ניסיתם את כל מה שאפשר על מנת למנוע נשירת שיער? נסו את זה!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

מדוע השיער נושר? נשירת שיער היא בעצם אותות של הגוף שלנו לומר לנו שמשהו קורה. שיער יכול לנשור מספר חודשים לאחר לידה, וזאת בשל שינויים הורמונליים שהגוף עובר. הוא יכול לנשור בשל שינוי תזונתי קיצוני או חוסרים בתזונה שלנו. הוא עשוי לנשור בגלל, חלילה, מחלה וטיפולים, או פשוט בגלל עניין גנטי.

לעיתים הנשירה לא משפיעה על כלל המראה של השיער בשל שיער עבה ומלא. אך יש סוגי שיער שהנשירה משפיעה עד מאוד, בעיקר בשיער דק, בו כל נשירת שיערה משפיעה על מראה השיער.

הטיפולים בנשירות שיער בדרך כלל תלויי בעיית הנשירה. אם למשל השיער נושר בגלל חוסר איזון הורמונלי, אין הרבה מה לעשות, אלא רק לחכות לאיזון.

אם השיער נושר בשל שינוי תזונתי, ניתן לשנות את התזונה, או לבד או באמצעות דיאטנית, וכך לסייע לשיער לצמוח מחדש.

עם זאת, לא תמיד השינויים הקטנים הללו עוזרים.

או שהשינויים הם מינוריים, או שהצמיחה מאוד מאוד איטית.

אם את או אתה מעוניינים בטיפול לנשירת שיער ובמילוי הראש- טיפול בנשירת שיער של ד"ר לריסה ברק עשוי להיות הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

טיפול לנשירת שיער יכול להיות במספר וורסיות- או מניעת הנשירה או מילוי השיער.

כיום ישנן טכנולוגיות שונות ומגוונות לצורך מילוי השיער, כאשר מדובר בסדרה של מספר טיפולים שתמלא לכם את הראש בשיער ותעניק לכם מראה מלא ומפואר של הראש.

לצורך התאמת הטיפול אליכם, מומלץ כי תגיעו למרפאה על מנת לקבל התייעצות מהמומחים שעובדים בה, ועל מנת להתאים את הטיפול לקרקפת וכן לבעיה בגינה השיער נושר.

את סדרת הטיפולים תקבעו מול המרפאה עצמה, כאשר כבר אחרי הטיפול הראשון תוכלו להרגיש טוב יותר.

המרפאה תמליץ לכם אם לבצע טיפול של השתלת השיער או טיפול מניעת נשירתו, וזאת בהתאם לצורך האישי שלכם, להרגשה שלכם וכאמור, לפי מה שמותאם לעור שלכם ולגוף שלכם.

טיפול למניעת נשירת שיער יעניק לכם ביטחון!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן