שלום הבית ופשרה

משפחות רבות בישראל מוצאות את עצמם תחת קשיים בקיום היחסים בין בני המשפחה באופן יום יומי. הקשיים יכולים לבוא לידי ביטוי אל מול הילדים, הורים אך במקרים רבים ואלו שיכולים להוביל לפירוק המשפחה של ממש הינם קשיים בין בני הזוג. לפני הגירושין ישנה המלצה ויש שיגידו אפילו הוראה לנסות להגיע לשלום בית בכל מחיר ומאמץ. שלום בין הינו מונח המתאר מצב שבו היחסים בין בני הבית נוחים ומתקיימים ללא חיכוכים ומריבות, אך האם ניתן להגיע למצב כזה?

מתפשרים

מהותה של הפשרה הינו מעין וויתור. במקרים רבים ויתור מכל אחד מהצדדים יכול להוביל לשלום בית מפני שאם הוא מוותר על פעילות מסוימת ומאפשר להם לנקות את הבית ביחד בשישי, הדבר יכול לגרום לאשתו שבעלה עוזר בבית ולא משאיר אותה עם כל המטלות. כמו כן הדבר דורש לרוב וויתורים משני הצדדים ואפילו כמה וויתורים לכל אחד. הפשרה יכולה להחליט גם שישנן פעילויות שהינן מאושרות כמו ערב חברות בסלון, זמן איכות ייחודי ועוד.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המתאימים לצעירים מבוגרים ולמשפחות אדיבים עם הרבה ידע וניסיון

רבים למען השלום

רבים יגידו שאין זוגיות או חיים משותפים טובים ללא קיום מריבות. על מנת שנוכל להגיע לפשרה, ישנו צורך ממשי במריבה או בסוג של מאבק. האחד עושה משהו שאיננו מקובל על האחר וצריך להתקיים דיון ושיח. על פי ההגדרה שלום בית הינו מצב שבו אין מריבות קשות אך במידה ובני זוג חווים מריבות מסוימות אין הדבר מעיד על בית במשבר כל עוד הם מצליחים להגיע לפשרות. מהסיבה שכאשר ישנו ריב זה לרוב מפני שאחד הצדדים לפחות עושה פעולה שאיננה מקובלת על השני ובמקרים רבים מדובר בפעולה שחוזרת על עצמה, אין דרך להגיע לשלום בית באופן מוחלט מבלי איזושהי פשרה.

הולכים למגשר

במידה ובני זוג חווים מריבות קשות ואינם מצליחים להגיע לפשרה, הם יכולים לפנות למגשר על מנת שזה יקשיב לשני הצדדים ויקיים עם שניהם דיון על מנת למצוא את הפשרה המתאימה לכל מקרה. מהסיבה שלבני הזוג אין מערכת יחסים עם המגשר טרם הפגישה, זה יכול לתפוס צד ניטרלי ולעזור להם להגיע לשלום בית.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן