נשים נהיו טייסות וגברים הולכים לקוסמטיקאית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

העולם של כיום הוא כבר מזמן לא מה שהיה פעם. כל ההבדל המגדרי בין נשים לגברים- מטשטש. כמובן שעדיין ניתן להבחין ביחס שונה בין גבר לאישה, אך המצב שונה לחלוטין.

כיום, ניתן לראות נשים רבות בצמרת ההנהלה, כמו מנכ"ליות לבנקים, שפיות בכירות, נהגות אוטובוסים ומוניות,

וכך ניתן לראות גברים העובדים בתחום הקוסמטיקה, ספרות ואומנות, או אף כאלו הבוחרים להיות "עקרי בית".

כך גם עולם הטיפוח מטשטש והולך. כיום, הטיפולים הקוסמטיים פתוחים לכולם. בין אם אתה גבר או אישה, ילד או ילדה, מבוגר או מבוגרת.

העולם הקוסמטי התפתח כך שמתאים את הטיפולים שלו לכלל האוכלוסיה, בהתאם לסוג הפנים, סוג העור וכן סוג הטיפול הנבחר.

כך, למשל, גבר המעוניין לטפח את עור הפנים שלו כאשר יש לו עור פנים מחוספס, יקבל טיפול אינטנסיבי יותר עם חומרים חזקים יותר, לעומת אלו המשתמשים על אישה.

מסכות הפנים וכן טיפולי הפילינג יותאמו לעורו וכן לסוג הבעיות שחווה בפנים, בדיוק כפי שהטיפול יותאם לאישה.

גם גברים מבצעים כיום עיצוב גבות כמו גם הסרת שיער מעור הפנים בלייזר, על מנת שלא יאלצו לעסוק בגילוח או בעיצוב הזקן שלהם באופן יום יומי.

ברשתות הפארם, ניתן להבחין במקביל לתכשירים הקוסמטיים לנשים, גם בתכשירים קוסמטיים לגברים, כך שלמעשה לאחר ביצוע טיפול קוסמטי, יכולים לטפל בעצמם ולהמשיך את הטיפול הקוסמטי בבית, על מנת להאריך את הניקוי.

גם גברים מעוניינים לסלק מפניהם קמטים שונים, בין אם מדובר בקמטי צחוק או חשיבה, או בין אם מדובר בקמטי זקנה. באמצעות טיפול בוטוקס פשוט, יוכלו להחליק את הפנים שלהם, כאשר הקמטים כבר לא יראו יותר.

תחום הקוסמטיקה בהחלט פתוח לכולם, לכלל מגוון האוכלוסיות ולכל מי שרק יבחר. כל שצריך לעשות הוא לבחור את המקום הנכון ביותר לצורך הטיפול הקוסמטי, על מנת שהטיפול יהיה אפקטיבי ביותר וכמובן שלא יפגע בעור הפנים או בגוף. על כן, יש לבחון היטב את המקום או הקוסמטיקאית אליהם מגיעים, ולהנות מטיפול והרגשה טובה!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן