נשירת שיער גורם לחוסר ביטחון והרגשה לא נעימה. אז מה ניתן לעשות?

לנשירת שיער סיבות מגוונות. בין אם מדובר במצב נפשי שאנו חווים, במצב הורמונלי של הגוף, בזקנה או בעניין גנטי. כשהשיער נושר, ההרגשה היא לא נעימה. ישנה הרגשה של חוסר שליטה, שכן משהו קורה בגוף שלנו ללא כל שליטה שלנו. אף פעם לא נעים להיכנס למקלחת, לחפוף את השיער ובשטיפה לגלות שכמות מסיבית של שיער נותרה אצלנו ביד, או על המברשת.

כיום, ישנם תכשירים שונים שעשויים לסייע במעט. ישנם סוגי שמפו שונים המבוססים בעיקר על צמחי מרפא וחומרים טבעיים, שאמורים לסייע לשיער לצמוח מחדש, לחזק את השורש ולמנוע במעט את הנשירה. לרוב, טיפול זה אינו מסייע בהרבה.

כמו כן, ישנם סוגי כדורים שונים אותם ניתן לקחת על מנת לעודד את צמיחת השיער. את הכדורים לוקחים בהמלצת ובמרשם רופא עור. הכדורים הם ברוב המקרים טיפול ארוך טווח, כמו גם בעלי תופעות לוואי לא נעימות.

יחד עם כל אלו, ישנו גם טיפול קוסמטי המסייע לנשירת שיער.

הטיפול כולל עבודה עם מכשור מתוחכם ביותר, כאשר הכאב בזמן הטיפול הוא מזערי עד בכלל לא קיים- כמובן במידה ומתבצע על יד בעלי מקצוע שעברו הכשרות רבות בתחום. כמו כן, אין צורך בהרדמה כלשהי במטרה לבצע את הטיפול, בניגוד לניתוחים ופרוצדורות כירורגיות.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער יודעים לתת שירות מקצועי ואישי

מי שמחליט לבצע את הטיפול לנשירת שיער, צריך להגיע למרפאה לאסתטיקה על מנת לעבור פגישת התייעצות, וכן לוודא כי הטיפול הוא אכן זה שמתאים לו ולבעיה שלו באופן המיטבי ביותר.

לאחר התאמת הטיפול, נקבעות סדרות הטיפולים וכן משך הזמן, כמו גם טיפול ההמשך במידת הצורך.

הצוות יכול להציע גם סוגי תכשירים שונים על מנת שהטיפול יצליח בצורה הטובה ביותר.

לצורך סיוע להצלחת הטיפול, מומלץ להגיע במועדים שנקבעו על ידי הצוות ועל ידך, ולא לדלג על אף טיפול. כמו כן, חשוב להקפיד לשמור על הנחיות והוראות הניתנות על ידי הצוות, לצורך שמירה על הטיפול ושמירה על השיער, ומניעת נשירה חוזרת.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן