים שאתם סובלים מבעיה רפואית נסו לבדוק האם אתן מזיעים באופן תמידי גם ללא כל קשר לשום גורם חיצוני כמו פעילות ספורטיבית כלשהי, מצבים נפשיים קיצוניים כמו לחצים ומתחים ועוד. כמו כן חשוב לוודא כי ההזעה המוגברת שלכם מופיעה באזורים קבועים כמו כפות הידיים, כפות הרגליים, המצח, הגב ועוד.

במידה ואתם מזהים כי ההזעה שלכם לא מופיעה באופן תמידי או לא מופיעה באזורים קבועים סביר להניח כי אתם כלל לא סובלים מבעיה רפואית. אך במידה ואתם מגלים כי אתם כי ההזעה שלכם מתאימה לכלל הסעיפים שציינו לעיל חשוב לבדוק את הנושא אצל רופא עור מומחה.

טיפולים אפשריים לבעיית ההזעה המוגברת

פיגמנטציה – חשוב לומר כי במידה ולאחר בדיקה אצל רופא מומחה מתגלה כי אתם אכן סובלים מבעיה רפואית הנקראת הזעת יתר תוכלו למצוא כיום לא מעט טיפולים חדשניים אשר יכולים לסייע לכם בפתרון הבעיה. אחד הטיפולים השכיחים ביותר הוא טיפול על ידי הזרקת בוטוקס. טיפול זה יכול לפתור לכם את הבעיה כלא הייתה לכמה חודשים אז תאלצו להזריק שוב את הבוטוקס על מנת להמשיך עם תחושת היובש לעוד כמה חודשים תמימים.

חשוב לומר כי רוב ככל הפעמים שאנשים מתלוננים על הזעה מוגברת כלל לא מדובר בבעיה רפואית. על כן במידה ואתם מרגישים הזעה מוגברת נסו לבחון אותה על פי הנתונים לעיל ובמידה והיא אכן עונה על כלל הקריטריונים לכו להיבדק אצל רופא עור מומחה.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן