נשירת שיער גורם לחוסר ביטחון והרגשה לא נעימה. אז מה ניתן לעשות?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

לנשירת שיער סיבות מגוונות. בין אם מדובר במצב נפשי שאנו חווים, במצב הורמונלי של הגוף, בזקנה או בעניין גנטי. כשהשיער נושר, ההרגשה היא לא נעימה. ישנה הרגשה של חוסר שליטה, שכן משהו קורה בגוף שלנו ללא כל שליטה שלנו. אף פעם לא נעים להיכנס למקלחת, לחפוף את השיער ובשטיפה לגלות שכמות מסיבית של שיער נותרה אצלנו ביד, או על המברשת.

כיום, ישנם תכשירים שונים שעשויים לסייע במעט. ישנם סוגי שמפו שונים המבוססים בעיקר על צמחי מרפא וחומרים טבעיים, שאמורים לסייע לשיער לצמוח מחדש, לחזק את השורש ולמנוע במעט את הנשירה. לרוב, טיפול זה אינו מסייע בהרבה.

כמו כן, ישנם סוגי כדורים שונים אותם ניתן לקחת על מנת לעודד את צמיחת השיער. את הכדורים לוקחים בהמלצת ובמרשם רופא עור. הכדורים הם ברוב המקרים טיפול ארוך טווח, כמו גם בעלי תופעות לוואי לא נעימות.

יחד עם כל אלו, ישנו גם טיפול קוסמטי המסייע לנשירת שיער.

הטיפול כולל עבודה עם מכשור מתוחכם ביותר, כאשר הכאב בזמן הטיפול הוא מזערי עד בכלל לא קיים- כמובן במידה ומתבצע על יד בעלי מקצוע שעברו הכשרות רבות בתחום. כמו כן, אין צורך בהרדמה כלשהי במטרה לבצע את הטיפול, בניגוד לניתוחים ופרוצדורות כירורגיות.

מי שמחליט לבצע את הטיפול לנשירת שיער, צריך להגיע למרפאה לאסתטיקה על מנת לעבור פגישת התייעצות, וכן לוודא כי הטיפול הוא אכן זה שמתאים לו ולבעיה שלו באופן המיטבי ביותר.

לאחר התאמת הטיפול, נקבעות סדרות הטיפולים וכן משך הזמן, כמו גם טיפול ההמשך במידת הצורך.

הצוות יכול להציע גם סוגי תכשירים שונים על מנת שהטיפול יצליח בצורה הטובה ביותר.

לצורך סיוע להצלחת הטיפול, מומלץ להגיע במועדים שנקבעו על ידי הצוות ועל ידך, ולא לדלג על אף טיפול. כמו כן, חשוב להקפיד לשמור על הנחיות והוראות הניתנות על ידי הצוות, לצורך שמירה על הטיפול ושמירה על השיער, ומניעת נשירה חוזרת.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן