נשים נהיו טייסות וגברים הולכים לקוסמטיקאית

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

העולם של כיום הוא כבר מזמן לא מה שהיה פעם. כל ההבדל המגדרי בין נשים לגברים- מטשטש. כמובן שעדיין ניתן להבחין ביחס שונה בין גבר לאישה, אך המצב שונה לחלוטין.

כיום, ניתן לראות נשים רבות בצמרת ההנהלה, כמו מנכ"ליות לבנקים, שפיות בכירות, נהגות אוטובוסים ומוניות,

וכך ניתן לראות גברים העובדים בתחום הקוסמטיקה, ספרות ואומנות, או אף כאלו הבוחרים להיות "עקרי בית".

כך גם עולם הטיפוח מטשטש והולך. כיום, הטיפולים הקוסמטיים פתוחים לכולם. בין אם אתה גבר או אישה, ילד או ילדה, מבוגר או מבוגרת.

העולם הקוסמטי התפתח כך שמתאים את הטיפולים שלו לכלל האוכלוסיה, בהתאם לסוג הפנים, סוג העור וכן סוג הטיפול הנבחר.

כך, למשל, גבר המעוניין לטפח את עור הפנים שלו כאשר יש לו עור פנים מחוספס, יקבל טיפול אינטנסיבי יותר עם חומרים חזקים יותר, לעומת אלו המשתמשים על אישה.

מסכות הפנים וכן טיפולי הפילינג יותאמו לעורו וכן לסוג הבעיות שחווה בפנים, בדיוק כפי שהטיפול יותאם לאישה.

גם גברים מבצעים כיום עיצוב גבות כמו גם הסרת שיער מעור הפנים בלייזר, על מנת שלא יאלצו לעסוק בגילוח או בעיצוב הזקן שלהם באופן יום יומי.

ברשתות הפארם, ניתן להבחין במקביל לתכשירים הקוסמטיים לנשים, גם בתכשירים קוסמטיים לגברים, כך שלמעשה לאחר ביצוע טיפול קוסמטי, יכולים לטפל בעצמם ולהמשיך את הטיפול הקוסמטי בבית, על מנת להאריך את הניקוי.

גם גברים מעוניינים לסלק מפניהם קמטים שונים, בין אם מדובר בקמטי צחוק או חשיבה, או בין אם מדובר בקמטי זקנה. באמצעות טיפול בוטוקס פשוט, יוכלו להחליק את הפנים שלהם, כאשר הקמטים כבר לא יראו יותר.

תחום הקוסמטיקה בהחלט פתוח לכולם, לכלל מגוון האוכלוסיות ולכל מי שרק יבחר. כל שצריך לעשות הוא לבחור את המקום הנכון ביותר לצורך הטיפול הקוסמטי, על מנת שהטיפול יהיה אפקטיבי ביותר וכמובן שלא יפגע בעור הפנים או בגוף. על כן, יש לבחון היטב את המקום או הקוסמטיקאית אליהם מגיעים, ולהנות מטיפול והרגשה טובה!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן