דוח הפירוק של הפועל תל אביב

לאחרונה הוגש דוח הפירוק של הפועל ת"א לנשיא בית המשפט המחוזי. במונחים של עולם הספורט, הדוח מהדהד. מדובר בסכומי עתק (כמעט 78 מיליון שקלים). מספר תביעות חוב רב שנוצרו על ידי מועדון כדורגל אחד (105 תביעות חוב של נושים ו-111 תביעות חוב של עובדים) ומדובר בסיפור עסקי המכיל אנשים בעלי רקורד בעסקים עם לא מעט קשרים שבמספר חודשים קרים הביאו מועדון כדורגל מפואר לקריסה. סביר להניח כי בקרוב הסיפור שמאחורי הדוח ימשיך להאכיל את התקשורת עם פרסומים שונים.

הדוח הזה, אשר נשען על חקירתם של כמעט 60 אנשים יכול לספק מגוון כותרות. במידה וצריך לבחור רק כמה, אין ספק שאמירתו של מני ויצמן תהיה אחת מהן. ויצמן מתאר את משך הזמן הקצר בו רמון לקח על עצמו את המועדון כי במשך כל הזמן ניסה רמון לרכוש את הקבוצה ושאלי לא הסכים למכור לו. אמיר כבירי שהיה הבעלים האחרון של הפועל עד שהלך לפירוק ב-2016, מספר על החלטתו לקחת את הקבוצה למרות שזו הייתה במצב רע שהרגיש כאב בטן ופרפרים אך הוא הרגיש שהוא מאוהב בקבוצה כמו בחור שמאוהב בבחורה שלעולם לא יהיה לו סיכוי להתחתן אתה אך ייעשה כל שיידרש על מנת להיות אתה.  ניתן להוציא מהדברים האלו נושא שמוכר לנו שנים, הכניסה לקבוצת כדורגל גורמת לליקויי ראייה וכאשר מדובר בכסף שמתרוצץ בכדורגל הישראלי בזמן הזה, הרי שמהכניסה לקבוצה ועד לפשיטת רגל יש מרחק קצר מאוד, כמה עונות בלבד.

חדשות ספורט bignews

נקודה נוספת שניתן להסיק מהדוח הינה שהפועל איננה הקבוצה היחידה ובטח שלא הראשונה שהמודל העסקי שלה התערבב עם אהדת הבעלים לקבוצה. באירופה, ניתן לראות שהמודל הזה כבר תופס פחות נפח מהכדורגל האירופאי. אנשי עסקים אינם רוכשים את הקבוצות שהם אוהדים אלא דווקא רואים ברכישת קבוצות הכדורגל הזדמנויות עסקיות או אפשרות לפנות לפעילות עסקית מחוץ למדינה. בישראל כאמור, נראה שהרגש עדיין יוצר כאוס בניהול הקבוצות. המהלכים שנעשים בדיוק רב בתחילתה העונה, משתנים לפי זעקות הקהל ובעת שהמהלכים מתעדכנים בפעם הראשונה, הם צפויים להתעדכן שוב ושוב ללא תכנית מסודרת.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן