מה הוא אקנה? האם מוגדר כפצע? האם מחלת עור? וכיצד ניתן לטפל?

הם מופיעים כאשר אנו מתחילים לחוות את גיל ההתבגרות. פצעי האקנה הם למעשה סממן ממש בולט לתחילת גיל ההתבגרות, וזאת במקביל להתנהגות לא צפויה או ברורה.... פצעי האקנה נגרמים למעשה משינויים הורמונליים קיצוניים בגוף, כאשר הם יכולים להופיע בכלל הצורות- הם יכולים להופיע באופן מבודד על עור הפנים, הגב או החזה העליון, או שהם יכולים ממש לחסות את כל העור- מה שהופך להיות דבר מטריד במיוחד, שלא נדבר על לא נעים למגע, מציק ולעיתים מגרד.

פצעי האקנה אמנם מתחילים מגיל ההתבגרות, אך יכולים ללוות אותנו לאורך כל החיים. ישנם אנשים הסובלים מהם יותר וישנם פחות. הפצעים לרוב יופיעו במצבי לחץ (איזו כלה לא קמה ביום חתונתה וגילתה פצע אקנה גדול באמצע הפנים?!), או בזמן הריונות או לאחר לידות.

כיצד ניתן לטפל?

טיפולי אקנה בקיסריה יכולים להתבצע את הקוסמטיקאיות המסורתיות, שיבצעו למעשה טיפול פנים הכולל מריחת קרמים, הוצאת פצעי האקנה יחד עם השורשים שלהם, וכן טיפול המשכי בפנים על מנת למנוע אדמומיות או פצעים כתוצאה מהוצאת הפצעים.

הטיפול עשוי להיות מועיל בהנחה שלא מדובר בפנים המלאות באקנה.

טיפול אקנה בקיסריה יכול לבוא לידי ביטוי גם בשימוש בתכשירי סבון וקרמים שונים באופן ביתי, אותם ניתן לרכוש ברשתות הפארם.

מלונות במרכז ובצפון חדרי מולטימדיה עדכניים הכוללים עמדות משחקים של אקס בוקס פלייסטשיין ועוד מבחר

כמו כן, במקרים קיצוניים, ניתן להגיע לרופא העור ולקבל מרשם של כדורים נגד פצעי האקנה, אך יש לזכור כי לרוב לכדורים אלו תופעות לוואי לא נעימות כלל.

פתרון נוסף שעשוי להיות לטיפולי אקנה בקיסריה יכול להיות בקוסמטיקה הרפואית, במרפאות האסתטיקה.

קוסמטיקה רפואית מציעה טיפולים חודרי עור, כמו למשל פילינג עמוק או שימוש בתכשירים הנכנסים למעמקי העור, וכך למעשה פותרים את הבעיה מהשורש שלה.

פצעי האקנה ייעלמו במלואם שכן מטופלים מהשורש שלהם, כאשר טיפול המשך יכול להיות טיפול לניקוי הצלקות שעשויות להגרם מפצעי האקנה.

יש לבצע את הטיפול אצל מומחים, על מנת שיתאימו את הטיפול הטוב ביותר עבור סוג פצע האקנה שלכם.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן