לעבור גירושין בשלום

אז החלטתם לפרק את החבילה לחלוטין ולהתחיל בתהליך גירושין. הגירושין יכולים להיות מאוד כואבים בעבור חלק מהאנשים ורבים רק מבקשים שזה ייגמר. בין דיונים משפטיים דרך מריבות, הסכמים ועלייה בהוצאות. במידה ויש לכם ילדים משותפים, ככל הנראה שתצטרכו לשמור על קשר גם בהמשך הדרך אז מומלץ לנסות לשמור על רוח טובה כמו כן גם על מצב הרוח מפני שלרוב, הלין הגירושין לא נגמר בשבועות בודדים.

מדוע כל כך קשה להתגרש?

ככל הנראה שהייתם בזוגיות זמן מה לפני החתונה וברגע הצעת הנישואין, הרגע שבו החלטתם שאתם עומדים לחיות ביחד עד לשארית חייכם היה רגע השיא של הקשר שלכם. היו לכם תקוות וציפיות כלפי בן או בת הזוג, הייתם שותפים להכל, מהחלטות קטנות עד לרגעים המשמעותיים ביותר ועכשיו, עכשיו אתם יוצאים לדרך חדשה ובהרבה מקרים זה לא קורה מסיבות טובות אלא מחוסר שביעות רצון מבן הזוג או מקשיים אחרים.

לצד דיונים אשר עשויים לקבוע את הסדרי ראיית הילדים ואת ההוצאות או ההכנסות שלכם למשך שנים רבות יכולות לעלות מחשבות כמו "למה זה מגיע לי?", "איך לא ראיתי את זה קודם?", "מה יהיה בהמשך?" ועוד כאשר יש במקרים האלו שתי אופציות עיקריות, לברוח או להתחיל בתהליך של התמודדות.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון בריכות שחייה פרטיות עם נוף במלונות מתמידים עם וותק רב
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן