כיצד ניתן להעלים אקנה? באיזה שלב בחיים הכי כדאי לטפל?

פצעוני האקנה, הידועים גם בשם הפופולרי יותר- חצ'קונים, ידועים כמטרידים ביותר. הם מלווים אותנו החל מגיל ההתבגרות ויכולים להיות נוכחיים בחיינו לתמיד. הם יכולים להופיע על הפנים, בגב או אפילו על החזה, כאשר הטיפול בהם הוא לא תמיד נעים. בתחילת הדרך אנחנו מנסים לטפל בהם בעצמנו, "לפוצץ אותם". בדרך כלל שום דבר טוב לא יוצא מזה.

עם פצע האקנה כבר נטע שורשים, לפוצץ אותו באופן עצמאי עשוי להיות דבר כואב ביותר, שלא נדבר על הצלקת שמותיר כמו גם על המוגלה שיש לטפל בו לאחר ביצוע הפעולה.

עם כן- עדין לטפל בפצעי אקנה באופן מעט מקצועי יותר.

טיפולי אקנה בעתלית יכולים להתרחש במספר זירות- ניתן לטפל באקנה על ידי מריחת תכשירים שונים אותם קונים ברשתות הפארם. לרוב מורחים התכשירים הללו בשעות הלילה ומקווים לקום בבוקר ללא אותם פצעי אקנה מהוללים.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון חדרי מולטימדיה עדכניים הכוללים עמדות משחקים של אקס בוקס פלייסטשיין ועוד מבחר

אצל חלק מהאנשים התכשירים הללו אכן עובדים, מייבשים את הפצע, מקטינים אותו עד שנעלם.

אך עם זאת, במידה ומדובר בפצעים עקשניים, או בהתרבות יתרה של הפצעים על כל העור, תכשירים אלו לא יעזרו במיוחד, בהתחשב בעובדה כי הם חיצוניים בלבד ולא מטפלים באקנה מהשורש שלהם.

אז אפשרות נוספת לטיפול באקנה בעתלית הוא טיפול בקוסמטיקה הרפואית.

הקוסמטיקה הרפואית מציעה מגוון רחב ביותר של טיפול באקנה בעתלית, למשל טיפולים בתכשירים שונים שחודרים את עור הפנים ומגיעים למספר שכבות מתחת, על מנת לטפל בצע האקנה מהשורש שלו, ובכך למנוע חזרתו באותו המיקום.

כמו כן, מטפלת קוסמטיקה רפואית בצלקות שעשויות להגרם בעור מהורדת אותם פצעי אקנה, ולמעשה מותירה עור חלק ללא כל צלקות או אדמומיות.

ביצוע טיפול אקנה בעתלית אצל מומחים יכול הסתיים במהירות, ביעילות ותוך חזרה מהירה מאוד לחיים נטולי פצעים.

בנוסף, טיפול נכון יכול למנוע מפצעי האקנה לשוב במהירות לעור הפנים או הגב שלנו, כאשר הטיפול העוקב יכול להתבצע לאחר מספר חודשים ארוכים.

חשוב לשמוע להוראות המרפאה לצורך שימוש הטיפול.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן