נבחרת כדורעף נשים

עם חזרתו של אריה לינגר למאמן, נבחרת הנשים של ישראל לכדורעף זכתה לחשיפה רבה. למעשה, הנבחרת קיבלה את הכינוי "פרוייקט זלינגר" שהתחיל עוד בשנת 2007 במטרה להעפיל למשחקים האולמפיים בשנת 2012. השחקניות של הנבחרת התאמנו כל יום במכון ווינגייט ואלו הובילו את הכדורעף הישראלי לרנסאנס כאשר הופיעו באליפות אירופה.

תחת ההדרכה של זלינגר, שיחקה נבחרת הכדורעף נשים עם נבחרות גרמניה, סרביה ובגליה הנחשבות לנבחרות מהבכירות שבאירופה כאשר לחלקן היא הפסידה אך בהמשך הזמן היא הופיעה במוקדמות אליפות העולם אך נוצחה במשחק הרביעי. יש לציין שהפער היה צמוד. אמנם היא ראתה הפסדים נוספים אך זו הגיעה גם לשלב הבא שבו היא נכשלה והגיעה למקום השלישי בלבד ללא כרטיס לאליפות העולם.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מרכז ספא עם מבחר טיפולי גוף בריאות ויופי על ידי טובי המטפלים

אליפות אירופה 2015

באליפות אירופה לכדורעף נשים שנערכה בבלגיה והולנד הייתה נבחרת הנשים עדיין תחת הדרכתו של זלינגר עברה את שלב המוקדמות הראשון. הטורניר החל בהפסד שלוש אחד אך באופן מידי הקבוצה הדהימה את המארחות כאשר ניצחה את צרפת שלוש אפס והמשיכה לניצחון על שבדיה. הטורניר השני היה במכון ווינגייט ונפתח בניצחון נוסף על שבדיה וגם על הונגריה אך כאשר שיחקה מול צרפת שוב, היא הובסה באופן טוטאלי ולא עלתה לפלייאוף.

אליפות אירופה 2017

תחת אימונו של זלינגר, נבחרת כדורעף הנשים פתחה את דרכה במוקדמות אליפות אירופה 2017 במסגרת בית רביעי בטורניר הראשון אשר נערך בפורטוגל. הנבחרת הישראלית פתחה בהפסדים לשלושה קבוצות וגם בטורניר השני אשר נערך בקרואטיה, הפסידה נבחרת ישראל לכל 3 הנבחרות האחרות תובעת זו סיימה את דרכה באליפות.

זלינגר בחוץ, קוקריני בפנים

בשנת 2017 החל את דרכו המאמן האיטלקי המנוסה ג'וזפה קוקריני כמאמן הראשי של נבחרת כדורעף הנשים במסגרתו של פרוייקט 2024. המאמן הינו בעל ניסיון רב בליגה הבכירה באיטליה וגם בפולין והוא היה אחראי על הכשרת המאמנים באיגוד הכדורעף האיטלקי. בשנת 2019 יהיה היורו-וולי  שיהיה הראשון לכלול 24 נבחרות אך ישראל ששובצה לבית עם בלגיה, איסלנד וסלובניה סיימה את אותו במקום השלישי וכך נקבע כי היא לא תעפיל לאליפות אירופה 2019.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן