כיצד אפשר לטפל בתופעה המטרידה של נשירת שיער?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

כל אדם במהלך חייו חווה נשירת שיער. למי שיש לו שיער עבה ומרובה, יכול להרגיש זאת יותר, לעיתים בזמן המקלחת או הסירוק, כאשר נותרות בידיו שיערות רבות עד שחש כי חצי משיער הראש שלו נמצא אצלו ביד או על המברשת.

נשירת שיער איננה תופעה נעימה, והיא מופיעה במצבים שונים בחיינו, בין אם מדובר במצבי סטרס שונים, בין אם מדובר בשינוי תזונתי קיצוני למדיי או בין אם מדובר בשינוי הורמונלי קיצוני, למשל כאשר הגוף נמצא לאחר לידה. כמו כן, יכולה נשירת שיער להגרם מתופעה גנטית.

נשירת שיער יכולה להיות מצב תקופתי וחולף, או שהיא יכולה להיות תופעה מציקה ולא נעימה המלווה את כל החיים.

אז מה בעצם ניתן לעשות?

טיפול לנשירת שיער בחגור יכול לבוא לידי ביטוי במספר אפשרויות.

ניתן כמובן לקנות תכשירים שונים שיסייעו בנשירת שיער ברשתות הפארם השונות.

ניתן להתייעץ עם רופא עור שייתן מרשם לתכשירים רפואיים יותר או אף כדורים על מנת לזרז הצמיחה ולמנוע הנשירה על ידי חיזוק השורש שלה.

וניתן לטפל בבעיה במרפאות הקוסמטיקה הרפואית.

טיפול לנשירת שיער בחגור יכול לבוא לידי ביטוי במילוי השיער או השתלת שיער, תלוי במצב הקרקפת והבחירה האישית.

יש תמיד לזכור כי שיער הינו כמעט כרטיס ביקור ראשוני שלנו. שיער דליל או ראש עם שיער שנשר עשוי לגרום לנו לחוסר ביטחון רציני ולהרגשה לא טובה.

על כן מומלץ לטפל בנושא נשירת השיער באופן שיגרום לנו להרגיש הכי חיובי לגבי עצמנו.

הטיפולים לשיער שנושר אינם תמיד טיפולים נעימים, ולעיתים אף כואבים, אך הם יכולים למלא לנו את הקרקפת חזרה עם שיער, וכך לגרום לביטחון העצמי שלנו להרקיע לשמים.

לאחר שהשיער עובר טיפול לצורך העיבוי שלו, יש להקפיד על הוראות המרפאה לקוסמטיקה רפואית, על מנת לשמר על הטיפול ולהפוך אותו למיטבי ביותר, כדי שתהיה לכם את האפשרות להנות ממנו לאורך זמן.

טיפול לנשירת שיער בחגור- הזדמנות טובה לשיער מלא ועשיר בשיער.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן