קוסמטיקה לחתנים – עכשיו גם לך יש את האופציה להיות מוקד הערב!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

התארגנות לחתונה יכולה להיות כיפית ומהנה, אבל מדובר גם בכאב ראש לא קטן. להיפגש עם מספר ספקים, להחליט מי מהם הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר. וה"תיק" הכי גדול- הסינכרון בין שני הצדדים. דעות שלך מול הדעות של הכלה שלך- שלא תמיד הולכים יד ביד, או דעות של ההורים והמשפחה.

ארגון חתונה הוא פרוייקט די אינטניסיבי של מספר חודשים, המסתכם, בסופו של דבר, בערב אחד של 4 שעות.

אז מה ניתן לעשות בשבילך להקל מעט על המצב ועל הנשמה?

תפנק את עצמך.

כיום, גם חתנים יכולים לעבור טיפולים קוסמטיים לחתנים טרום החתונה, על מנת להרגיש ולהראות במיטבם ביום הגדול.

באפשרותך לבצע טיפול פנים סטנדרטי, כמו מסאג'ים, טיפולי פילינג והוצאת השחורים, על מנת להוריד את השמנונית והעור שלך ומנוע מהתפתחות של פצעים, אך גם באפשרותך לעשות טיפולים מעמיקים יותר, בתחום של הקוסמטיקה הרפואית,

כמו העלמת קמטים במספר שיטות, טיפולי בוטוקס על מנת לשדרג מעט את נראות הפנים, טיפולי פילינג עמוקים וכן טיפולי אנטיאיג'יינג.

תוכל להגיע לטיפול לשיזוף של כל הגוף, או לטיפול של זריקות בוטוקס על מנת להפטר ממספר קמטים המציקים לך או על מנת לעצב מעט יותר את נראות הפנים, כמו עיבוי שפתיים למשל.

תוכל לבצע מספר טיפולים שחלקם טיפולים בקור וחלקם טיפולים בחשמל. ישנם אף טיפולים בגלי רדיו, כאשר המטרה של כולם הוא להעניק לעור הפנים שלך את המראה הבריא, הצעיר והזוהר ביותר.

כמו כן, אם אתה סובל מכתמי פיגמנטציה, תוכל לבצע טיפול להעלמת הכתמים, על מנת להגיע ליום החתונה שלך עם עור חלק ובריא.

מומלץ ביותר לבחון היטב את המכון הקוסמטי אליו תגיע, על מנת שיעניק לך את הטיפול הטוב, המועיל ביותר וכמובן את הטיפול המתאים לך ולעור שלך, שכן טיפול לא תקין עשוי להוביל לפגמים מהם קשה יהיה להיפתר.

כמו כן, לאחר הטיפולים, תקבל המלצות לשימור הטיפול בבית- אל תזלזל והמשך את הטיפולים בהתאם.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן